Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania (WSFiZ) w Białymstoku

15-472 Białystok

ul. Ciepła 40

tel.:

85 678-58-46, 85 675-01-68 w 346

ikonka email do uczelni

rekrutacja@wsfiz.edu.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania (WSFiZ) w Białymstoku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Studiuje administracje na WSE w Białymstoku. Mnie interesuje ten kierunek ponieważ uważam ,że daje perspektywę stabilnego zatrudnienia w administracji państwowej. Nie zalezy mi na jakiś bardzo trudnych studiach, nie dlatego żebym nie miała ambicji, ale dlatego, że większość rzeczy których wykorzystujemy w pracy uczymy się w pracy. Przynajmniej tak mi mówią moi starsi znajomi. Bardziej nastawiam się na dyplom, który może być warunkiem koniecznym do zatrudnienia, albo dawać przewagę w procesie rekrutacji. Jednak nauki jest sporo, szczególnie w czasie sesji. Na administracji dużo jest pamieciówek, jakieś przepisy, ustawy itd. Mam wrażenie, że uczelnia stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom studenta. Różnie to wychodzi w praktyce, jest czasami trochę chaosu , ale przynajmniej się stara.

  Ania
  Administracja
  12-02-2021
 • Jestem studentem 3 roku na wydziale zarządzania i muszę przyznać, że mam mieszane uczucia. Program kształcenie jest w sumie ok. Takich przedmiotów jak ekonomia, rachunkowośc, analiza rynku, marketing, socjologia można się spodziewać. Większość wykładowców w sumie też jest ok. jeśli chodzi o kompetencje. Sporo do życzenia pozostawia jednak organizacja pracy na uczelni. Są wyznaczone godziny konsultacj, dziekanat potwierdza, że godziny są aktualne, a w praktyce okazuje się, że wykładowcy nie ma i nie jest to pojedyncze zdarzenie. Terminy egzaminów podawane są w często w ostatniej chwili. Jest to niedopuszczalne, bowiem ludzie lubią sobie pewne rzeczy zaplanować, niektórzy pracują, wyjeżdżają itd. Trzeba mięć na uwadze fakt, że nie są to darmowe studia. A tam gdzie są usługi płatne pewne standarty obowiązują, szczególnie w dobie Internetu, należy się liczyć z tym, że jeśli studentowi coś będzie nie pasować to opisze problem. Także myślę, że jeśli chce się zdobywac nowych kandydatów i trzeba się przykladać do tego aby obecni byli zadowoleni.

  Leon
  Zarządzanie
  02-02-2021