Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Jola788
  Gospodarka i administracja publiczna

  Na wydziale gospodarki i administracji publicznej nie było trudno, o ile znało się podstawowe założenia tak naprawdę tego pierwszego. Ogólnie sporo wiedzy zdobywałam na zajęciach, wielka biblioteka uczelni również była zawsze dla mnie otwarta. A ukończenie AEH-u w Warszawie pozwoliło mi na samozatrudnienie w sektorze publicznym. Egzaminy zdałam za pierwszy podejściem.

  14-06-2021
 • Jakub
  Zarządzanie

  Z mojej strony wygląda to mega pozytywnie. Studiowanie na AEHW jest przyjemnością. Na uczelnie jest mega net, co pozwala łatwo i szybko zostawiać/ściągać materiały. W necie niektórzy wykładowcy zostawiają wyniki z egzaminów więc nie trzeba latać po gablotach szukać czy taka informacja jest czy jeszcze nie. Dziekant super człowiek idzie załatwić nietypowe sprawy, Polecam.

  06-06-2021
 • Arczi
  Zarządzanie

  Jestem po pierwszym roku zarządania na AEHW i moge powiedzieć, że jestem mega zadowolony. :) Wydział zarządzania jest niesamowity: Wykładowcy są otwarci na studenta, chętnie pomagają/tłumaczą. Poznałem niesamowitych ludzi, zapisałem się też do koła naukowego gdzie dodatkowo poszerzam swoją wiedzę. Wcześniej byłem na innej uczelni, ale było słabo, tutaj zacząłem od nowa i nie żałuję.

  27-05-2021
 • Student
  Administracja

  Super uczelnia, dużo nauki, ale praktycznej wiedzy. Dobrzy wykładowcy - wykładają wiedzę w sposób przystępny, Wykładowcy są praktykami więc wiedza jest praktyczna a nie teoretyczna. W dziekanacie bez problemów można wszystko załatwić. Ludzie są pozytywni Uważam że podjąłem dobrą decyzję podejmując studia na tej uczelni i gdybym miał wybierać jeszcze raz to podjąłbym tę samą decyzję.

  22-05-2021
 • Michał
  Administracja

  Uczelnie oceniam bardzo wysoko. Dużo się nauczyłem. Jestem zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć i całej organizacji studiów. Jestem obecnie na III roku i polecam uczelnię. Uważam, że podjąłem dobrą decyzję i nie żałuję. Trzeba się uczyć, ale po to właśnie poszedłem na studia. Jeszcze raz polecam uczelnię w szczególności kierunek administracja. Mówi się, że studia to najpiękniejszy okres życia :) aktualnie się z tym stwierdzeniem zgadzam :)

  13-09-2020
 • Kejt
  Psychologia

  ja wybrałam WSFiZ. Jestem po pierwszym roku i jak na razie jestem bardzo zadowolona. :) Wydział psychologii jest na drugim miejscu w skali kraju. Wykładowcy są świetni i utytułowani. I nie jest prawdą, że tu nie trzeba się uczyć. Chcesz zaliczyć sesję, to musisz się uczyć! Od jakiegoś czasu poprawki są bezpłatne, więc już nikt nie może powiedzieć, że

  14-10-2019
 • Iza
  Zarządzanie

  a jestem na zarządzani (II rok uzupełniających mgr) i jestem baaardzo zadowolona z wyboru specjalizacji, bo wreszcie z przyjemnością przesiaduję na wykładach ;). Wcześniej miałam same ogólne przedmioty z zarządzania, które po prostu trzeba było zaliczyć, a nie zawsze były łatwe, ciekawe i przyjemne (chociaż zdarzały się). W porównaniu z moimi 2 poprzednimi uczelniami,to jeszcze mogłabym pochwalić administracje w szkole, chociaż pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi ;) - ja tam nie miałam akurat żadnych

  07-05-2019
 • Luiza
  Zarządzanie

  Witam wszystkich :) kończę drugi rok mgr zarządzania, licencjat też tu przeszłam. Były oczywiście chwile złe i dobre ale to chyba jak na każdej uczelni, jeśli chce się zdobyć wiedzę to nie wystarczą same wykłady, zwłaszcza zaoczne... Kadra - jak wszędzie - są wykładowcy, którzy podchodzą do swojej pracy profesjonalnie i traktują nas po ludzku i są tacy, którzy siebie uważają za wszechwiedzących, a nas traktują jak totalnych ignorantów, na szczęście to mój ostatni rok :) myślę, że gdybym miała jeszcze raz wybierać szkołę to wybrałabym tę samą, mam wielu znajomych studiujących, różnice są niewielkie.

  22-10-2018
 • Adam
  Zarządzanie

  Krotko na temat uczleni. Jeśli chodzi o działanie Dziekanatu to ja naprawdę jestem pod wrażeniem. Jak chciałem coś załatwić napisałem maila i udzielono mi odpowiedzi w ciągu kilku godzin. Godziny przyjmowania studentów są na tyle sensowne, że nawet pracujący da radę tam dotrzeć. Nie to co na UW, gdzie w większości instytutów dziekanat czy inny sekretariat jest otwarty 3 razy w tygodniu po 2 godziny. Zaletą WSFiZ jest też extranet - zostawianie ocen, ogłoszeń i materiałów w necie to świetne rozwiązanie, nie to co wypatrywanie karteczek w gablotkach albo latanie w tę i z powrotem w nadziei, że może już wywiesli to czy tamto. Pod wzgledem organizacyjnym WSFiZ na tę chwilę prezentuje się bardzo pozytywnie i to jesdt jeden z powodów dla których ponownie wybrałbym tę szkołę :)

  10-09-2018
 • łukasz
  Zarządzanie

  Studiuje na zarządzaniu zaocznie. Jest już moja druga uczelnia, ale pierwsza prywatna . nie będę uwypukłał konkretów z imionami i nazwiskami wiekiem i zainteresowaniami wykładowców bo chyba nie o to w tym chodzi . Oceniam uczelnie swoimi słowami i odczuciami i należy ona do najleprzych.Uważamz że praca dziekanatu jest bardzo istotna przecierz to konieczność załatwiać tam swoje sprawy, i nie oceniam jej mega pozytywnie, ale ttragedii nie ma - wsyztsko chyba zalezy od widzi misię Pani, która tam akurat ogarnia. W sumie nie wiem jak jest nainnych kierunkach. może jest inaczej na psychologi. Co do wykładowców to są w porządku wymagaja dużo i trzeba siedzieć i zakuwać, ale jak cos to ida na rękę i można się spokojnie doagadać. Większość potrafi zainteresować tematem wykładów i miło się siedzi i pracuje. Ciekwie prowadzone ćwiczenia. Jak się chce trochę popracowac to można połączyć prace z tymi studiami!

  07-09-2018
 • łAnna
  Psychologia

  dołacze sie i polecam!!! jestem zadowolona, to moja druga uczelnia i nawet dziekanat tu jest lepszy, wczesniej nie moglam sie kionca doczekac dzieki organizacji... a tu nie jest zle. Zawsze wszystko da sie zalatwic, slyszy sie od innych ze sa jakies problemy, ale jedni nigdy ich nie maja a inni czesto.Wykłądowcy tez idą na rekę, jak coś nie pójdzi estarają się cię naprowadzić, ale nie ma tak, że nic nie ogarniasz i zdajesz trzeba się uczyć. Jestem zadowolona baza uczelni tez jest spoko:)

  07-09-2018
 • łucja
  Psychologia

  Ja studiowałam psychologię, w tym roku ją skończyłam. Nie miałam większych problemów ze swoim dziekanatem, może dlatego, że mało z niego korzystałam, bo z natury jestem osobą dociekliwa i wszystkie informacje miałam na bierząco z innych źródeł, tam tylko załatwiałam sprawy z indeksem i legitymacją. Wykładowcy byli w porządku, oczywiście nie wszyscy, ale nie znam uczelni na której wszyscy by byli ok. Musiałam zakuwać non stop nie było przebacz. poziom wysoki. Wykładowcy z różnych renomowanych uczelni Pastwowych.Sporo dodatkowych wyjazdów, konferncji czy sympozjów. Bloki zajęć dpecjalistycznych tez mi pasowały. Nie wiem jak na innych kierunkach, ale ja swój mogę polecić. 

  06-09-2018
 • Aga
  Psychologia w biznesie

  Ogólnie ok, ale mam negatywne zdania na temat lektoratów. Ale języka nie nauczy się człowiek na uczelni, tylko w szkole językowej.Co do opini na temat wykładowców. Na wydziale psychologii kadra pochodzi z UW, Uniwersytetu Gdańskiego, Wyszyńskiego i naprawdę są to najlepsi z najlepszych. I nieprawdą jest, że stopnie nie oddają jakości naszej wiedzy. Pięć lat studiów i pięć lat solidnego uczenia się na każdy egzamin, jaki musiałam w tej szkole zdać. Pisanie pracy magisterskiej to też nie była kaszka z mleczkiem, tylko ciężka moja praca. Jestem osobą, której zależało na zdobyciu tej wiedzy, dlatego wybrałabym tę uczelnię jeszcze raz, właśnie ze względu na wykładowców.

  06-09-2018

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie - Aktualności

Z wielką przyjemnością zapraszamy na dzień otwarty w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, który odbędzie się 23 września (piątek). Dzień otwarty rozpoczynamy o godzinie 10:00. (ul. Okopowa 59, 01-043 Warszawa) Uczestnictwo w dniu otwartym można zadeklarować na naszej stronie internetowej: https://vizja.pl/dni-otwarte/   Podczas trwania dnia otwartego: omówimy zasady rek [..]

Zobacz więcej