Politechnika Opolska (PO)

45-758 Opole

ul. Prószkowska 76

tel.:

+48 77 449 80 00

ikonka email do uczelni

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Politechnika Opolska (PO). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Bardzo zadowolony jestem z mojego wyboru. Uważam, że wykładowcy na tym wydziale są świetni. Sam kierunek wydaje mi się bardzo perspektywiczny z punku widzenia potrzeb rynkowych. To na co musicie się przygotować psychicznie to budownictwo. Tutaj mocno cisną i nie wiem czy do końca słusznie, bo kim innym jest jednak architekt a kim innym inżynier budowlany. Chociaż jakieś podstawy dotyczące wytrzymałości konstrukcji architekt powinien również posiadać oczywiście. Same studia do najłatwiejszych się nie zaliczają, także dyplomu za ładne oczy nie otrzymacie. Będziecie musieli sobie na niego ciężko zapracować Zyczę Wam powodzenia na maturze i wytrwałości na studiach.

  Robert
  Architektura
  06-04-2021
 • Po ukończeniu studiów z czystym sumieniem mogę polecić Politechnikę Opolską, a przed wszystki studia na kierunku Budownictwo. Wykładowcy bardzo rzeczowo i zrozumiale przekazują wiedzę, widać że są obeznani w temacie i potrafią zarazić swoim optymistycznym spojrzeniem na ten przedmiot. Pracownie bardzo dobrze przygotowane i wygodne dla studentów, bez trudu idzie zrobić notatki - jeśli się chce ;) Moja opinia na temat uczelni jest bardzo dobra również z uwagi na wygodne położenie kampusu, dojazd na zajęcia niemalże z drugiego końca miasta nie sprawiał mi najmniejszych trudności.

  Krzysztof
  Budownictwo
  05-02-2018
 • Wybór informatyki na PO był dobrą decyzją, popartą radami mojego taty. Studiuję na kierunku do którego mam pełne przekonanie i który jednocześnie pozwala mi się rozwijać. Nie ma problemów ze znalezieniem praktyk i jak widać PO oferuje bardzo przyszłościowe kierunki. Do tego życie w akademiku aż tętni :) Panie z dziekanatu raczej uprzejme i pomocne, kadra na wysokim poziomie a zarazem wyrozumiała dla studentów

  Michał
  Informatyka
  15-01-2018
 • PO jest dobrą uczelnią, a to co ja uważam za duży plus to znakomite zaplecze sportowe. Poza halą sportową studenci mają do dyspozycji siłownię, bieżnię lekkoatletyczną i wiele mniejszych sal do ćwiczeń sportowych. Jest w czym przebierać, szczególnie patrząc na kolegów studiujących tak jak ja wychowanie fizyczne. PO pozwala zadbać o wygląd a nie tylko umysł ;)

  Adam
  Wychowanie fizyczne
  15-01-2018
 • Mam pozytywnie wrażenia od studiowania na PO. Pracują tam fajnie nauczyciele, profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Poznałem na studiach sporo nowych osób z którymi było przyjemnie studiować. Polecam :)

  Irek
  Informatyka
  11-01-2018