Wyższa Szkoła Nauk Społecznych (WSNS) z siedzibą w Lublinie

20-102 Lublin

ul. Zamojska 47

tel.:

81 531 85 56

ikonka email do uczelni

dziekanat@wsns.lublin.pl

podania@wsns.lublin.pl

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Nauk Społecznych (WSNS) z siedzibą w Lublinie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Wiadomość dla wszystkich którzy zastanawiają się nad wyborem tej uczelni : zastanówcie się dwa razy! Wybierając tą uczelnie sądziłam że te pięć tysięcy które płace rocznie będą uczciwą sumą za uczciwą edukacje. Jednak po ponad pół roku sądzę że jest to za dużo gdyż podejście niektórych wykładowców do studentów i do ich czasu to jest jedna wielka kpina. Jeśli masz pracę to licz się z tym że możesz ją stracić gdyż godzina egzaminu jak w przypadku podstaw przedsiębiorczości prowadzonych przez P .Mgr A. Gąsior-Mazur może się zmienić z 19:00 na 8:00 dzień przed egzaminem. Nawet jeśli weźmiesz sobie wolne godziny na wykład to licz się z tym że możesz stracić te godziny jak to było w przypadku fizjologii i patofizjologii prowadzonej przez P. Swatko-Ossor Marię kiedy to Pani Doktor napisała nam dwie minuty przed zajęciami że takowych nie ma. Takich przykładów jest o wiele więcej. Ostatnim przykładem będzie Pani Mgr. Aneta Bernat. Pani Magister ustaliła egzamin na godzinę 18;00. Jednak do godziny 19:43 nie było ani testu ani samego wykładowcy aż do momentu w którym dostaliśmy o tejże godzinie informację że test będzie dostępny o godzinie 20:00. Bez żadnego wyjaśnienia, słowa przepraszam ani pytania czy wszystkim ta godzina odpowiada. Na tej uczelni jest jednak mała garstka wykładowców którzy zasługują na złoty medal. Są to między innymi P. Mgr . Uss-Wojciechowska, Dr. K. Szpak-Lipińska oraz P. DrHab. Małgorzata Tokarska-Rodak która wkłada całe swoje serce w dzieleniu się swoją wiedzą.

  Klaudia
  Kosmetologia i stopnia
  24-05-2021
 • W moim odczuciu uczelnia ma podejście pro studenckie. Oczywiście zdarzają się różne sytuacje jakiś wykładowca nie przyjdzie na zajęcia i nie odwola ich wcześnie, albo termin jakiegoś egzaminu się przesunła i studenci muszą zmieniać swoje plany, ale takie rzeczy z moich obserwacji zdarzają się incydentalnie. Wykładowcy są kompetentni i dośc zangażowani. Oczywieście trochę osób zrezygnowało na pierwszym roku. Studia rozminęły się z ich oczekiwaniami po prostu. Myśle, że wiele osób też nie do końca sobie zdaje sprawę z tego ze pielęgniarstwo to dość specyficzna praca wymagająca dużo cierpliwośći itd. Ja osobiście zadowowolona jestem z mojego wyboru. Nie miałam też jakiegoś problemu na uczelni, żebym z kimś nie mogła się dogadać

  Bożena
  Pielęgniarstwo
  07-05-2021
 • Wybrałem kierunek pielęgniarstwo, bowiem słyszałam, że zapotrzebowanie na absolwentów tego kierunku jest dość duże. Studiuję niestacjonarnie. Studia podobają mi się bardzo. W okresie pandemii wykłady mamy online, a praktyki mamy tradycyjne w szpitalach czy przychodniach. Szkoła trzyma poziom i nauczyć się tutaj zawodu można. Przynajmniej zdobyć takie wstepne przygotowanie. Doświadczenia, to wiadomo zdobywamy po latach pracy. Nie miałam jak do tej pory żadnych problemów z ta uczelnia. Podsumowując, zadowolona jestem ze swojego wyboru. Choć mam świadomość, że to nie jest zawód dla każdego.

  Karolina
  Pielęgniarstwo
  09-04-2021