Galeria lubelskie
Galeria lubelskie
Galeria lubelskie
Galeria lubelskie
Galeria lubelskie
Galeria lubelskie
Galeria lubelskie
Galeria lubelskie
Galeria lubelskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Zamojska. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Paweł
  Pedagogika

  Jakość zajęć mocno zależy od wykładowcy, ale ogólnie oceniam ich dobrze. Choć mam pozytywne zdanie o prowadzących i kolegach, to uczelnia ma swoje problemy, przede wszystkim z organizacją. Plany zajęć często zawierają błędy, a informacje są rozproszone i niespójne. Pomimo to, nie żałuję wyboru uczelni, jestem przekonany, że pomoże mi to w osiągnięciu zawodowych celów.

  18-04-2024
 • Asia
  Pielęgniarstwo

  Nauka na studiach jest dla mnie porównywalna z nauką w szkole średniej. Chociaż są przedmioty wymagające, jak anatomia czy fizjologia, i te bezpośrednio związane z przyszłą pracą, to obok nich jest też sporo mniej istotnych "zapychaczy". Wybór uczelni dla przyszłej położnej nie wydaje się mieć wielkiego znaczenia, ponieważ programy są w zasadzie identyczne. Ostatecznie każda uczelnia ma swoje plusy i minusy, a prawdziwą naukę zawodu i tak zdobywa się w praktyce. Dla mnie uczelnia jest akceptowalna.

  09-04-2024
 • Monika
  Finanse i rachunkowość

  Pierwszy rok studiów to głównie przedmioty ogólne, które w kolejnych latach są rozwijane i pogłębiane. Uczelnia jest świetna, otoczenie inspirujące. Nauka jest intensywna, ale satysfakcjonująca. Jedynym minusem jest czasem trudny kontakt z niektórymi wykładowcami, ale to chyba standard na większości uczelni. Mimo to, moja ogólna ocena uczelni jest pozytywna i nie mam wielu powodów do narzekania.

  12-03-2024
 • Kacper
  Mechanika i budowa maszyn

  Nauki na studiach nie jest aż tak dużo, jak mogłoby się wydawać. Oczywiście, czasem trzeba solidnie usiąść do materiału przed kolokwium czy sprawozdaniem, ale generalnie prowadzący są w porządku i wspierają studiujących. W zależności od specjalizacji ilość nauki może wzrosnąć w kolejnych latach. Studia pozostawiają jednak wystarczająco dużo czasu na rozwijanie własnych pasji. Polecam tę uczelnię, szczególnie że tutaj nauka idzie w parze z rozumieniem, co otwiera duże perspektywy na przyszłość.

  19-02-2024