Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Zarządzanie i inżynieria produkcji na SANS w Sopocie - zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Zarządzanie i inżynieria produkcji na SANS w Sopocie - zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji na Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych na rok 2023/2024

 

Maturzyści sprawdzający uczelniane wymogi stawiane kandydatom na studia wyższe, muszą mieć na uwadze fakt, że uczelnie mogą prowadzić odmienne zasady rekrutacyjne. Ten sam kierunek, dostępny na różnych uczelniach, może stawiać odmienne wymagania dla kandydatów.

Wybierając przyszłą uczelnię i podejmując decyzję co do kierunku studiów, powinno się sprawdzić aktualne wymagania uczelni stawiane kandydatom i zapoznać się z zasadami rekrutacji, przechodząc na stronę zasady rekrutacji - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych, gdzie można uzyskać najbardziej aktualne informacje przygotowane dla kandydatów ubiegających się o miejsce na uczelni.

Zarządzanie i inżynieria produkcji na Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych
Zasady rekrutacji na studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji


Maturzyści decydujący się na kontynuację nauki na Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji, przystępują do rekrutacji prowadzonej w przystępny i przejrzysty sposób.

 

Studia I stopnia - Zarządzanie i inżynieria produkcji na SANS

 

Kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji realizowany na Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych. Prowadzi nabór kandydatów na studia inżynierskie I-ego stopnia, w oparciu o pierwszeństwo zgłoszeń, maturzyści, którzy dostarczą komplet wymaganych dokumentów, wraz ze świadectwem maturalnym, otrzymują miejsca w pierwszej kolejności, uczelnia prowadzi rejestrację za pomocą zgłoszeń realizowanych droga internetową.

Przy dużej liczbie kandydatów, uczelnia może wprowadzić dodatkowe kryteria przyjęć, jednak nie zakłada górnej granicy przyjęć.

 

Opinie o Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych

 

Wyrabiając już własną opinię na temat uczelni i wybranego kierunku, warto również prześledzić wpisy obecnie studiujących osób i absolwentów kierunku dostępne na Opinie o Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych, dzięki osobistym uwagom i relacjom studentów uczelni, można zgromadzić dodatkowe informacje cenne dla osób niezdecydowanych.

Opinie o Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych
SANS Sopot

 

Opis studiów na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji - Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

 

Praktyczny kierunek studiów – Zarządzanie i inżynieria produkcji, realizowane na SANS, to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie pracodawców na specjalistów w dziedzinie engineering management.

Interdyscyplinarne podejście do przedmiotu studiów i okazja do nabycia szerokiej wiedzy i umiejętności w zakresie inżynierii produkcji, zarządzania i ekonomii, pozwolą absolwentom podjąć pracę na stanowiskach specjalistów planowania, menadżerów zarządzania i produkcji w międzynarodowych przedsiębiorstwach, czy zarządzających procesami wytwórczymi.

Program studiów na kierunku: Zarządzanie i inżynieria produkcji na SANS w Sopocie.

 

Czego się nauczysz na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji na SANS?

 

Studenci kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji, mogą wybrać moduły specjalizacyjne kształtujące przyszłą ścieżkę kariery zawodowej, takie jak: inżynieria utrzymania ruchu, inżynieria systemów elektroenergetycznych, inżynieria procesów budowlanych czy inżynieria jakości.

Manager produkcji
Zarządzanie i inżynieria produkcji


Wybrane przedmioty realizowane w trakcie studiów:

  • Maszyny i urządzenia energetyczne,
  • Efektywność energetyczna OZE,
  • Wytwarzanie i przesył energii elektrycznej,
  • Teoria obwodów,
  • Organizacja procesu budowlanego,
  • Podstawy budownictwa,
  • Lean manufacturing,
  • Projektowanie hal produkcyjnych i magazynowych,
  • Modelowanie i projektowanie systemów produkcyjnych.

 

Zobacz również:

Zarządzanie w Gdańsku - 12 uczelni

Ekonomia w Gdańsku - 3 uczelnie


Data publikacji: 28.06.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Zarządzanie w Gdańsku

Inne uczelnie z kierunkiem Zarządzanie w innych miastach