Wyższa Szkoła Nauk Społecznych (WSNS) z siedzibą w Lublinie

20-102 Lublin

ul. Zamojska 47

tel.:

81 531 85 56

ikonka email do uczelni

dziekanat@wsns.lublin.pl

podania@wsns.lublin.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Nauk Społecznych (WSNS) z siedzibą w Lublinie Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • W moim odczuciu uczelnia ma podejście pro studenckie. Oczywiście zdarzają się różne sytuacje jakiś wykładowca nie przyjdzie na zajęcia i nie odwola ich wcześnie, albo termin jakiegoś egzaminu się przesunła i studenci muszą zmieniać swoje plany, ale takie rzeczy z moich obserwacji zdarzają się incydentalnie. Wykładowcy są kompetentni i dośc zangażowani. Oczywieście trochę osób zrezygnowało na pierwszym roku. Studia rozminęły się z ich oczekiwaniami po prostu. Myśle, że wiele osób też nie do końca sobie zdaje sprawę z tego ze pielęgniarstwo to dość specyficzna praca wymagająca dużo cierpliwośći itd. Ja osobiście zadowowolona jestem z mojego wyboru. Nie miałam też jakiegoś problemu na uczelni, żebym z kimś nie mogła się dogadać

  Bożena
  Pielęgniarstwo
  07-05-2021
 • Wybrałem kierunek pielęgniarstwo, bowiem słyszałam, że zapotrzebowanie na absolwentów tego kierunku jest dość duże. Studiuję niestacjonarnie. Studia podobają mi się bardzo. W okresie pandemii wykłady mamy online, a praktyki mamy tradycyjne w szpitalach czy przychodniach. Szkoła trzyma poziom i nauczyć się tutaj zawodu można. Przynajmniej zdobyć takie wstepne przygotowanie. Doświadczenia, to wiadomo zdobywamy po latach pracy. Nie miałam jak do tej pory żadnych problemów z ta uczelnia. Podsumowując, zadowolona jestem ze swojego wyboru. Choć mam świadomość, że to nie jest zawód dla każdego.

  Karolina
  Pielęgniarstwo
  09-04-2021