Galeria świętokrzyskie
Galeria świętokrzyskie
Galeria świętokrzyskie
Galeria świętokrzyskie
Galeria świętokrzyskie
Galeria świętokrzyskie
Galeria świętokrzyskie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Ewelina
  Psychologia

  Obecnie jestem studentką drugiego roku Psychologii w Staropolskiej. Przeniosłam się do StANS z innej prywatnej Uczelni gdzie już po rekrutacji dowiedzieliśmy się że wszystkie zajęcia odbywają się zdalnie bo że niby w Kielcach jest tylko Filia. Przebrnęłam przez pierwszy rok, wiedzy wyniosłam tyle co przeczytałam sama w książkach i zdecydowałam się na przeniesienie. Tu, w Staropolskiej zdalnie są prowadzone tylko wykłady a ćwiczenia i warsztaty odbywają się stacjonarnie, zupełnie inna jakość, dużo zajęć "warsztatowych". Szczerze polecam i przestrzegam przed tymi wszystkim "tworami" które rosną jak grzyby po deszczu. Szkoda czasu...

  04-08-2023
 • Ania
  Psychologia

  Uczelnia bardzo dobra, świetna atmosfera, wszyscy pracownicy uczelni są życzliwi i pomocni, wykładowcy to praktycy korzystający ze swojej wiedzy i doświadczenia którzy znakomicie przekazują wiedzę studentom. Zajęcia mega interesujące, bardzo dużo zajęć praktycznych i warsztatów, każdy może znaleźć coś dla siebie. W uczelni prężnie działają koła naukowe, dołączyć może każdy, kto chce pogłębić swoją wiedzę, odkryć nowe zainteresowania lub rozwinąć swoje pasje. Wszyscy studenci bardzo dobrze się znają, nie ma takiej anonimowości jak to bywa na bardzo dużych uczelniach. Harmonogram zajęć świetnie dopasowany dla osób pracujących więc można śmiało pogodzić pracę i naukę. polecam :)

  13-11-2022
 • Andrzej
  Finanse i rachunkowość

  Wykładowcy pasjonaci! Dużo można się od nich dowiedzieć. Bardzo ciekawe zajęcia. Nie można się nudzić. Nie powiem było czasami trudno i trzeba było się przyłożyć do nauki. Zanim wybrałem się na studia tutaj miałem wątpliwości ale już po paru miesiącach zmieniłem zdanie. Pracownicy bardzo pomocni i otwarci. Ogólnie duży pozytyw! Polecam finanse i rachunkowość.

  29-07-2021
 • Magda
  Filologia angielska

  Jestem na trzecim roku studiów i co oczywiste szału nie ma, ale dużego nacisku też nie. Wykładowcy może nie są zbyt wymagający, ale swoje zadanie przekazywania wiedzy wykonują dobrze. Jak wiadomo jedni lepsi, inni trochę gorsi, ale zdarzają się też przypadki beznadziejne, jak w każdej uczelni. W dziekanacie miłe i pomocne kobiety, może z wyjątkiem jednej która patrzy tępym wzrokiem i jakby za kare tam siedziała. Pani dziekan wspaniała! Plany zajęć da się przeżyć, choć nie ukrywam że parę zmian by się przydało. W pierwszych semestrach trochę mało praktyki, ale w kolejnych latach coraz więcej i ciekawiej. Ogólnie uczelnia raczej z tych średnich - nie najgorsza, ale i nie najlepsza.

  26-02-2019
 • Michał
  Ekonomia

  Jestem na ostatnim roku studiów magisterskich z ekonomii i choć nie obyło się bezproblemowo to polecam wybór tej szkoły. Nieliczni wykładowcy dają popalić i trzeba zarwać klika nocy przed zaliczeniami, ale da się przeżyć. Dużym plusem jest brak opłat za przystąpienie do dodatkowego egzaminu czy też dokonanie wpisu warunkowego. Ogólnie wszystko jest ok, kameralny kampus, niemal wszyscy studenci znają się na wzajem.

  14-02-2018
 • Adam
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Uczelnia łatwa, miła i przyjemna, jak w sumie większość małych szkół. Idealna dla osób, które potrzebują papierka do pracy. Czesne niskie, a chodzenie i zapłata za studia to niemal gwarancja dostania dyplomu na koniec. Polecam wszystkim, którzy chcą niedużym kosztem i minimalnym wysiłkiem podwyższyć sobie wykształcenie

  18-01-2018
 • Klaudia
  Ekonomia

  Na uczelni nie było się anonimowym. Profesorowie byli wymagający jak wszędzie ale podchodzili do nas z sympatią, pomagali, wspierali a co najważniejsze zwracali się do nas po nazwisku a nie numerze indeksu. O poziome nauki może świadczyć również fakt na jakich uczelniach i z jakimi wynikami absolwenci kończyli drugi stopień. Polecam

  17-01-2018