Galeria lubelskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych Varsovia - Filia w Lublinie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Student
  Pedagogika

  Pierwszy rok studiów to full wkręt w praktyki. Profesorowie? Mega fajni, traktują nas jak równych sobie i zawsze gotowi do pogaduchy czy odpowiedzi na pytania. Na wykładach czasem się tak rozkręcimy w dyskusjach, że szkoda kończyć. Totalnie nie żałuję, że wybrałem to miejsce i kierunek. Jak się zastanawiasz nad pedagogiką, to tak szczerze - to musi być Twoje powołanie, bo dzieciaki to nie tylko frajda, ale i hardkor czasem.

  05-06-2024
 • Paweł
  Pedagogika

  Zajęcia? To loteria z wykładowcami, ale większość naprawdę okej. Ekipa na uczelni i studenci - super. Ale organizacja? Trochę jak zgubić się w labiryncie, szczególnie jak coś trzeba od dziekanatu. Mimo wszystko, nie zamieniłbym tej uczelni na żadną inną, mam nadzieję, że dzięki niej złapię wymarzoną robotę. Raczej jest renomowana więc fajnie ją skończyć moim zdaniem

  23-04-2024
 • Klara
  Psychologia

  Zarówno wykładowcy, jak i inni studenci zostali przeze mnie ocenieni pozytywnie, ale uczelnia ma też swoje minusy. Głównym problemem jest słaba organizacja. Plan zajęć często zawiera błędy, a informacje na stronie internetowej i ogłoszeniach nie zawsze są spójne. Zaleca się sprawdzanie wszystkiego kilka razy. Mimo to, nie żałuję wyboru tej uczelni, mam nadzieję, że otworzy mi drogę do wymarzonej pracy. Relacje między studentami są różne i zależą od indywidualnego podejścia osób w grupie. Zwykle można się dogadać z wykładowcami.

  14-12-2023
 • Lidka
  Psychologia

  Plan zajęć jest podobny do tego ze szkoły średniej pod względem ilości godzin, ale rozkład tych godzin jest inny, a zajęcia często trwają do późnych godzin wieczornych. Jeśli chodzi o naukę, to wiele zależy od konkretnego wykładowcy i tego, czy organizuje on kolokwia w ciągu semestru. W moim przypadku większość egzaminów i zaliczeń skupiła się podczas sesji, co oznaczało intensywną naukę przez cały miesiąc, często dzień i noc. Jak to bywa na studiach, nie wszyscy studenci przykładają się równie mocno, ale nawet mniej zaangażowani zazwyczaj zaliczają semestr, chociaż czasem z kilkoma poprawkami. Ogólnie atmosfera na uczelni jest dobra, ludzie są pomocni, choć jak wszędzie, zdarzają się wyjątki.

  15-11-2023