Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Administracja na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni – zasady rekrutacji na rok 2022/2023

Administracja na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni – zasady rekrutacji na rok 2022/2023Zasady rekrutacji na studia na kierunku administracja na WSAiB w Gdyni na rok 2022/2023


Młode osoby zainteresowane rozpoczęciem studiów na kierunku administracja wiele niezbędnych informacji o studiach znajdą na stronie zasady rekrutacji WSAiB.
Zmieniające się każdego roku zasady dotyczące naboru sprawiają, że warto regularnie odwiedzać stronę uczelni w celu zdobycia informacji. Na oficjalnej stronie publikowane są aktualne warunki rekrutacji. Na uczelnię przyjmowani są kandydaci posiadający zdany egzamin maturalny.


Studia I stopnia

 

Forma studiów: stacjonarne lub niestacjonarne

Poziom studiów: studia I i II stopnia

Czas studiów: 3 lata studia I stopnia i 2 lata studia II stopnia

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni to prywatna placówka edukacyjna, która na etapie rekrutacji pod uwagę bierze jedynie zdany egzamin maturalny oraz dopełnienie formalności związanych z naborem.


Opinie o Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni


Strona Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni – opinie jest stworzona z myślą o młodych osobach, które kandydują na studia i zastanawiają się nad wyborem odpowiedniej dla siebie uczelni. W serwisie możliwe jest zapoznanie się z opiniami od absolwentów i tym samym zdobycie bardzo szerokiej wiedzy na temat programu studiów i atmosfery na WSAiB w Gdyni. Opinie pomagają w wyborze najlepszej dla siebie uczelni.


Opis studiów na kierunku administracja na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni


Studia na kierunku administracja pozwalają na zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy, która będzie przydatna podczas pracy w jednostkach administracji publicznej oraz w przedsiębiorstwach prywatnych. Szeroki program studiów daje szerokie możliwości podjęcia zatrudnienia w przyszłości. W programie znajduje się szeroki program nauk społecznych, nauk o prawie, a także zagadnienia z zakresu podstaw ekonomii. Studenci zdobywają także kompetencje z obszaru zdobywania funduszy unijnych. Uczelnia stawia na przekazywanie praktycznych kompetencji i daje możliwość odbycia praktyk zawodowych. Dostępne na kierunku specjalności to: administracja celna i skarbowa, administracja rządowa i samorządowa, mediacje, obsługa biznesu, inteligentne miasta i metropolie.


Program studiów/czego się nauczysz?


Jako absolwent studiów będziesz posiadał wiedzę z obszaru:

  • Zasad funkcjonowania państwa
  • Systemu prawnego
  • Prawa europejskiego
  • Ochrony dokumentów
  • Funkcjonowania jednostek administracji publicznej

 

Program studiów na kierunku Administracja na WSAiB w Gdyni

Informacje o kierunku Administracja na 4 uczelniach w Gdańsku

Informacje o kierunku Prawo na 6 uczelniach w Gdańsku


Data publikacji: 08.04.2022
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Administracja w Gdańsku

Inne uczelnie z kierunkiem Administracja w innych miastach