Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Zarządzanie na Gdańskiej Szkole Wyższej - zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Zarządzanie na Gdańskiej Szkole Wyższej - zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku Zarządzanie na Gdańskiej Szkole Wyższej na rok 2023/2024

Poruszając się po przewodnikach i stronach szkół wyższych w poszukiwaniu wybranego kierunku, trzeba pamiętać, że metody naliczania punktów, zasady rekrutacyjne i wymogi dokumentowe mogą się różnić pomiędzy uczelniami.

Na stronie zasady rekrutacji na kierunku Zarządzanie Gdańskiej Szkole Wyższe znajdziesz wszystkie najaktualniejsze informacje na temat rekrutacji. Możesz mieć pewność, że zawarte tam dane są obowiązują obecnych kandydatów. Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji na Gdańskiej Szkole Wyższej prowadzony jest na poziomie studiów inżnierskich I-ego stopnia.

W tym roku jednak rusza też nowy kierunek pokrewny, Zarządzanie i komunikacja biznesowa na poziomie studiów licencjackich. Więcej możesz o nim przeczytac na oficjalnej stronie uczelni.

Budynek GSW
WykladGSW
 

Studia I stopnia

Forma studiów: stacjonarne lub niestacjonarne

Poziom studiów: studia I-ego stopnia inżynierskie

Czas studiów: 3,5 roku 

 

Osoby ubiegające się o przyjecie na kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji na Gdańskiej Szkole Wyższej przyjmowani są na zasadzie pierwszeństwa zgłoszeń, które obejmuje dostarczenie kompletu dokumentów, zawierających miedzy innymi świadectwo maturalne, świadectwo dojrzałości lub inny tożsamy dokument. Więcej o wymaganych dokumentach znajdziesz w tym linku.

Opinie o Gdańskiej Szkole Wyższej


Najwięcej przydatnych informacji o wybranym kierunku, oprócz oficjalnej witryny uczelni i poradników specjalnie przygotowanych dla kandydatów, można znaleźć w zakładce Opinie o Gdańskiej Szkole Wyższej. Wspomnienia absolwentów i uwagi aktualnie studiujących osób okazują się nieraz bezcenne dla osób niezdecydowanych, dla których wybór idealnej uczelni stanowi nie lada wyzwanie. 

stuecni GSW
projekt
 

Opis studiów na kierunku Zarządzanie - Gdańska Szkoła Wyższa


Trwające 7 semestrów (3,5 roku) studia inżynierskie na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji Gdańskiej Szkoły Wyższej to studia przygotowujące do pracy związanej ze specyfiką funkcjonowania organizacji i instytucji, z zarządzaniem podmiotami gospodarczymi i z inżynierią produkcji na poziomie przedsiębiorstw. Otwierają one tym samym możliwość podjęcia pracy we wszystkich gałęziach przemysłu i w sektorze prywatnym, w którym poszukiwani są specjaliści ds. zarządzania zasobami i doświadczeni liderzy zespołów.

GSWinzynierowie
planyGSW
 

Program studiów/czego się nauczysz?


W trakcie realizacji studiów na kierunku zarządzanie i inżynierii produkcji studenci wybierają moduły specjalizacyjne takie jak informatyka w zarządzaniu, inżynieria budownictwa, mechatronika, inżynieria produkcji, logistyka i zarządzanie transportem czy inżynieria ochrony środowiska.

Typowe przedmioty, z którymi spotykają się studenci kierunku, to na przykład zarządzanie, finanse i rachunkowość, rachunek kosztów dla inżynierów, zarządzanie produkcją i usługami, logistyka w przedsiębiorstwie, projektowanie inżynierskie, grafika inżynierska, automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, informatyka i komputerowe wspomaganie prac inżynierskich, termodynamika.


Zobacz również:


Data publikacji: 26.06.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Zarządzanie w Gdańsku

Inne uczelnie z kierunkiem Zarządzanie w innych miastach