Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Galeria pomorskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Gdańska Szkoła Wyższa (GSW). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Tomek
  Zarządzanie

  Studia nie należą do najtrudniejszych, choć pierwszy rok przynosi najwięcej zajęć. Znalezienie równowagi między nauką a pracą może być wyzwaniem ze względu na plan zajęć. Środowisko studenckie jest przyjazne, ale czasami pojawiają się problemy w komunikacji z wykładowcami. Mimo to, poziom nauczania jest satysfakcjonujący. Ogólnie jestem zadowolony z tej szkoły

  23-05-2024
 • Justyna IV sem.
  Zarządzanie i inżynieria produkcji

  Gdańska Szkoła Wyższa otwiera możliwości, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, stąd studia e-larning, jak dla mnie strzał w 100! Mam możliwość studiować zarządzanie i inżynierie produkcji mieszkając od uczelni 120 km. Oszczędność kasy i czasu. Prezentowany program jest bogaty, Wykładowcy wymagający, ale przy zaangażowaniu i niewielkim wysiłku można zaliczyć semestry. Polecam GSW!

  24-04-2024
 • Klaudia
  Zarządzanie i inżyniera produkcji

  Gdańska Szkoła Wyższa na kierunku inżynierii produkcji zapewnia solidne fundamenty edukacyjne dla przyszłych specjalistów w tej dziedzinie. Program studiów skupia się na praktycznych umiejętnościach oraz aktualnych trendach w przemyśle, co przygotowuje studentów do efektywnej pracy w branży. Współpraca z przedsiębiorstwami oraz praktyki zawodowe stanowią istotny element kształcenia, umożliwiając studentom zdobycie cennego doświadczenia i kontaktu z realnymi problemami produkcyjnymi.

  22-04-2024
 • Klaudia
  Zarządzanie i inżynieria produkcji

  Jako absolwentka Gdańskiej Szkoły Wyższej, czuję się przygotowana do wyzwań współczesnego rynku pracy. dzięki wysokiej jakości kształcenia i praktycznym umiejętnościom zdobytym podczas studiów. W marcu obroniłam tytuł inżyniera i zaledwie po kilku dnia rozpoczęłam naukę na drugim stopniu. Studia na GSW płyną przyjemnie, do tego stopnia, że nie zauważyłam kiedy minęło 7 semestrów.

  19-04-2024
 • Hania
  Zarządzanie

  W trakcie semestru pojawiają się projekty i prezentacje, ale ogólnie nauka nie jest zbyt obciążająca. Niektórzy wykładowcy dają nam szansę na łatwiejsze zaliczenia, rozkładając materiał na dwa terminy egzaminacyjne - jeden w trakcie semestru, a drugi na jego zakończenie. Przed sesją często organizowane są egzaminy zerowe, które wymagają solidnej nauki, zwłaszcza dla tych, którzy aspirują do wysokich ocen. Obecność na zajęciach i prowadzenie notatek są bardzo ważne, ponieważ często wpływają na ocenę końcową. Ogólnie rzecz biorąc, mogę polecić kierunek zarządzania na tej uczelni.

  26-02-2024
 • Romek
  Administracja

  Najintensywniejsza nauka ma miejsce podczas sesji i zaliczeń, dodatkowo pojawiają się projekty i prezentacje. W szkole średniej obciążenie nauką było podobne, ale bardziej rozłożone w czasie. Z każdym semestrem ilość materiału do nauki wzrasta. Większość wykładowców jest kompetentna i traktuje studentów z szacunkiem, jako równorzędnego partnera. Jak to bywa, zdarzają się jednak wyjątki, a także wykładowcy, z którymi współpraca bywa wyjątkowo trudna, choć nie stanowią oni zagrożenia.

  07-02-2024
 • Eryk
  Ekonomia

  Pierwszy rok studiów przebiega bardzo przyjemnie i jest dość luźny. Mogę również powiedzieć, że samej matematyki wbrew pozorom nie jest tak dużo i nawet humaniści powinni sobie poradzić. Sami wykładowcy na uczelni również są pozytywni. Bardzo chętnie pomagają i odpowiadają na pytania. Dodatkowo większość prowadzi zajęcia w interesujący sposób, co pozwala łatwiej skupić się na konkretnych zagadnieniach. W przypadku relacji pomiędzy studentami to tak jak wszędzie są różne, ale w większości są pozytywne i nie spotkałem się z przesadzoną rywalizacją.

  16-01-2024
 • Karina R.
  Turystyka i rekreacja

  Pierwszy semestr na I roku studiów z pewnością był najłatwiejszy. Wiele przedmiotów jest po prostu rozszerzeniem tych, które można było spotkać w szkole średniej. Drugi semestr jest już zdecydowanie cięższy. Na II roku sytuacja prezentuje się jeszcze gorzej. Liczba przedmiotów jest zbyt duża i ciężko o znalezienie czasu wolnego poza nauką. Jeżeli chodzi o wykładowców to chyba tak jak wszędzie jest bardzo różnie. Niektórzy chętnie pomagają, a inni wręcz przeciwnie i tworzą niemiłą atmosferę. Na plus działają relacje pomiędzy studentami, które są bardzo koleżeńskie.

  06-11-2023
 • Renata
  Administracja

  BARDZO POLECAM STUDIA NA GSW. KIERUNEK ADMINISTRACJA WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W BRANIEWIE. ŚWIETNA UCZELNIA I WYKŁADOWCY. SUPER ATMOSFERA I WSPANIALI LUDZIE. Polecam można zdobyć tytuł licencjata i magistra w jednym miejscu. Kontakt z dziekanatem bardzo dobry zarówno w Gdańsku jak i sekretariatem u nas w Braniewie. Wiedza zdobyta na wykładach przydatna w życiu codziennym. Bardzo polecam Renata

  21-06-2023
 • Natalia J
  Administracja

  Jestem aktualnie studentką VI semestru Administracji i z perspektywy czasu mogę szczerze polecić GSW każdemu. Przedmioty różnorodne i interesujące. Wykładowcy na bardzo wysokim poziomie a jednocześnie zawsze chętni do pomocy i rozmowy. Plan zajęć jest tak ułożony, że bez problemu można pogodzić studiowanie z pracą i życiem rodzinnym. Czesne naprawę niewielkie w porównaniu z innymi uczelniami. Jestem bardzo zadowolona, że studiuję na tej uczelni i już wybrałam następny kierunek.

  21-06-2023
 • Hania
  Prawo w biznesie

  GSW to uczelnia, którą mogę polecić bez wahania! Studiuje na unikalnym kierunku prawo w biznesie, gdzie obok wiedzy eksperckiej odnośnie różnych gałęzi prawa, mogę zdobyć dodatkowe umiejętności odnośnie zarzadzania, ekonomii i finansów. Już teraz widzę, że nabyta wiedza pozwoli mi otworzyć w przyszłości własną kancelarię prawną oraz zdobyć przewagę nad konkurencją.

  11-10-2022
 • Liz22
  Administracja

  Bardzo polecam studiowanie w GSW. Kierunek Administracja jest bardzo przydatny i daje duże możliwości w znalezieniu pracy. Uważam, że znajomość tematu finansów publicznych przyda się w każdej instytucji, która gospodaruje takimi środkami. Polecam studiowanie w GSW ponieważ, uczelnia daje możliwości aby nabywać wiedzę w sposób bardzo przyjazny dla studenta. Można godzić pracę z nauką. Wykładowcy są ekspertami do tego bardzo sympatyczni, i pomocni. Bardzo polecam tą Uczelnie.

  23-09-2022
 • Justa2000
  Administracja

  Polecam GSW Wydział Zamiejscowy w Tczewie ! Świetna uczelnia i wspaniali wykładowcy. Wykładowcy bardzo oddani studentom, świetna atmosfera podczas spotkań stacjonarnych oraz on line. Zdobyta wiedza wdrażana była przeze mnie na bieżąco w mojej obecnej pracy. Po ukończeniu studiów I stopnia podjęłam decyzję, że kontynuację kształcenia zrealizuję na GSW Oddział Zamiejscowy Tczew.

  23-09-2022
 • Marcin
  Zarządzanie i inżynieria produkcji

  Bardzo polecam uczelnie GSW. Profesjonalne podejście w zaistniałej pandemicznej sytuacji, mimo zamkniętych uczelni i braku zajęć stacjonarnych w pełnym oddaniem przeszli na naukę zdalną. Zajęcia przeprowadzane z pełnym profesjonalizmem, wszystkie materiały przekazywane na bieżąco. Kadra na wysokim poziomie, przekazuję wszystkie potrzebne informacje potrzebne w przyszłym życiu zawodowym. Panie z dziekanatu oddane studentom, odpowiedzi na każde pytanie nie zostaje bez odpowiedzi. Czesne nie jest wysokie a różnorodność kierunków umożliwia odnalezienie czegoś dla siebie.

  02-02-2022
 • Justyna
  Administracja

  Jeśli chcesz studiować kryminologię, ponieważ jesteś jej pasjonatem to koniecznie wybierz studiowanie na GSW ???? Wiem co mówię, uwielbiam rozwiązywać zagadki kryminalistyczne i praktycznie od zawsze wiązałam z tym swoją przyszłość. Zajęcia na GSW są absolutnie ciekawe, można poczuć dreszczyk emocji ???? Dodatkowo co jakiś czas organizowane są dodatkowe darmowe wykłady poruszające tematy przestępstw, śledztw itp. Istnieje też możliwość dokształcenia się płatnymi szkoleniami, gdzie odbywają się praktyczne zajęcia np. Oględziny miejsca zbrodni. Serio, studiowanie kryminologii na GSW to sama przyjemność.

  14-01-2022
 • Marta
  Administracja

  Bardzo polecam Gdańską Szkołę Wyższą Wydział Zamiejscowy w Tczewie. Atutem tej uczelni jest to że w jednym miejscu mogłam uzyskać tytuł licencjata i magistra. Wykładowcy bardzo kompetentni i zawsze przygotowani do zajęć. Wiedza była nam przekazywana w sposób dla nas zrozumiały. Pani Sabina w dziekanacie bez problemu służyła pomocą. Zachęcam do studiowania w GSW na Wydziale Zamiejcowym w Tczewie.

  16-09-2021
 • asiek.987
  Administracja

  Bardzo cieszę się, że Gdańska Szkoła Wyższa ma w swojej ofercie poza studiami niestacjonarnymi (zajęcia prowadzone w weekendy) możliwość uczestnictwa w trybie e-learning. W mojej sytuacji gdzie została mamą to bardzo ważne, że mogę dalej się kształcić. Podejmując studia e-learning materiały do nauki otrzymuję online, dzięki czemu uczę się wówczas o wolnej (wybranej) możliwej porze dla mnie. Najważniejsze jest dla mnie, że nie muszę rezygnować z nauki i odkładać planów na przyszłość.

  23-06-2021
 • goska
  Administracja

  Rekomenduje studia na kierunku Administracja. Program jest opracowany w taki sposób, że z dużym zainteresowaniem uczestniczę w zajęciach. Wykładowcy posiadają bardzo dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną. Dlatego zajęcia prowadzone są w sposób bardzo ciekawy. Dla mnie kierunek ten daje możliwość znalezienia pracy zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym, dlatego cenie sobie wiedzę którą uzyskuje w GSW. Panie w Dziekanacie są bardzo przyjaźnie nastawione do Studenta, co też ma znaczenie. Polecam serdecznie Goska Administracja

  26-04-2021
 • Tomek
  Zarządzanie i inżynieria produkcji

  Polecam studia na GSW. Panuje tam przyjemna atmosfera. Studia są naprawdę wartościowe i ciekawe z bogatą ofertą kierunków. Uczelnia z profesjonalnym podejściem do studenta, gdzie wykładowcy posiadają wiedzę z zakresu teoretycznego jak i praktycznego. Można połączyć pracę ze studiowaniem. Panie z dziekanatu zawsze miłe i pomocne. Ogólnie polecam każdemu, kto wybiera się na studia.

  23-02-2021
 • Wojciech B
  Zarządzanie i inżyniera produkcji

  Uczelnia z bardzo dobrym podejściem do studenta. Bardzo dobry kontakt z dziekanatem. Wykładowcy posiadający wiedzę teoretyczna i praktyczną co przekłada się na wysoką jakość zajęć. Zarządzanie i Inżynieria Produkcji w tych czasach jest bardzo popularnym kierunkiem, lecz nie każdy potrafi przygotować studenta w taki sposób aby potrafił samodzielnie i kreatywnie rozwiązywał problemy w wykonywanym zawodzie. GSW jest przykładem uczelni, która nauczy myśleć a nie wykuć i zapomnieć :)

  24-11-2019
 • Kacper B
  Zarządzanie i inżyniera produkcji

  Uczelnia z bardzo dobrym podejściem do studenta. Umożliwia połączenie pracy ze studiami zachowując przy tym wysoki poziom nauczania oraz dobrze przygotowując do zawodu. Wykładowcy i dziekanat są zawsze pomocni. Dobra lokalizacja zapewnia bezproblemowe dotarcie na miejsce komunikacja miejska jak i samochodem. uczelnia posiada również spory parking co jest również jej dużym atutem.

  02-06-2019
 • Mikolaj B
  Zarządzanie i inżyniera produkcji

  Jestem studentem tej uczelni na kierunku Inzynieri produkcji i zarządzania i jak najbardziej jestem zadowolony. Uczelnia dobrze zlokalizowana w Gdańsku, kontakt zawsze jest błyskawiczny z dziekanat jak i z wykładowcami, studia zaoczne łatwo pogodzić z pracą a zjazdy są co dwa tygodnie. Wykladowcy bardzo komunikatywni co jest najwazniejsze Polecam wszystkim przyszłym studentom.

  24-05-2019

 • Agnieszka R
  Zarządzanie i inżynieria produkcji

  Uczelnia w sposób praktyczny przygotowuje do podjęcia pracy po studiowanym kierunku. Wykładowcy rzetelni i w pełni przygotowani do przekazywania wiedzy, dziekanat pomocny studentom - ekspresowo odpowiada na nawet najcięższe pytanie w tym także wysłane drogą mailową, plan umożliwiający połączenie nauki z pracą - zjazdy co dwa tygodnie, czasem nawet rzadziej. Polecam.

  16-05-2019
 • Sebastian L
  Zarządzanie i inżynieria produkcji

  Jestem obecnie studentem danej szkoły. Jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Uczelnia bardzo duża w zabytkowym obiekcie, która ma bardzo dobrze wyposażone laboratoria. Ponadto posiada liczne koła naukowe, w których studenci mogą zdobyć nowe doświadczenie i przydatne umiejętności. Szkoła ma bardzo dobrą lokalizację i jest przystosowana do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Serdecznie Polecam!

  08-05-2019
 • Lukasz L
  Zarządzanie i inżynieria produkcji

  Bardzo Cieszę się z decyzji pójścia na tą Uczelnię. Tutaj czuję ,że studiuję tam gdzie cenią Studenta i o niego dbają. Dobry kontakt z wykładowcami i dziekanatem pozwala nam na załatwienie drobnych spraw bez konieczności ciągłych dojazdów na uczelnię. Zjazdy co dwa tygodnie są idealnym połączeniem z pracą, wyjazdami i studiowaniem. Tutaj każdy będzie się czuł dobrze ! Polecam !

  26-04-2019
 • Marcin J
  Zarządzanie i inżynieria produkcji

  Jestem studentem tej szkoły. Bardzo wszystkim polecam. Uczelnia na której można spokojnie połączyć naukę z pracą. Wykładowcy bardzo uprzejmi. Dobry kontakt również z dziekanatem. Wszędzie miła obsługa oraz chęć pomocy studentowi. Studiuję zaocznie i i nie mam problemu z czasem na naukę pracując 10h dziennie. Przeniosłem się z UM w Gdyni i żałuję że zrobiłem to tak późno :)

  25-04-2019
 • Jakub M
  Zarządzanie produkcją

  Jestem obecnie na siódmym semestrze inżynierii produkcji i zarządzania. Uczelnia ma bardzo wiele do zaoferowania między innymi liczne koła naukowe, w których studenci mogą zdobyć nowe doświadczenie i przydatne umiejętności. Z Kadrą Profesorów można zawsze porozmawiać o ciekawych tematach, jesli czegoś nie rozumiałem to z checią tłumaczyli mi to po zajeciach. Fajna atmoswera! POLECAM!!!

  02-02-2019
 • Patrycja
  Pedagogika

  Powiem szczerze, że mi uczelnia odpowiadała, ponieważ jest jedną z nielicznych która posiada możliwość studiowania w Tczewie. Dla mnie było to wygodne rozwiązanie ponieważ mieszkałam blisko Tczewa więc dużo czasu zaoszczedzilam na dojazdach. Jeżeli chodzi o same wykłady to było okej. Wykładowcy całkiem spoko, wiadomo do jednych chodziło się na luzie, do drugich na egzamin trzeba było trochę przysiąść. Ja skończyłam pedagogike ze specjalizacja psychopedagogika z terapią pedagogiczną i powiem szczerze, że mam problem z znalezieniem pracy, ale są takie czasy.... Wiem, że moje koleżanki pracują po tym w przedszkolach i żłobkach Ale ja ostatnio spotkałam się z odmową dostania pracy w żłobku ponieważ nie mam ukonczonego kursu opiekunki ( A wykształcenie wyższe się nie liczy ), chociaż w koleżanek takiego problemu nie było :*( .

  16-11-2018
 • Paulina
  Kosmetologia

  ja jestem zadowolona, bardzo. Mają takie ludzkie podejście. Organizacja ok. Nie mam nic do zarzucenia i nie żałuję ze poszłam na studia w Gsw. Pani od psychologii zdecydowanie najlepiej prowadzi zajecia, ale to tylko dlatego ze psycholoia scisle wiaze sie z zyciem codzeinnym czlowieka. Inni wykladowcy maja profesjonalne podejscie na moim kierunku jesli czegos nie rozumiesz, pytasz, oni pomogą. Jedyny minus dla mnie to droga na uczelnie, ja nie mam samochodu i musze wychodzic pod gorke- no ale z drugiej strony to jest niezly trening przed zajeciami :) zajęć w Piatki nie ma w ogole :)

  15-11-2018
 • Basia S.
  Administracja

  GSW ma bardzo dużą ofertę dla osób, które chcą zdobyć wyższe wykształcenie z roku na rok oferta jest rozszerzana na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Sama obecnie studiuję na pierwszym roku administracji II stopnia i jestem bardzo zadowolona, uczelnia daje mi poczucie bezpieczeństwa, i zapewnia zdobycie fachowej wiedzy przez profesjonalistów. Bardzo polecam

  13-11-2018