Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji (WSZiA)

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji (WSZiA) - Opinie

Opinie (4)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji (WSZiA) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Bardzo ciekawa uczelnia. Jest trochę nauki ale warto wynieść dużą wiedzę. Mili i uprzejmi wykładowcy oraz Panie w dziekanacie bardzo pomocne. Fajne duże i wygodne sale oraz aule. Profesorowie prowadzą naprawdę bardzo ciekawie zajęcia oraz służą pomocą gdy ktoś ma z czymś problem. Nie ma problemów z parkowaniem dla przyjezdnych ponieważ jest duży parking koło uczelni.

  Student
  Zarządzanie
  03-12-2020
 • Kończę właśnie 3 semestr nauki na Pedagogice w WSZiA. Jak na razie jest super. Uczelnia przyjazna studentom, a poziom jak na prywatną placówkę wysoki. Szczególnie wymagająca i najbardziej zabiegana jest profesor Nowak, ale to dobry wykładowca. Na zajęciach przekazywana jest nowoczesna wiedza, zajęcia i program dostosowane do wymagań rynku pracy. Szkoła dobrze wypada w rankingach i ma certyfikat jakość co potwierdza mają dobrą opinie i pozytywne odczucia.

  Ania
  Pedagogika
  15-01-2018
 • Skończyłam studia zaoczne na Administracji i przyznam że WSZiA w Opolu to dobra uczelnia. Co prawda trzeba dużo się uczyć, przez dwa pierwsze semestry ciągle zakuwałam po nocach - ale mimo wszystko udało mi się połączyć studia z pracą. Trafiały się lżejsze przedmioty, co jednak nie pozwalało na zdanie egzaminów bez nauki. Czesne na wysokości pozwalającej studentom na przetrwanie.

  Daria
  Administracja
  15-01-2018
 • Jestem mega zadowolona, że tu studiuje - uczelnia ma według mnie bardzo dużo zalet i wiele z niej wynoszę. Przyjazny klimat, wyjazdy w ramach Erasmusa, odpowiedni poziom nauczania. Nie jest ciężko, a nawet można znaleźć czas na drobne przyjemności i wyjścia ze znajomymi. Studia dobrze rokują na przyszłość i nie są zbyt drogie

  Michał
  Politologia
  11-01-2018