Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Administracja na Uniwersytecie Jagiellońskim – zasady rekrutacji – 2022/2023 rok

Administracja na Uniwersytecie Jagiellońskim – zasady rekrutacji – 2022/2023 rokZasady rekrutacji na studia na kierunku Administracja na UJ w Koninie na rok 2022/2023
Studiowanie na prestiżowej uczelni może być świetnym wyborem i może dawać bardzo szerokie perspektywy zatrudnienia w przyszłości. Jeżeli chcesz zapoznać się z naborem na kierunek administracja warto odwiedzić stronę Zasady rekrutacji na studia na kierunku Administracja na Uniwersytecie Jagiellońskim na rok 2022/2023.
Zmiany w systemie punktacji przedmiotów maturalnych i przyjmowania kandydatów sprawiają, że osoby chcące dostać się na studia powinny regularnie odwiedzać stronę uczelni w celu zapoznania się z aktualnymi informacjami na temat zasad przyjmowania na uczelnię.
Nabór realizowany jest w oparciu o konkurs świadectw.

Studia I stopnia

Rekrutacja odbywa się na podstawie wyników uzyskanych na świadectwie maturalnym. Przedmioty brane pod uwagę przy rekrutacji to: geografia, historia, filozofia, chemia, biologia, fizyka, język obcy, język polski, matematyka, informatyka, wiedza o społeczeństwie. Duże zainteresowanie kierunkiem sprawia, że najlepiej przedmioty zdawać na poziomie rozszerzonym, aby zwiększyć swoje szanse na przyjęcie.

Opinie o Uniwersytecie Jagiellońskim

Pod adresem - opinie o Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie możliwe jest znalezienie wielu rzetelnych informacji na temat uczelni i przyjmowania kandydatów na studia. Opinie pozwalają na zapoznanie się z oferowanym na studiach kierunkiem Administracja. Kandydaci na studia mogą dzięki temu w ten sposób zdobyć rzetelne informacje na temat studiów i zdecydować o wyborze uczelni.

Opis studiów na kierunku Administracja na Uniwersytecie Jagiellońskim

Uniwersytet Jagielloński opracował program nauczania na studiach w taki sposób, aby studenci mogli zdobyć szeroki zakres kompetencji niezbędnych do wykonywania pracy. W trakcie nauki poznają oni zagadnienia z obszaru prawa, funkcjonowania sądownictwa, komunikowania się z otoczeniem w miejscu pracy czy wykorzystania nowoczesnych narzędzi do zautomatyzowania wielu czynności. Kompetencje zdobywane na studiach mogą być niezwykle przydatne w pracy i sprawiają, że w przyszłości można z łatwością znaleźć zatrudnienie na niezwykle korzystnych warunkach.

Program studiów/Czego się nauczysz?

W trakcie studiów można natrafić na takie przedmioty jak:
Konstytucyjny system organów państwowych
Publiczne prawo gospodarcze
Polityka społeczna
Publiczne prawo konkurencji
System ubezpieczeń społecznych
Oraz wiele innych
Każdy z przedmiotów umożliwia zdobycie szeregu kompetencji przydatnych podczas pracy i daje możliwość zapoznania się z wieloma zagadnieniami.

Zobacz program studiow na kierunku Administracja Na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Zobacz również 8 uczelni z kierunkiem Administracja w Krakowie

 


Data publikacji: 13.03.2022
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Administracja w Krakowie

Inne uczelnie z kierunkiem Administracja w innych miastach