Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Collegium Da Vinci - Badanie UX: spotkanie online i sesja Q&A!

Collegium Da Vinci - Badanie UX: spotkanie online i sesja Q&A!Zapisz się na bezpłatne, otwarte dla wszystkich zainteresowanych spotkanie wokół studiów Badania UX w Collegium Da Vinci.

 

To już czwarta edycja studiów podyplomowych w tym obszarze – setki zadowolonych słuchaczy nie mogą się mylić! Sprawdź, dlaczego warto wejść w świat UX z CDV.

 

Badania UX cieszą się ogromnym wzrostem zainteresowania w branży, a jednocześnie są drugimi najczęściej brakującymi kompetencjami wśród UX-ów (wskazywane przez 36% specjalistów według Raport User Experience i Product Design w Polsce 2021. Vol. 7, 37).
Zdobycie umiejętności z tego zakresu to realna pomoc dla produktu oraz zdobycie przewagi na rynku pracy.

 

Studia podyplomowe Badania UX w CDV są najbardziej kompleksowym szkoleniem z tego zakresu w całej Polsce – to 178 godzin zajęć warsztatowych oraz 12 godzin seminarium w postaci konsultacji z praktykami.
Zajęcia prowadzone są przez zróżnicowaną kadrę, specjalistów pracujących w różnych firmach pod kątem produktu i wielkości. Słuchacz otrzymuje know-how zarówno freelancerów, agencji, start-upów, software house i korporacji.
Wiadomo jednak, że na rynku oferowane jest wiele alternatyw. Co więc wybrać i kiedy? Jaką wiedzę można otrzymać za darmo i gdzie, a za którą trzeba zapłacić?
Zarówno te, jak i wszelkie inne pytania możesz zadać na żywo z kierownikiem studiów tych podyplomowych – Krzysztofem Miotkiem.

 

Zapisy: https://tiny.pl/wmxbc

Szczegóły: https://tiny.pl/wmxbw

Sprawdź podcast Studia na każdą karierę: https://tiny.pl/wmxb7


Data publikacji: 01.09.2022
ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Poznań