Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Administracji Publicznej (WSAP) w Kielcach Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Uczelnia na wysokim poziomie, fachowi wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Zdobyłam dużo wiedzy, którą wykorzystuje w obecnej pracy. Złożyłam aplikacje, ponieważ chcę ukończyć tutaj jeszcze jeden kierunek, który również będzie pomagał mi w obecnej pracy. Polecam wszystkim WSAP w Kielcach, także ze względu na zaangażowanie wykładowców i pracowników Uczelni.

  Agnieszka
  E-administracja
  03-09-2019
 • Bardzo polecam uczelnię WSAP w Kielcach. Wykładowcy wspaniali, wiedza przekazana profesjonalne i oczywiście przyjemna atmosfera. Nawet gdy pokrywały mi się terminy sesji i wyjazdu do sanatorium to wykładowcy byli tak wyrozumiali, że egzaminy zaliczyłam bez problemu w innym Annustalonym terminie. Ogólnie uczelnia na wysokim poziomie nauczania. Serdecznie i szczerze polecam.

  Anna
  Administracja i zarządzanie publiczne
  31-08-2019
 • Uczelnia na wysokim poziomie. Wykładowcy bardzo sympatyczni, kompetentni i wyrozumiali. Chętnie niosą pomoc, gdy ktoś jej potrzebuje. Wykłady były prowadzone w interesujący sposób. Przedmioty bardzo przydatne i ciekawe. Na uczelni panuje miła i przyjazna atmosfera. Gdybym miała jeszcze wybrać się na inny kierunek wybrałabym właśnie tą uczelnie. Z żalem opuszczałam mury tej szkoły. Studia oceniam na 6+. Polecam .

  Edyta
  E-administracja
  28-08-2019
 • Szczerze polecam. Poziom nauczania na wysokim poziomie. Bardzo dobra atmosfera, wykładowcy przyjaźnie nastawieni do studentów. Zjazdy w systemie weekendowym- sobota-niedziela co jest bardzo ważne dla osób pracujących i dojeżdżających z daleka. Nie bez znaczenia jest fakt, ze czesne w szkole nie jest wygórowane w porównaniu do innych uczelni tego typu. Jeszcze raz polecam.

  Aneta
  Administracja
  23-08-2019
 • Studia oceniam na celujący+, studiowałem/studiuję również na innych uczelniach i muszę przyznać, że nie da się porównać tej uczelni z żadną inną - poziom nauczania, kształcenia, organizacja na bardzo wysokim poziomie :)

  Mateusz
  Administracja
  12-08-2019
 • Zajęcia na dobrym poziomie, dobrze ustalony plan i organizacja pracy. Wykładowcy zaangażowani w swoją pracę, ukierunkowani na rozwój i pomoc studentom. Ciekawe zajęcia praktyczne. Wszyscy dbają do dobrą atmosferę studiowania. Już żałuję że za kilka miesięcy będę musiała opuścić to miejsce.

  Weronika
  Administracja
  10-06-2019
 • Moje odczucia względem WSAP należą do tych bardziej pozytywnych. Wykładowcy elastyczni - nie cisną za mocno i potrafią iść na rękę studentowi. Zdarzyło mi się nie raz oddawać prace zaliczeniowe z opóźnieniem i nikt z tego powodu nie robił mi problemów. Sale niezbyt przestronne i dość mało miejsca na uczelni, ale to jeden z niewielu minusów jakie udało mi się znaleźć.

  Dawid
  Administracja
  21-05-2019
 • Poziom nauczania jest ok, uczelnia wypada dobrze na tle innych kieleckich szkół. Widać duże zmiany na plus, uczelnia rozwija się i idzie w dobrym kierunku. Pracownicy i wykładowcy coraz bardziej przychyli studentom.

  Monika
  Administracja
  10-04-2019
 • Byłem zadowolony z programu, podejściu uczelni itd. Tym bardziej, że kierunek który wybrałem był zbieżny z moim dotychczasowym wykształceniem i zainteresowaniami. Ogólnie polecam

  Piotr
  Administracja
  04-12-2017