Opinie o uczelniach - Wyższa Szkoła Administracji Publicznej (WSAP) w Kielcach

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej (WSAP) w Kielcach - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Administracji Publicznej (WSAP) w Kielcach Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Zajęcia na dobrym poziomie, dobrze ustalony plan i organizacja pracy. Wykładowcy zaangażowani w swoją pracę, ukierunkowani na rozwój i pomoc studentom. Ciekawe zajęcia praktyczne. Wszyscy dbają do dobrą atmosferę studiowania. Już żałuję że za kilka miesięcy będę musiała opuścić to miejsce.

  Weronika
  Administracja
  18-01-2018
 • Poziom nauczania jest ok, uczelnia wypada dobrze na tle innych kieleckich szkół. Widać duże zmiany na plus, uczelnia rozwija się i idzie w dobrym kierunku. Pracownicy i wykładowcy coraz bardziej przychyli studentom.

  Monika
  Administracja
  18-01-2018
 • Moje odczucia względem WSAP należą do tych bardziej pozytywnych. Wykładowcy elastyczni - nie cisną za mocno i potrafią iść na rękę studentowi. Zdarzyło mi się nie raz oddawać prace zaliczeniowe z opóźnieniem i nikt z tego powodu nie robił mi problemów. Sale niezbyt przestronne i dość mało miejsca na uczelni, ale to jeden z niewielu minusów jakie udało mi się znaleźć.

  Dawid
  Administracja
  18-01-2018
 • Byłem zadowolony z programu, podejściu uczelni itd. Tym bardziej, że kierunek który wybrałem był zbieżny z moim dotychczasowym wykształceniem i zainteresowaniami. Ogólnie polecam

  Piotr
  Administracja
  04-12-2017
 • Studia oceniam na celujący+, studiowałem/studiuję również na innych uczelniach i muszę przyznać, że nie da się porównać tej uczelni z żadną inną - poziom nauczania, kształcenia, organizacja na bardzo wysokim poziomie :)

  Mateusz
  Administracja
  20-11-2017