Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji (WSEI) w Lublinie

20-209 Lublin

Projektowa 4

tel.:

81 749 17 70, 81 749 17 77

Wydziały/Kierunki I stopnia Jednolite II stopnia
licencjackie inżynierskie magisterskie magisterskie
S NP NSN S NP NSN S NP NSN S NP NSN

Mechatronika ( studia dofinansowane z EFS) Zobacz wiecej

Administracja Zobacz wiecej

Bezpieczeństwo wewnętrzne Zobacz wiecej

Ekonomia Zobacz wiecej

Finanse i rachunkowość Zobacz wiecej

Legenda:

S - stacjonarne (dzienne), NP - niestacjonarne popołudniowe, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji (WSPA) w Lublinie

Wydziały/Kierunki I stopnia Jednolite II stopnia
licencjackie inżynierskie magisterskie magisterskie
S NP NSN S NP NSN S NP NSN S NP NSN

Projektowanie wnętrz - NOWOŚĆ Zobacz wiecej

Cena za semestr od od 2400zł od od

Administracja Zobacz wiecej

Cena za semestr od 1650zł od od od

Architektura Zobacz wiecej

Cena za semestr od od 2400zł od od

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Zobacz wiecej

Cena za semestr od 1900zł od od od

Finanse i rachunkowość Zobacz wiecej

Cena za semestr od 1900zł od od od

Legenda:

S - stacjonarne (dzienne), NP - niestacjonarne popołudniowe, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza (WSSP) im. Wincentego Pola w Lublinie ( zobacz więcej )

20-816 Lublin

ul. Choiny 2

tel.:

81 740 72 40, 81 740 25 04

ikonka email do uczelni

www.wssp.edu.pl

info@wssp.edu.pl

infoenglish@pol.edu.pl

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych (WSNS) z siedzibą w Lublinie ( zobacz więcej )

20-102 Lublin

ul. Zamojska 47

tel.:

81 531 85 56

ikonka email do uczelni

www.wsns.edu.pl

dziekanat@wsns.lublin.pl

podania@wsns.lublin.pl


Uczelnie niepubliczne (prywatne) w Lublinie

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie

Uczelnia niepubliczna weszła na rynek wraz z nowym millenium. Od 2000 roku wprowadzono 4 specjalności ekonomiczne, odpowiadające na potrzeby gospodarki wolnorynkowej. Dziś, uczelnia liczy już 6,5 tysiąca studentów. Od czasu otwarcia uczelni, dyplom jednostki zyskało 33 tysiące absolwentów. Infrastruktura uczelni oraz współpraca z przedsiębiorstwami w regionie, sprzyja wykorzystaniu zasobów dostępnych w laboratoriach wśród których dostępna jest drukarka 3D, pomieszczenia do badań z zakresu psychologii transportu, elektroencefalografy, systemy do rejestracji audio-video oraz sala z lustrem weneckim sprzyjająca badaniom.

Centrum Informatyzacji i Bezpieczeństwa Transportu to oferta badań dla przedsiębiorstwa w zakresie wytrzymałości materiałów i mechaniki uszkodzeń środków transportu oraz dostęp do komputerowych symulacji systemów mechanicznych. W rankingu szkół wyższych magazynu „Perspektywy” w latach 2017-2018 uczelnia zajmowała 18 i 22 miejsce na 254 uczelnie poddane ewaluacji. W 2018 roku uczelnia otrzymała zaszczytną nagrodę Inteligentnego Rozwoju w kategorii Uczelnia przyszłości, konkurs pod patronatem Urzędu Patentowego.

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

uczelnia prywatna WSPiA Lublin

Uczelnia jest jedną z najstarszych, niepublicznych jednostek oferujących studia wyższe od 1998 roku. Oferta uczelni odpowiedziała na zmiany rynkowe oraz potrzeby gospodarki w zakresie kształcenia specjalistów zarządzania przedsiębiorstwem. Uczelnia posiada filię jednostki w Wodzisławiu Śląskim. W latach kolejnych, rozszerzono ofertę studiów o kierunki inżynierskie. Możliwość udziału studentów w międzynarodowych programach rozwijających kompetencje językowe oraz świadomość kulturową, odpowiadają na potrzeby globalizującego się rynku pracy.

Ponadto, solidne zaplecze wspierające rozwój studentów w dostępie do biblioteki, otwartość na cyfrowe formy edukacji, działalność kół naukowych to kompleks poszerzającej się oferty dla studentów. Poza studiami, szeroka oferta szkoleń odpowiadająca na potrzeby pracodawców w regionie. Lokalny rynek wspierany jest poprzez ofertę usług rozwojowych dostępną w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Udział znaczących pracodawców w Radach Konsultacyjnych uczelni, to bieżąca strategia dopasowania procesu kształcenia do aktualnego otoczenia społeczno-gospodarczego.

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie

Uczelnia z powodzeniem kształci studentów od 20 lat. W ofercie uczelni kierunki odpowiadające na potrzeby rynku w zakresie kadr medycznych średniego szczebla: pielęgniarek, fizjoterapeutów. Ponadto promowanie rozwoju specjalistów kosmetologii i wychowania fizycznego, odpowiada na konkurencyjność rosnącego sektora usług z zakresu zdrowia i urody. Akademickie Centrum Fizjoterapii oraz Akademickie Centrum Animaloterapii to warunki sprzyjające rozwijaniu kompetencji studentów w korzystaniu z komplementarnych form oddziaływania na człowieka.

Praktyczne warsztaty jako symulacje pracy w przyszłym zawodzie, zachęcają do wyboru kierunków zawodowych. Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy w otoczeniu zielonego pejzażu i korzystnego mikroklimatu to baza uczelni dla promowania rozwoju w przyrodniczym otoczeniu. Studenci kierunku turystyka i rekreacja, korzystając z lokalnych walorów regionu, mają szansę przygotować się do pracy w tej dynamicznie zmieniającej się branży. Oferta zakwaterowania dla studentów, pozwala na uczestnictwo w studenckim życiu Lublina.

Jeśli interesują Cię także uczelnie publiczne odwiedź stronę - publiczne szkoły wyższe lublin i zapoznaj się z ofertą 6 placówek.