Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu(Niepublliczna)

palceholder

45-085 Opole

ul. Niedziałkowskiego 18

tel.:

+48 515 927 114,
+48 515 927 117

Studia dyplomowe - kierunki
Administracja
Ekonomia
Filologia
Informatyka i ekonometria
Logistyka
Pedagogika
Politologia
Socjologia
Zarządzanie

Opis Uczelni


Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu

Opolska szkoła wyższa, rozpoczęła swoją działalność 10-VI-1996r., na mocy decyzji wydanej przez Ministra Edukacji Narodowej. Dynamicznie rozwijająca się placówka, konsekwentnie otwierała nowe kierunki i zdobywała kolejne uprawnienia, stając się trzecia największą uczelnią w Opolu pod względem ilości studentów. W 2003r. opolska szkoła wyższa utworzyła Wydział Zamiejscowy w Tarnowskich Górach, funkcjonujący obecnie jako Wydział Nauk Społecznych.

Większość kadry dydaktyczno-naukowej stanowią praktycy o wieloletnim doświadczeniu, dlatego studenci mają okazję poznać zarówno merytoryczną jak i praktyczną stronę przyszłego zawodu. Uczelnia prowadzi również ożywioną działalność naukową organizując liczne kongresy i konferencje naukowe o charakterze regionalnym, krajowym i międzynarodowym.

Rola edukacyjna uczelni doceniana jest przez niezależnych ekspertów, o czym świadczą liczne nagrody, certyfikaty i wyróżnienia, w tym na przykład „Lider Rozwoju Regionalnego 2019”, czy Medal Pamiątkowy płk. Piotra Wysockiego – jako uznanie za wkład w badania logistyczne. Analizując potrzeby regionalnego i krajowego rynku pracy, uczelnia dostosowuje program edukacyjny uwzględniając zmiany gospodarcze i potrzeby przyszłych pracodawców. Opolska uczelnia kształci studentów w oparciu o czterowydziałową strukturę i kilkanaście dostępnych kierunków.


 

Misja Uczelni

Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu jest renomowaną instytucją, z siedzibą w sercu Opola. Jest to miejsce, które nieustannie rozwija swoją ofertę edukacyjną, dostosowując ją do wymogów współczesnego rynku pracy.

Misją tej uczelni jest kształtowanie profesjonalistów o solidnym wykształceniu teoretycznym i praktycznym, będących jednocześnie otwartymi na nowe wyzwania i gotowymi sprostać wymaganiom dzisiejszego świata. WSZiA z pełnym zaangażowaniem realizuje swoje zadanie, skupiając się na indywidualnym rozwoju każdego studenta.

WSZiA w Opolu jest nie tylko ośrodkiem naukowym, ale i miejscem, gdzie student może rozwijać swoje pasje i zdolności, uczestnicząc w licznych organizacjach studenckich, kołach naukowych czy projektach badawczych. To wszystko sprzyja rozwijaniu kompetencji miękkich, tak ważnych w dzisiejszym świecie.

Niezwykle istotnym elementem misji uczelni jest również szeroko pojęta współpraca międzynarodowa. WSZiA w Opolu umożliwia swoim studentom odbycie części studiów za granicą, co niewątpliwie wzbogaca ich doświadczenie i poszerza horyzonty.

 

Koła naukowe

Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu jest prestiżową instytucją edukacyjną znajdującą się w sercu Opola, słynącą ze swojej intensywnej działalności naukowej poprzez swoje koła naukowe.

Te student-centryczne grupy badawcze w Akademia Nauk Stosowanych WSZiA stanowią przestrzeń, gdzie studenci mogą rozwijać swoje umiejętności badawcze, rozwijać swoje pasje i pracować nad innowacyjnymi projektami w różnych obszarach nauki. Każde koło naukowe daje studiom możliwość zdobycia praktycznej wiedzy w określonym obszarze, co przekłada się na cenne doświadczenie zawodowe.

Członkowie kół naukowych uczestniczą w konferencjach, seminariach, warsztatach i konkursach, co dodatkowo ułatwia im nawiązywanie kontaktów i kojarzenie teorii z praktyką. Często te inicjatywy studenckie prowadzą do prawdziwych zmian, oferując ważne rozwiązania dla przemysłu i społeczności lokalnej. Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu jest dumna ze swoich kół naukowych, które są integralną częścią jej misji edukacyjnej.

 

Studia podyplomowe na WSZiA

Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu to miejsce, które dostarcza studentom wysokiej jakości edukacji. Status tej instytucji jest dowodem na jej zaangażowanie w promocję wiedzy i badań, a także dostarcza możliwości zawodowych dla studentów i absolwentów.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem kierunków licencjackich, magisterskich, podyplomowych czy doktoranckich, WSZiA w Opolu zapewnia Ci najnowocześniejsze metody nauczania i wiodącej klasy wyposażenie, aby wspierać Twoje studia i rozwijania Twoje zdolności.

Studia podyplomowe na WSZiA są szczególnie popularne wśród tych, którzy pragną doskonalić swoje kwalifikacje i umiejętności. Uczelnia oferuje wiele różnych kursów, które są dostosowane do potrzeb rynku pracy, dając studentom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności, które są niezbędne w dzisiejszych czasach.

Spędzając czas na studiach na WSZiA, zyskują Państwo dostęp do zaawansowanych technologii i możliwości naukowych. Dobre kontakty uczelni z przemysłem sprawiają, że studenci mają możliwość przełożenia teorii na praktykę, co jest niezwykle cenne w dzisiejszym dynamicznym świecie.

Opole, jako miasto należące do jednej z największych aglomeracji miejskich w Polsce, jest doskonałym miejscem na studia - oferuje bogate życie kulturalne, wiele możliwości do kształcenia i spędzania czasu wolnego.

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Zarządzanie16001600
Pedagogika16001600
Politologia16001600
Socjologia16001600
Informatyka i ekonometria16001600
Logistyka16001600
Filologia16001600
Ekonomia16001600
Administracja16001600

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Studia dualne w MWSLiT
Wydział Zamiejscowy SWPS we Wrocławiu
Wałbrzyska PWSZ AS. Uczelnia, która kształci praktycznie