Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji (WSZiA)

45-085 Opole

ul. Niedziałkowskiego 18

tel.:

77 402-19-03, 77 456-64-94

ikonka email do uczelni

info@wszia.opole.pl

Opinie o uczelni (6)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji (WSZiA). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Uczelnia super dla osób pracujących, którzy oczekują zrozumienia że pracują i prowadzą rodziny. Można to wszystko fajnie pogodzić. Dodatkowo studia podczas pandemii były całkowicie online lub prawie, wszystko przebiegło sprawnie dobry kontakt z dziekanatem jak i kwestura to bardzo ważny element. Wydaje mi się ze fajna uczelnia dla osób już pracujących które zrezygnowały lub kiedyś nie poszły nas studia. Cena super w porównaniu z Wrocławiem jak za darmo!

  mlody_manager
  Administracja i zarządzanie
  21-03-2021
 • Ja studiowałem zaocznie zarządzanie na tej uczelni i mam dobre wspomnienia. Uważam, że cena jest ok. Z tego co pamiętam to płaciłem ok. 1600 zł za semestr. Sporo wykładowców pracowało albo pracuje na Uniwersytecie Opolskim, także kadra jest przyzwoita. Obecnie prowadzę firme transportową, która mógłbym prowadzić bez studiów również. Uważam, że warto było studiować bo zrobiłem sobie trochę nowych kontaktów co przydał mi się biznesowo. Mam tez dwóch kumpli z uczelni z którymi przyjażnię się cały czas. A dyplom ukończenia wyższej uczelni też w życiu nie przeszkadza J. Czy dokonałem dobrego wyboru wybierając tą właśnie uczelnie to też trudno mi powiedzieć, bo nie mam porównania. Ogólnie jestem zadowolony. Na pewno cieszę się z kontaktów które zdobyłem i oczywiście z dyplomu. Warto wspomnieć o tym również, że studia poszerzają horyzont i do wielu książek bym nie zerknął gdyby nie potrzeba przygotowania się do egzaminu.

  Grzesiek
  Zarządzanie
  18-02-2021
 • Bardzo ciekawa uczelnia. Jest trochę nauki ale warto wynieść dużą wiedzę. Mili i uprzejmi wykładowcy oraz Panie w dziekanacie bardzo pomocne. Fajne duże i wygodne sale oraz aule. Profesorowie prowadzą naprawdę bardzo ciekawie zajęcia oraz służą pomocą gdy ktoś ma z czymś problem. Nie ma problemów z parkowaniem dla przyjezdnych ponieważ jest duży parking koło uczelni.

  Student
  Zarządzanie
  03-12-2020
 • Kończę właśnie 3 semestr nauki na Pedagogice w WSZiA. Jak na razie jest super. Uczelnia przyjazna studentom, a poziom jak na prywatną placówkę wysoki. Szczególnie wymagająca i najbardziej zabiegana jest profesor Nowak, ale to dobry wykładowca. Na zajęciach przekazywana jest nowoczesna wiedza, zajęcia i program dostosowane do wymagań rynku pracy. Szkoła dobrze wypada w rankingach i ma certyfikat jakość co potwierdza mają dobrą opinie i pozytywne odczucia.

  Ania
  Pedagogika
  15-01-2018
 • Skończyłam studia zaoczne na Administracji i przyznam że WSZiA w Opolu to dobra uczelnia. Co prawda trzeba dużo się uczyć, przez dwa pierwsze semestry ciągle zakuwałam po nocach - ale mimo wszystko udało mi się połączyć studia z pracą. Trafiały się lżejsze przedmioty, co jednak nie pozwalało na zdanie egzaminów bez nauki. Czesne na wysokości pozwalającej studentom na przetrwanie.

  Daria
  Administracja
  15-01-2018
 • Jestem mega zadowolona, że tu studiuje - uczelnia ma według mnie bardzo dużo zalet i wiele z niej wynoszę. Przyjazny klimat, wyjazdy w ramach Erasmusa, odpowiedni poziom nauczania. Nie jest ciężko, a nawet można znaleźć czas na drobne przyjemności i wyjścia ze znajomymi. Studia dobrze rokują na przyszłość i nie są zbyt drogie

  Michał
  Politologia
  11-01-2018