Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Gdańska Szkoła Wyższa (GSW). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Bardzo polecam Gdańską Szkołę Wyższą Wydział Zamiejscowy w Tczewie. Atutem tej uczelni jest to że w jednym miejscu mogłam uzyskać tytuł licencjata i magistra. Wykładowcy bardzo kompetentni i zawsze przygotowani do zajęć. Wiedza była nam przekazywana w sposób dla nas zrozumiały. Pani Sabina w dziekanacie bez problemu służyła pomocą. Zachęcam do studiowania w GSW na Wydziale Zamiejcowym w Tczewie.

  Marta
  Administracja
  16-09-2021
 • Bardzo cieszę się, że Gdańska Szkoła Wyższa ma w swojej ofercie poza studiami niestacjonarnymi (zajęcia prowadzone w weekendy) możliwość uczestnictwa w trybie e-learning. W mojej sytuacji gdzie została mamą to bardzo ważne, że mogę dalej się kształcić. Podejmując studia e-learning materiały do nauki otrzymuję online, dzięki czemu uczę się wówczas o wolnej (wybranej) możliwej porze dla mnie. Najważniejsze jest dla mnie, że nie muszę rezygnować z nauki i odkładać planów na przyszłość.

  asiek.987
  Administracja
  23-06-2021
 • Rekomenduje studia na kierunku Administracja. Program jest opracowany w taki sposób, że z dużym zainteresowaniem uczestniczę w zajęciach. Wykładowcy posiadają bardzo dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną. Dlatego zajęcia prowadzone są w sposób bardzo ciekawy. Dla mnie kierunek ten daje możliwość znalezienia pracy zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym, dlatego cenie sobie wiedzę którą uzyskuje w GSW. Panie w Dziekanacie są bardzo przyjaźnie nastawione do Studenta, co też ma znaczenie. Polecam serdecznie Goska Administracja

  goska
  Administracja
  26-04-2021
 • Polecam studia na GSW. Panuje tam przyjemna atmosfera. Studia są naprawdę wartościowe i ciekawe z bogatą ofertą kierunków. Uczelnia z profesjonalnym podejściem do studenta, gdzie wykładowcy posiadają wiedzę z zakresu teoretycznego jak i praktycznego. Można połączyć pracę ze studiowaniem. Panie z dziekanatu zawsze miłe i pomocne. Ogólnie polecam każdemu, kto wybiera się na studia.

  Tomek
  Zarządzanie i inżynieria produkcji
  23-02-2021
 • Jeśli chcesz studiować kryminologię, ponieważ jesteś jej pasjonatem to koniecznie wybierz studiowanie na GSW ???? Wiem co mówię, uwielbiam rozwiązywać zagadki kryminalistyczne i praktycznie od zawsze wiązałam z tym swoją przyszłość. Zajęcia na GSW są absolutnie ciekawe, można poczuć dreszczyk emocji ???? Dodatkowo co jakiś czas organizowane są dodatkowe darmowe wykłady poruszające tematy przestępstw, śledztw itp. Istnieje też możliwość dokształcenia się płatnymi szkoleniami, gdzie odbywają się praktyczne zajęcia np. Oględziny miejsca zbrodni. Serio, studiowanie kryminologii na GSW to sama przyjemność.

  Justyna
  Administracja
  11-02-2021
 • Uczelnia z bardzo dobrym podejściem do studenta. Bardzo dobry kontakt z dziekanatem. Wykładowcy posiadający wiedzę teoretyczna i praktyczną co przekłada się na wysoką jakość zajęć. Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w tych czasach jest bardzo popularnym kierunkiem, lecz nie każdy potrafi przygotować studenta w taki sposób aby potrafił samodzielnie i kreatywnie rozwiązywał problemy w wykonywanym zawodzie. GSW jest przykładem uczelni, która nauczy myśleć a nie wykuć i zapomnieć :)

  Wojciech B
  Zarządzanie i inżyniera produkcji
  24-11-2019
 • Uczelnia z bardzo dobrym podejściem do studenta. Umożliwia połączenie pracy ze studiami zachowując przy tym wysoki poziom nauczania oraz dobrze przygotowując do zawodu. Wykładowcy i dziekanat są zawsze pomocni. Dobra lokalizacja zapewnia bezproblemowe dotarcie na miejsce komunikacja miejska jak i samochodem. uczelnia posiada również spory parking co jest również jej dużym atutem.

  Kacper B
  Zarządzanie i inżyniera produkcji
  02-06-2019
 • Jestem studentem tej uczelni na kierunku Inzynieri produkcji i zarządzania i jak najbardziej jestem zadowolony. Uczelnia dobrze zlokalizowana w Gdańsku, kontakt zawsze jest błyskawiczny z dziekanat jak i z wykładowcami, studia zaoczne łatwo pogodzić z pracą a zjazdy są co dwa tygodnie. Wykladowcy bardzo komunikatywni co jest najwazniejsze Polecam wszystkim przyszłym studentom.

  Mikolaj B
  Zarządzanie i inżyniera produkcji
  24-05-2019

 • Uczelnia w sposób praktyczny przygotowuje do podjęcia pracy po studiowanym kierunku. Wykładowcy rzetelni i w pełni przygotowani do przekazywania wiedzy, dziekanat pomocny studentom - ekspresowo odpowiada na nawet najcięższe pytanie w tym także wysłane drogą mailową, plan umożliwiający połączenie nauki z pracą - zjazdy co dwa tygodnie, czasem nawet rzadziej. Polecam.

  Agnieszka R
  Zarządzanie i inżynieria produkcji
  16-05-2019
 • Jestem obecnie studentem danej szkoły. Jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Uczelnia bardzo duża w zabytkowym obiekcie, która ma bardzo dobrze wyposażone laboratoria. Ponadto posiada liczne koła naukowe, w których studenci mogą zdobyć nowe doświadczenie i przydatne umiejętności. Szkoła ma bardzo dobrą lokalizację i jest przystosowana do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Serdecznie Polecam!

  Sebastian L
  Zarządzanie i inżynieria produkcji
  08-05-2019
 • Bardzo Cieszę się z decyzji pójścia na tą Uczelnię. Tutaj czuję ,że studiuję tam gdzie cenią Studenta i o niego dbają. Dobry kontakt z wykładowcami i dziekanatem pozwala nam na załatwienie drobnych spraw bez konieczności ciągłych dojazdów na uczelnię. Zjazdy co dwa tygodnie są idealnym połączeniem z pracą, wyjazdami i studiowaniem. Tutaj każdy będzie się czuł dobrze ! Polecam !

  Lukasz L
  Zarządzanie i inżynieria produkcji
  26-04-2019
 • Jestem studentem tej szkoły. Bardzo wszystkim polecam. Uczelnia na której można spokojnie połączyć naukę z pracą. Wykładowcy bardzo uprzejmi. Dobry kontakt również z dziekanatem. Wszędzie miła obsługa oraz chęć pomocy studentowi. Studiuję zaocznie i i nie mam problemu z czasem na naukę pracując 10h dziennie. Przeniosłem się z UM w Gdyni i żałuję że zrobiłem to tak późno :)

  Marcin J
  Zarządzanie i inżynieria produkcji
  25-04-2019
 • Jestem obecnie na siódmym semestrze inżynierii produkcji i zarządzania. Uczelnia ma bardzo wiele do zaoferowania między innymi liczne koła naukowe, w których studenci mogą zdobyć nowe doświadczenie i przydatne umiejętności. Z Kadrą Profesorów można zawsze porozmawiać o ciekawych tematach, jesli czegoś nie rozumiałem to z checią tłumaczyli mi to po zajeciach. Fajna atmoswera! POLECAM!!!

  Jakub M
  Zarządzanie produkcją
  02-02-2019
 • Powiem szczerze, że mi uczelnia odpowiadała, ponieważ jest jedną z nielicznych która posiada możliwość studiowania w Tczewie. Dla mnie było to wygodne rozwiązanie ponieważ mieszkałam blisko Tczewa więc dużo czasu zaoszczedzilam na dojazdach. Jeżeli chodzi o same wykłady to było okej. Wykładowcy całkiem spoko, wiadomo do jednych chodziło się na luzie, do drugich na egzamin trzeba było trochę przysiąść. Ja skończyłam pedagogike ze specjalizacja psychopedagogika z terapią pedagogiczną i powiem szczerze, że mam problem z znalezieniem pracy, ale są takie czasy.... Wiem, że moje koleżanki pracują po tym w przedszkolach i żłobkach Ale ja ostatnio spotkałam się z odmową dostania pracy w żłobku ponieważ nie mam ukonczonego kursu opiekunki ( A wykształcenie wyższe się nie liczy ), chociaż w koleżanek takiego problemu nie było :*( .

  Patrycja
  Pedagogika
  16-11-2018
 • ja jestem zadowolona, bardzo. Mają takie ludzkie podejście. Organizacja ok. Nie mam nic do zarzucenia i nie żałuję ze poszłam na studia w Gsw. Pani od psychologii zdecydowanie najlepiej prowadzi zajecia, ale to tylko dlatego ze psycholoia scisle wiaze sie z zyciem codzeinnym czlowieka. Inni wykladowcy maja profesjonalne podejscie na moim kierunku jesli czegos nie rozumiesz, pytasz, oni pomogą. Jedyny minus dla mnie to droga na uczelnie, ja nie mam samochodu i musze wychodzic pod gorke- no ale z drugiej strony to jest niezly trening przed zajeciami :) zajęć w Piatki nie ma w ogole :)

  Paulina
  Kosmetologia
  15-11-2018
 • GSW ma bardzo dużą ofertę dla osób, które chcą zdobyć wyższe wykształcenie z roku na rok oferta jest rozszerzana na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Sama obecnie studiuję na pierwszym roku administracji II stopnia i jestem bardzo zadowolona, uczelnia daje mi poczucie bezpieczeństwa, i zapewnia zdobycie fachowej wiedzy przez profesjonalistów. Bardzo polecam

  Basia S.
  Administracja
  13-11-2018
 • Jeśli chodzi o moje zdanie na temat tej uczelni, nie mam właściwie za dużo do powiedzenia bo uczę się tam rok. Jak do tej pory nie mam żadnych zarzutów, jak to na uczelni prywatnej bywa - każdy z profesorów bardzo starannie podchodzi do przekazania wiedzy i chętnie udziela pomocy. Nie ma żadnych problemów z ewentualnymi poprawkami egzaminów czy ustaleniem indywidualnego terminu. Wykładowcy bardzo dobrze rozkładają zakres materiału co do ilości przypisanych godzin, więc raczej nie trzeba dużo czasu poświęcać w domu na samodzielne wyszukiwanie informacji. Wiadomo studia to nie szkoła średnia i trzeba się naprawdę przyłożyć, ale nie ukrywajmy jest łatwiej niż na uczelni publicznej. Studia też nie są jakieś super drogie, a egzaminy zarówno pierwsze podejście, jak i poprawkowe są darmowe, więc na duży plus. Działa też kilka kół zainteresowań, więc można wybrać coś dla siebie. Moim zdaniem uczelnia jest naprawdę fajna i w mojej opinii bardzo dobrze kształci. Jedyny minus jaki dostrzegałam to fakt że w budynku jest chłodno, a przy teraz panujących mrozach nie ma mowy o siedzeniu na zajęciach bez kurtki :) Ogólnie polecam, myślę że nie pożałujecie ;)

  Love
  Zarządzanie
  09-11-2018
 • ja jestem zadowolona, bardzo z tych studiów. Mają takie ludzkie podejście. Organizacja ok. Nie mam nic do zarzucenia i nie żałuję ze poszłam na studia w Gsw. Pani od psychologii zdecydowanie najlepiej prowadzi zajecia, ale to tylko dlatego ze psycholoia scisle wiaze sie z zyciem codzeinnym czlowieka. Inni wykladowcy maja profesjonalne podejscie na moim kierunku jesli czegos nie rozumiesz, pytasz, oni pomogą. Jedyny minus dla mnie to droga na uczelnie, ja nie mam samochodu i musze wychodzic pod gorke- no ale z drugiej strony to jest niezly trening przed zajeciami :DXD zajęć w Piatki nie ma w ogole :) jestem na Kryminologii, nie mam pojecia jak jest na innych kierunkach.

  paulinka;)
  Prawo, ścieżka kształcenia ogólnego: indywidualna ścieżka kształcenia o profilu kryminalistyka i kryminologia
  06-11-2018
 • Studiuję na Wydziale Zamiejscowym w Słupsku, atmosfera jest fajna, wykładowcy też, jeżeli chodzi o ulubiony przedmiot, to to zależy od kierunku na jaki pójdziesz, ja bardzo lubiłam socjologię i filozofię inne nie były już tak fajna (ale to moja opinia)

  karolina
  Zarządzanie
  05-11-2018
 • szczerze bardzo podobała mi się ta uczelnia, gdy znajomi z innych uczelni opowiadali mi jak ciężko zaliczyc jaki kolwiek przedmiot byłam przerażona studiowaniem. Ale tam naprawdę jest bardzo dobrze, praktycznie 60 % zaliczeń to pracę pisemne, co naprawdę bardzo doceniam bo daje to dużo praktyki... Ja ze względu finansowych musiałam zrezygnować ale naprawdę polecam tą uczenlnie

  martusia
  Administracja
  31-10-2018
 • Uczelnia dająca możliwości rozwoju z innowacyjnymi metodami nauczania. Warto dodać, iż wykładowcy cieszą się dobrą opinią wśród innych uczelni. Wykładowcy przekazują wiedzę nie tylko w aspekcie teoretycznym, lecz również praktycznym. Ponadto uczelnia jest dobrze skomunikowana z komunikacją miejską (ZTM/SKM).

  studentIPIL_GSW
  Zarządzanie i inżynieria produkcji
  29-10-2018
 • Najlepsza wyższa szkoła. Jestem studentem 3 roku , pisząc pracę już się zastanawiam nad innym kierunkiem w tej uczelni , kadra nauczania wysoce wykwalifikowana, z każdym wykładowcą można się na spokojnie dogadać w sprawie ewentualnej poprawy przedmiotu , godzinny zajęć pozwalające jeszcze skorzystać z wolnego weekendu , jedyny minus to papierowe indeksy ,jeżeli kogoś nie ma na wpisach to trzeba biegać za wykładowcą ale reszta jest na +

  gradoni
  Zarządzanie i inżynieria produkcji
  10-09-2018
 • szkoła super... bardzo polecam. Czesne 340 licencjackie. 420 magisterskie. praca po studiach jest, tylko trzeba poszukać pierwszej, a dalej już jak z górki... ja mam juz na stałe. Nauki sporo, szczególnie z zajęć administracji i prawa. Reszta to raczej jakieś referaty. Kadra fajna. Są mniej i bardziej wymagający wykładowcy ale ze wszystkimi idzie się dogadać. Dziekan bardzo wymagający ale na poprawce też spoko :)

  Magdalena
  Administracja
  31-07-2018
 • Jestem obecnie na szóstym semestrze inżynierii produkcji i zarządzania. Uczelnia ma bardzo wiele do zaoferowania między innymi liczne koła naukowe, w których studenci mogą zdobyć nowe doświadczenie i przydatne umiejętności. Rozbudowany system stypendialny jest dodatkowym atutem. Kadra nauczająca to w większości profesorowie, którzy także nauczają na najlepszych uczelniach publicznych w trójmieście. Szkoła ma dobrą lokalizację i jest przystosowana do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Bardzo polecam!

  Adam K
  Zarządzanie i inżynieria produkcji
  14-06-2018
 • Wszystkim, którzy planują rozpocząć studia licencjat, bądź studia mgr mogę z pełnym przekonaniem polecić GSW. Uczelnia dobrze zorganizowana. Zajęcia, pomimo wielu godzin spędzonych w sobotę i niedzielę szybko upływają ponieważ wykładowcy potrafią zainteresować studentów. Bardzo mili i wyrozumiali dla studentów. Pomocni w każdej sytuacji. Przy dobrych wynikach duża możliwość uzyskania stypendium rektora.

  Alicja
  Administracja
  12-03-2018
 • Mi się podoba ta uczelnia, tylko jestem na E-studiach, wiec za dużo nie jestem w stanie powiedzieć, ponieważ mamy 1 zajęcia z jednego przedmiotu na jeden semestr, wiec wykładowców nie znam za bardzo.. Po dwa razy widziałam kilku tylko.Wykłady mamy przez platformę, a zajęcia przeważnie odbywają się tak, że mamy dwa zjazdy w przeciągu jednego semestru, No i wtedy egzaminy jak wszędzie ;)

  madzia*
  Prawo, ścieżka kształcenia ogólnego: indywidualna ścieżka kształcenia o profilu kryminalistyka i kryminologia
  07-03-2018
 • Ogólnie ze szkoły byłam zadowolona. Można bardzo dużo się nauczyć i z tego, co wiem wielu osobom przydała się wiedza, którą tam zdobyli. Były tam osoby, które prowadzą pensjonaty, są managerami restauracji albo kelnerami. W tym względzie ta szkoła naprawdę dobrze przygotowuje do branży hotelarsko-gastronomicznej, mogę powiedzieć z tej perspektywy, ponieważ ukończyłam zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii. Co do pracy to mój przypadek jest troszeczkę inny, ponieważ pracuję w administracji. To całkowicie inna branża, ale muszę powiedzieć, że studia wspominam miło. Ogólnie jest bardzo dużo ciekawych wykładów, na niektórych przedmiotach, nie ukrywajmy jest ciężko, ale ostatecznie warto tam iść.

  eweLINA
  Zarządzanie turystyką i hotelarstwo
  28-02-2018
 • ja osobiście jestem zadowolona z wyboru tej uczelni. Studiowało się bardzo dobrze. W dziekanacie panie bardzo pomocne. Wykładowcy tez w większości fajni wiadomo ze zdarzały się wyjątki.

  Dominika
  Administracja publiczna
  10-01-2018
 • Jak najbardziej polecam tą szkołę.Poziom nauczania jest na bardzo wysokim poziomie. Uczelnia dająca możliwości rozwoju z innowacyjnymi metodami nauczania. Wykładowcy cieszą się dobrą opinią wśród innych uczelni.

  Student GSW
  Zarządzanie i inżynieria produkcji
  21-12-2017
 • Polecam wszystkim chcącym zdobyć nowe doświadczenie i oczywiście WYKSZATŁCENIE :) W tej uczelni spokojnie każdemu się uda jeśli tylko chce oczywiście...

  Mirek D.
  Zarządzanie i inżynieria produkcji
  07-12-2017