Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Niepaństwowa Wyższa Szkoła Pedagogiczna (NWSP) w Białymstoku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Milena
  Pedagogika

  Kierunek ten wybrałam z zamiłowania. Chcę pracować z dziećmi, obecnie jestem na III roku. Po tych kilku latach mogą śmiało powiedzieć, że studia na NWSE to nie jest strata czasu. Dużo się tutaj nauczyła, prowadzący są bardzo kompetentni. Prowadza oni zajęcia na wysokim, można rzec ambitnym poziomie. Jednak są również minusy. W budynku za chłodno, w bibliotece pracują osoby, które nie są zbyt życzliwe. Ludzie na roku sympatyczni, lecz zdarzają się wyjątki. Wszystkie stypendia wypłacane z dużym opóźnieniem. Jak wszędzie są plusy i minusy. Jednak warto, NWSE to dobra uczelnia.

  10-03-2023
 • OlA Oia
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Jak dla mnie w porządku, wykładowcy fajni. Wymagający są i tacy mniej :) ja studiuje bezpieczeństwo więc nie wiem czy Ci sami uczą na innych profilach. Jeśli ktoś chce studiować zaocznie to polecam.Nie ciężko, pierwszy rok to bardzo łatwo, praktycznie nic nie ma nauki no u mnie byli tacy wykładowcy, gdzie trzeba było się mocno uczyć a teraz się pozmieniało. Drugi trzeci rok jest więcej nauki i są bardziej wymagający wykładowcy, chociaż z tego co wiem to też trochę się pozmieniało bo rozmawiałam z drugim rokiem i bez porównania maja łatwiej niż ja. Przedmioty są dopasowane wszystko pod bezpieczeństwo. Dużo związanego z policją

  15-11-2018
 • Mateusz
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  więc tak kończę 3 rok psychologii więc o pracy jeszcze nie moge sie wypowiedzieć. Jeśli chodzi o uczelnie to jest super, ale jak i w każdej jest kilka minusów np. Jest tam zimno, duze sale i raczej nie chcą dużo grzać w zimę, podejście niektórych wykładowców jest śmieszne jeśli chodzi o przekazanie wiedzy a dziekanat ma studentów niekiedy w nosie natomiast są tam też i tacy ludzie co zainteresowali mnie kilkoma tematami które teraz rozwijam np mediacje. Podsumowując 4700 za rok w bialymstoku za psychologię tanio nie jest ale w warszawie chyba masz dwa razy tyle a dyplom ten sam jak chcesz to robic z pasji to niedociagniecia nie będą Ci aż tak doskwierac. Z resztą w Białymstoku nie ma innej takiej uczelni np z psychologia. Więc polecam:)

  13-11-2018
 • Merlena
  Psychologia

  nie narzekam na uczelnię. Bardzo dobrzy wykładowcy, niektórzy wymagają dużo, niektórzy mniej. Np. najbardziej należy przygotować się do egzaminów u Nawrockiej. Z fajnych wykładowców to Doktor Hammer lub Waszkiewicz, ogolnie większość jest bardzo pozytywna. Szkoła trochę zalega ze stypendiami (wypłacają nawet do 10 miesięcy po czasie), a wpłat na studia potrzebują na "wczoraj". Jedne przedmioty są lubiane, inne jak metodologia czy statystyka już mniej. Ogólnie to polecam :)

  09-11-2018
 • Marek
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Hello wszystkim, bardzo przyjazna uczelnia, chodzę z przyjemnością na zajęcia. Wykladowcy są różni ale na moim kierunku Bezpieczeństwa wszyscy są okej. Polecam tą uczelnię. Ja się bardzo dobrze czuję i mimo że tylko 50 lat to sobie dobrze radzę:) :) :) nawet stypendium mam....na ćwiczenia tylko część bardzo obecności pilnuje. Polecam gorąco tą uczelnię, jak spotykamy się na uczelni to nawet materiały będę mógł przekazać,które mam XD Jeszcze rok mgr mi zostało....;)

  12-04-2018
 • J
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  szkoła nie jest bardzo wymagająca. Ja mogę wypowiedzieć się o kierunku, który studiowałem czyli bezpieczeństwo wewnętrzne. Wybrałem go ponieważ sądzę, że w pewnym stopniu może mi pomóc w dostaniu się do służb. Jeżeli chodzi o inne kierunki to nie jestem w stanie o nich opowiedzieć. Swoje studia tam zakończyłem jako licencjat. Nie robię tam magisterki ponieważ nie czuje w tym momencie takiej potrzeby.

  11-04-2018
 • AnnA
  Psychologia

  studiuję dwa lata kierunek psychologia, mój wybór ze względu na miejsce zamieszkania ,nie miałam możliwości dojazdów do innego miasta i studiowania psychologii. Opinia to na pewno program jest realizowany a co kto z tym zrobi to już jego własna inicjatywa, uważam że jest dość interesująca kadra profesorów i wykładowców i naprawdę jest interesująco. Są małe grupy bo jednak ludzie chętniej wyjadą do większego miasta i popularną na swiecie SWPS , ale to akurat plus bo każdy ma szansę się wykazac. Na pewno są jakies małe minusy ale to moja subiektywna opinia i każdy może mieć inną na ten temat. pozdrawiam i życze miłego dnia

  11-04-2018