Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Alicja W.
  Psychologia

  A jak wygląda studiowanie online na tej uczelni? Co wybrać: studia dzienne czy zaoczne? Zastanawiam się, które byłyby lepsze w moim przypadku, najchętniej wybrałabym dzienne, bo wydaje mi się, że nauczę się więcej, ale czy nie będą one kolidowały z prowadzeniem firmy? Czy nie trzeba spędzić przed komputerem większości dnia? Ktoś studiował dziennie online na tej uczelni albo zaocznie i może powiedzieć coś na ten temat? Jakie są godziny wykładów itp.? Jakie są rożnice?

  09-06-2023
 • Maria
  Gospodarka i administracja publiczna

  Studiowałam na kierunku gospodarka i administracja publiczna. Kierunek jak najbardziej zgodny z moimi zainteresowaniami, przedmioty ciekawe, spójne. Wykładowcy zawsze bardzo dobrze przygotowani i zaangazowani maksymalnie w prowadzenie zajec dla studentów. W kazdej chwili mozna liczyć na pomoc i dobrą radę. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia czy tu studiować, to powiem że warto :)

  07-06-2023
 • Student zadowolony
  Psychologia

  Bardzo interesujące zajęcia. Świetni wykładowcy z renomowanych uczelni z całego kraju. Bardzo fajna forma hybrydowa studiów, dla mnie bardzo korzystna. Przyjeżdżam tylko na ćwiczenia, wykłady są w formie on-line. Podoba mi się dobór przedmiotów, mało jest tzw. ,,zapychaczy". Co warto jeszcze dodać, czasem trudno o kontakt z dziekanem, ale nie ma tragedii. Zawsze ostatecznie udaje się skontaktować. Polecam tę uczelnię!

  24-02-2023
 • Króliki
  Psychologia

  Jestem po pierwszym semestrze psychologii online. Psychologia ponieważ się tym interesuję i mam już pracę i własne życie i studia to robienie czegoś dla siebie. Po pierwsze ogromny plus to fakt że można studiować online - w związku z tym że nie mieszkam w Polsce i pracuję na pełen etat w grę wchodziły studia wieczorowe i tylko online (albo w kraju zamieszkania, jednak koszt byłby kilka razy większy). Pierwszy semestr to nic nadzwyczajnego, większość kierunków ma podobne (jesli nie takie same) zajęcia na pierwszym semestrze, już nie mogę się doczekać drugiego. Wszyscy wykładowcy są sympatyczni, mają ogromną wiedzę, wykłady są ciekawe i łatwo się z wykładowacami skontaktować. Minusów jako takich nie ma Rzeczy nie idealne - kontakt z dziekanatem podczas rekrutacji, numerow podanych na stronie nikt nie odbierał, znalazłam inny numer na innej stronie i ktoś od razu odebrał więc jest ok. Myślę że uczelnia powinna posprawdzać czy podane numery są aktualne. Ale to nie jest jakis straszny problem, udało mi się w końcu z nimi skontaktować, poza tym spodziewałam się wzmożonego ruchu podczas rekrutacji. Czasami są problemy techniczne, też niczyja wina i najczęściej wszystko jest szybko naprawiane, tutaj chodzi o takie rzeczy jak czasami nic nie widać albo nie słychać - wszystko jest szybko naprawiane. Generalnie studia do tej pory na plus, sama forma jest bardzo nowoczesna i umożliwia wielu osobom możliwość studiowania. Polecam

  07-02-2023
 • xxx
  Psychologia

  A ja studiuję, nikt mnie nie opłacił i jestem zadowolony. :p Wszyscy żalą się wiecznie na Dziekanat, a ja mam miłe doświadczenia. Byłem w stałym kontakcie z paniami podczas rekrutacji, panie były bardzo miłe i cierpliwe. Studiowałem wcześniej na państwówce i różnica jest kolosalna. Na państwówce pewnie by mnie po prostu zlali. Jak ktoś narzeka, że kontakt utrudniony - ogarnijcie, że to jest kilka kobiet na setki rekrutujących się + studiujących. Trzeba poczekać na swoją kolej, jak się w końcu uda - na pewno możecie na nie liczyć.

  02-02-2023
 • 1 semestr
  Informatyka

  Mam porównanie z kolegami z innych tzw. uczelni dobrych i powiem, że tu wymagania są duże i pracować trzeba dużo. To dobrze. Leniwi i bez zdolności odpadną. Problemem jest jednak to, że nauczyciele nie mają w semestrze konsultacji, czyli godzin w tygodni, gdzie można przyjść z problemem. Piszesz program i masz problem, to nie odczekasz do konsultacji z pytaniem, bo ich nie ma. Na wysłany program z problemem nie otrzymasz odpowiedzi poza kolejnym laboratorium. Uczelnia oszczędza na godzinach dla nauczycieli na konsultacje. To wielki minus. Na publicznych uczelniach i innych prywatnych tych lepszych (nie wiem, czy wszędzie) są konsultacje.

  31-12-2022
 • Jola788
  Gospodarka i administracja publiczna

  Na wydziale gospodarki i administracji publicznej nie było trudno, o ile znało się podstawowe założenia tak naprawdę tego pierwszego. Ogólnie sporo wiedzy zdobywałam na zajęciach, wielka biblioteka uczelni również była zawsze dla mnie otwarta. A ukończenie AEH-u w Warszawie pozwoliło mi na samozatrudnienie w sektorze publicznym. Egzaminy zdałam za pierwszy podejściem.

  14-06-2021
 • Jakub
  Zarządzanie

  Z mojej strony wygląda to mega pozytywnie. Studiowanie na AEHW jest przyjemnością. Na uczelnie jest mega net, co pozwala łatwo i szybko zostawiać/ściągać materiały. W necie niektórzy wykładowcy zostawiają wyniki z egzaminów więc nie trzeba latać po gablotach szukać czy taka informacja jest czy jeszcze nie. Dziekant super człowiek idzie załatwić nietypowe sprawy, Polecam.

  06-06-2021
 • Arczi
  Zarządzanie

  Jestem po pierwszym roku zarządania na AEHW i moge powiedzieć, że jestem mega zadowolony. :) Wydział zarządzania jest niesamowity: Wykładowcy są otwarci na studenta, chętnie pomagają/tłumaczą. Poznałem niesamowitych ludzi, zapisałem się też do koła naukowego gdzie dodatkowo poszerzam swoją wiedzę. Wcześniej byłem na innej uczelni, ale było słabo, tutaj zacząłem od nowa i nie żałuję.

  27-05-2021
 • Student
  Administracja

  Super uczelnia, dużo nauki, ale praktycznej wiedzy. Dobrzy wykładowcy - wykładają wiedzę w sposób przystępny, Wykładowcy są praktykami więc wiedza jest praktyczna a nie teoretyczna. W dziekanacie bez problemów można wszystko załatwić. Ludzie są pozytywni Uważam że podjąłem dobrą decyzję podejmując studia na tej uczelni i gdybym miał wybierać jeszcze raz to podjąłbym tę samą decyzję.

  22-05-2021
 • Michał
  Administracja

  Uczelnie oceniam bardzo wysoko. Dużo się nauczyłem. Jestem zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć i całej organizacji studiów. Jestem obecnie na III roku i polecam uczelnię. Uważam, że podjąłem dobrą decyzję i nie żałuję. Trzeba się uczyć, ale po to właśnie poszedłem na studia. Jeszcze raz polecam uczelnię w szczególności kierunek administracja. Mówi się, że studia to najpiękniejszy okres życia :) aktualnie się z tym stwierdzeniem zgadzam :)

  13-09-2020
 • Kejt
  Psychologia

  ja wybrałam WSFiZ. Jestem po pierwszym roku i jak na razie jestem bardzo zadowolona. :) Wydział psychologii jest na drugim miejscu w skali kraju. Wykładowcy są świetni i utytułowani. I nie jest prawdą, że tu nie trzeba się uczyć. Chcesz zaliczyć sesję, to musisz się uczyć! Od jakiegoś czasu poprawki są bezpłatne, więc już nikt nie może powiedzieć, że

  14-10-2019
 • Iza
  Zarządzanie

  a jestem na zarządzani (II rok uzupełniających mgr) i jestem baaardzo zadowolona z wyboru specjalizacji, bo wreszcie z przyjemnością przesiaduję na wykładach ;). Wcześniej miałam same ogólne przedmioty z zarządzania, które po prostu trzeba było zaliczyć, a nie zawsze były łatwe, ciekawe i przyjemne (chociaż zdarzały się). W porównaniu z moimi 2 poprzednimi uczelniami,to jeszcze mogłabym pochwalić administracje w szkole, chociaż pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi ;) - ja tam nie miałam akurat żadnych

  07-05-2019
 • Luiza
  Zarządzanie

  Witam wszystkich :) kończę drugi rok mgr zarządzania, licencjat też tu przeszłam. Były oczywiście chwile złe i dobre ale to chyba jak na każdej uczelni, jeśli chce się zdobyć wiedzę to nie wystarczą same wykłady, zwłaszcza zaoczne... Kadra - jak wszędzie - są wykładowcy, którzy podchodzą do swojej pracy profesjonalnie i traktują nas po ludzku i są tacy, którzy siebie uważają za wszechwiedzących, a nas traktują jak totalnych ignorantów, na szczęście to mój ostatni rok :) myślę, że gdybym miała jeszcze raz wybierać szkołę to wybrałabym tę samą, mam wielu znajomych studiujących, różnice są niewielkie.

  22-10-2018
 • Adam
  Zarządzanie

  Krotko na temat uczleni. Jeśli chodzi o działanie Dziekanatu to ja naprawdę jestem pod wrażeniem. Jak chciałem coś załatwić napisałem maila i udzielono mi odpowiedzi w ciągu kilku godzin. Godziny przyjmowania studentów są na tyle sensowne, że nawet pracujący da radę tam dotrzeć. Nie to co na UW, gdzie w większości instytutów dziekanat czy inny sekretariat jest otwarty 3 razy w tygodniu po 2 godziny. Zaletą WSFiZ jest też extranet - zostawianie ocen, ogłoszeń i materiałów w necie to świetne rozwiązanie, nie to co wypatrywanie karteczek w gablotkach albo latanie w tę i z powrotem w nadziei, że może już wywiesli to czy tamto. Pod wzgledem organizacyjnym WSFiZ na tę chwilę prezentuje się bardzo pozytywnie i to jesdt jeden z powodów dla których ponownie wybrałbym tę szkołę :)

  10-09-2018
 • łukasz
  Zarządzanie

  Studiuje na zarządzaniu zaocznie. Jest już moja druga uczelnia, ale pierwsza prywatna . nie będę uwypukłał konkretów z imionami i nazwiskami wiekiem i zainteresowaniami wykładowców bo chyba nie o to w tym chodzi . Oceniam uczelnie swoimi słowami i odczuciami i należy ona do najleprzych.Uważamz że praca dziekanatu jest bardzo istotna przecierz to konieczność załatwiać tam swoje sprawy, i nie oceniam jej mega pozytywnie, ale ttragedii nie ma - wsyztsko chyba zalezy od widzi misię Pani, która tam akurat ogarnia. W sumie nie wiem jak jest nainnych kierunkach. może jest inaczej na psychologi. Co do wykładowców to są w porządku wymagaja dużo i trzeba siedzieć i zakuwać, ale jak cos to ida na rękę i można się spokojnie doagadać. Większość potrafi zainteresować tematem wykładów i miło się siedzi i pracuje. Ciekwie prowadzone ćwiczenia. Jak się chce trochę popracowac to można połączyć prace z tymi studiami!

  07-09-2018
 • łAnna
  Psychologia

  dołacze sie i polecam!!! jestem zadowolona, to moja druga uczelnia i nawet dziekanat tu jest lepszy, wczesniej nie moglam sie kionca doczekac dzieki organizacji... a tu nie jest zle. Zawsze wszystko da sie zalatwic, slyszy sie od innych ze sa jakies problemy, ale jedni nigdy ich nie maja a inni czesto.Wykłądowcy tez idą na rekę, jak coś nie pójdzi estarają się cię naprowadzić, ale nie ma tak, że nic nie ogarniasz i zdajesz trzeba się uczyć. Jestem zadowolona baza uczelni tez jest spoko:)

  07-09-2018
 • łucja
  Psychologia

  Ja studiowałam psychologię, w tym roku ją skończyłam. Nie miałam większych problemów ze swoim dziekanatem, może dlatego, że mało z niego korzystałam, bo z natury jestem osobą dociekliwa i wszystkie informacje miałam na bierząco z innych źródeł, tam tylko załatwiałam sprawy z indeksem i legitymacją. Wykładowcy byli w porządku, oczywiście nie wszyscy, ale nie znam uczelni na której wszyscy by byli ok. Musiałam zakuwać non stop nie było przebacz. poziom wysoki. Wykładowcy z różnych renomowanych uczelni Pastwowych.Sporo dodatkowych wyjazdów, konferncji czy sympozjów. Bloki zajęć dpecjalistycznych tez mi pasowały. Nie wiem jak na innych kierunkach, ale ja swój mogę polecić. 

  06-09-2018
 • Aga
  Psychologia w biznesie

  Ogólnie ok, ale mam negatywne zdania na temat lektoratów. Ale języka nie nauczy się człowiek na uczelni, tylko w szkole językowej.Co do opini na temat wykładowców. Na wydziale psychologii kadra pochodzi z UW, Uniwersytetu Gdańskiego, Wyszyńskiego i naprawdę są to najlepsi z najlepszych. I nieprawdą jest, że stopnie nie oddają jakości naszej wiedzy. Pięć lat studiów i pięć lat solidnego uczenia się na każdy egzamin, jaki musiałam w tej szkole zdać. Pisanie pracy magisterskiej to też nie była kaszka z mleczkiem, tylko ciężka moja praca. Jestem osobą, której zależało na zdobyciu tej wiedzy, dlatego wybrałabym tę uczelnię jeszcze raz, właśnie ze względu na wykładowców.

  06-09-2018