Galeria Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu
Galeria Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu
Galeria Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu
Galeria Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu
Galeria Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu
Galeria Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu
Galeria Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu
Galeria Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu
Galeria Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo
Studia dyplomowe - kierunki
Wydziały/Kierunki I stopnia Jednolite II stopnia
licencjackie inżynierskie magisterskie magisterskie
S Online NSN S Online NSN S Online NSN S Online NSN

Logistyka

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

         

Pedagogika

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

         

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Zobacz

Zobacz

         

Pedagogika specjalna

Zobacz

Zobacz

         

Zarządzanie

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Zobacz

Cena za semestr od 1600zł od od od 1600zł

Legenda:

S - stacjonarne (dzienne), Online - zdalne, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne , *NSC - niestacjonarne ciągłe od poniedziałku do piątku

Kontakt do uczelni

45-085 Opole

ul. Niedziałkowskiego 18,
ul. Ozimska 63 (Akademik)

tel.:

+48 515 927 114,
+48 515 927 117

Opis Uczelni

Akademia Nauk Stosowanych WSZiA to pierwsza niepubliczna uczelnia wyższa w Opolu. Posiada własny akademik, w którym dostępnych jest ponad 80 miejsc w 30 pokojach. Położenie w samym centrum miasta, sprawia, że studenci mają dostęp do wielu atrakcji, urzędów, czy też sklepów, bez konieczności korzystania ze środków transportu. Główna siedziba z rektoratem, dziekanatem i biblioteką mieści się w wyjątkowej dzielnicy Opola – na opolskiej Pasiecie przy ulicy Niedziałkowskiego 18. Drugi budynek dydaktyczny wraz z akademikiem, sąsiaduje z krytą pływalnią i położony jest w samym centrum miasta przy ulicy Ozimskiej 63. Bliska odległość od centrów komunikacyjnych i przesiadkowych sprawia, że dotarcie na uczelnię, jest proste i szybkie.


fasada budynku
budynek

Uczelnia zatrudnia ponad 60 osób kadry dydaktyczno – naukowej. Co ważne, niemal wszyscy nasi wykładowcy mają również wszechstronne doświadczenie praktyczne w reprezentowanych przez siebie obszarach zainteresowań. Dzięki temu nasi studenci mają kontakt nie tylko z teoretykami, ale przede wszystkim z praktykami. Akademia współpracuje z wieloma instytucjami i firmami, pomagając studentom znaleźć miejsce do odbycia obowiązkowych praktyk. Chętne osoby mogą je również zrealizować na uczelni.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ANS WSZiA W OPOLU

Akademia oferuje wsparcie finansowe dla studentów w formie bezzwrotnych stypendiów i zapomóg finansowanych. Bogaty system stypendialny pozwala realnie obniżyć koszty nauki. Świadczenia te mogą otrzymywać studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, niezależnie od wieku, kształcący się na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz na jednolitych studiach magisterskich. Aby ułatwić proces dydaktyczny, wprowadzono wiele udogodnień np.:

 • indywidualną organizację studiów;
 • przyjazne godziny zajęć na studiach podyplomowych;
 • kształcenie poprzez platformę e-learningową, gdzie wykładowcy zamieszczają materiały z zajęć.


learning

Istotną rolę w kształtowaniu zarówno oferty edukacyjnej, jak i całego procesu kształcenia odgrywają kandydaci na studia z krajów nie będących członkami Unii Europejskiej, w tym przede wszystkim z Ukrainy i Białorusi. Od 2011 r. realizowany jest m.in. projekt „Integracja bez granic” współfinansowany z budżetu Unii Europejskiej w ramach Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz środków własnych WSZiA w Opolu. W ramach projektu kandydatom i studentom oferuje się m.in. bezpłatne:


 • tłumaczenia dokumentów
 • kursy języka polskiego
 • zajęcia kulturoznawstwa
 • wsparcie mobilnego doradcy
 • wsparcie doradcy zawodowego
 • wsparcie psychologa
 • wsparcie „aniołów integracji” (wolontariuszy) – działania dodatkowe wspierające pomoc cudzoziemcom
 • pomoc stacjonarną w punkcie informacyjno-konsultacyjnym


spotkanie

 

Studia podyplomowe na WSZiA

Akademia Nauk Stosowanych WSZiA w Opolu to miejsce, które dostarcza studentom wysokiej jakości edukacji. Status tej instytucji jest dowodem na jej zaangażowanie w promocję wiedzy i badań, a także dostarcza możliwości zawodowych dla studentów i absolwentów.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem kierunków licencjackich, magisterskich, podyplomowych czy doktoranckich, akademia zapewnia Ci najnowocześniejsze metody nauczania i wiodącej klasy wyposażenie, aby wspierać Twoje studia i rozwijanie Twoich zdolności.

Studia podyplomowe na ANS WSZiA w Opolu są szczególnie popularne wśród tych, którzy pragną doskonalić swoje kwalifikacje i umiejętności. Uczelnia oferuje wiele różnych kursów, które są dostosowane do potrzeb rynku pracy, dając studentom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również praktyczne umiejętności, które są niezbędne w dzisiejszych czasach.

Spędzając czas na studiach na WSZiA, zyskują Państwo dostęp do zaawansowanych technologii i możliwości naukowych. Dobre kontakty uczelni z przemysłem sprawiają, że studenci mają możliwość przełożenia teorii na praktykę, co jest niezwykle cenne w dzisiejszym dynamicznym świecie.

Opole, jako miasto należące do jednej z największych aglomeracji miejskich w Polsce, jest doskonałym miejscem na studia - oferuje bogate życie kulturalne, wiele możliwości do kształcenia i spędzania czasu wolnego.