Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Mazowiecka w Płocku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • położnictwo
  Lekarski

  nauki jest dużo, podobnie jak ćwiczeń i praktyk. Jeśli ktoś naprawdę chce się czegoś nauczyć, to warunki są do tego idealne. Jest sporo wykładów i seminariów na bardzo wysokim poziomie. Pierwszy rok jest najbardziej nasycony wykładami. Uczelnia, moim zdaniem, jest bardzo dobra, a atmosfera na niej również. Trzeba się po prostu skupić i poświęcić tym studiom żeby osiągnąć dobre wyniki

  17-01-2024
 • Wiktoria
  Kosmetologia

  Na moim kierunku, poziom zajęć teoretycznych jest zadowalający, dużo można się nauczyć rzeczy przydatnych zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym. Jednak zajęcia praktyczne to zupełnie inna historia – często bywają frustrujące. Na przykład, jeśli jest wykonywany zabieg dla cery trądzikowej, a ja mam cerę wrażliwą, to mam problem z uzyskaniem odpowiednich produktów dla siebie. Atmosfera na uczelni jest ogólnie w porządku, ale relacje między studentami, szczególnie dziewczynami, czasami bywają napięte. Rywalizacja o oceny potrafi zniszczyć relacje. Podejście wykładowców jest różne – niektórzy traktują nas po macoszemu, inni jak równorzędnych partnerów. Jak w każdym miejscu, są tu plusy i minusy.

  20-12-2023