Politechnika Opolska (PO)

45-758 Opole

ul. Prószkowska 76

tel.:

+48 77 449 80 00

ikonka email do uczelni

www.po.opole.pl

Opinie o uczelni (4)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Politechnika Opolska (PO) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Po ukończeniu studiów z czystym sumieniem mogę polecić Politechnikę Opolską, a przed wszystki studia na kierunku Budownictwo. Wykładowcy bardzo rzeczowo i zrozumiale przekazują wiedzę, widać że są obeznani w temacie i potrafią zarazić swoim optymistycznym spojrzeniem na ten przedmiot. Pracownie bardzo dobrze przygotowane i wygodne dla studentów, bez trudu idzie zrobić notatki - jeśli się chce ;) Moja opinia na temat uczelni jest bardzo dobra również z uwagi na wygodne położenie kampusu, dojazd na zajęcia niemalże z drugiego końca miasta nie sprawiał mi najmniejszych trudności.

  Krzysztof
  Budownictwo
  05-02-2018
 • Wybór informatyki na PO był dobrą decyzją, popartą radami mojego taty. Studiuję na kierunku do którego mam pełne przekonanie i który jednocześnie pozwala mi się rozwijać. Nie ma problemów ze znalezieniem praktyk i jak widać PO oferuje bardzo przyszłościowe kierunki. Do tego życie w akademiku aż tętni :) Panie z dziekanatu raczej uprzejme i pomocne, kadra na wysokim poziomie a zarazem wyrozumiała dla studentów

  Michał
  Informatyka
  15-01-2018
 • PO jest dobrą uczelnią, a to co ja uważam za duży plus to znakomite zaplecze sportowe. Poza halą sportową studenci mają do dyspozycji siłownię, bieżnię lekkoatletyczną i wiele mniejszych sal do ćwiczeń sportowych. Jest w czym przebierać, szczególnie patrząc na kolegów studiujących tak jak ja wychowanie fizyczne. PO pozwala zadbać o wygląd a nie tylko umysł ;)

  Adam
  Wychowanie fizyczne
  15-01-2018
 • Mam pozytywnie wrażenia od studiowania na PO. Pracują tam fajnie nauczyciele, profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Poznałem na studiach sporo nowych osób z którymi było przyjemnie studiować. Polecam :)

  Irek
  Informatyka
  11-01-2018