Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Galeria mazowieckie
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku - Filia Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Ania
  Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z edukacją zdrowotną

  Skończyłam studia na tej uczelni wiele lat temu. Do tej pory miło wspominam ten czas. Wykłady i ćwiczenia zawsze były prowadzone na dobrym poziomie prowadzone. Wykładowcy profesjonalni, a klimat małego miasteczka studenckiego jak najbardziej mi odpowiadał. Uczelnia pozwoliła mi zdobyć wiedzę na tyle, że zaczynajac pracę w zawodzie czułam się pewnie. Oczywiście cały czas szkole się, bo tego wymaga charakter mojej pracy.

  12-06-2022
 • Andrzej
  Pedagogika

  Ja studiowałem pedagogikę na tej uczelni i nie mogę się za bardzo czepiać. Uczelnia zatrudnia wykładowców z dobrych warszawskich Uczelni miedzy innymi z Uniwersytetu Warszawskiego. Poziom nauczania jest przyzwoity, warunki również, barek na dolę godny polecenia J. Są oczywiście ludzie, którzy będą narzekać i uważać że uczelnia powinna zapewnić im dobra pracę. Ja myślę, że podstawowym błędem studentów jest przekonanie, że uczelnia powinna ich wszystkiego nauczyć. Moim zdaniem uczelnia to maxymalnie 50 %. Drugie 50 % a może i więcej to są tzw. kompetencje miękie czyli rozwój osobisty. Jest dużo dobrych filmików na youtubie, które polecam każdemu, bez tego jest dużo trudniej. Kolejny temat to kultura osobista tak bardzo przydatna w życiu zawodowym. Nie sądze, żeby jakaś uczelnia tego nauczyła. Kultury uczymy się w domu rodzinnym, a jak nie to gdzięś się trzeba tego doszkolić i to koniecznie. Ja nie pracuje w zawodzie tylko w firmie prywatnej nie zajmującej się edukacją, ale powiem Wam, że jeżeli chodzi o moje doświadczenia w kontaktach z ludzmi to w tym temacie jako społeczeństwo mamy duże pole do popisu. Sam nie wiem do końca gdzie młodzi ludzie powinni uczyć się kultury, może jednak jakiś przedmiot tego typu powinień być na uczelni, bowiem to bardzo ważny temat w rozwoju kariery zawodowej.

  02-02-2021
 • Patryk
  Politologia

  Witam studiuje na tej uczelni na kierunku Politologia. Zaletą tej uczelni jest duża biblioteka oraz dobrze wyposażone sale. Uważam, że wykładowcy są profesjonalni, no może poza pewnymi wyjątkami, ale tych co mi się szczerze nie podobają jest naprawdę mało. Zaletą uczelni są na pewno przystępne ceny, przeprowadziłem gruntowną analizę porównawczą. Ja płacę za semestr 1500 złotych. Podoba mi się również to , że uczelnia uruchomiła na wydziale Nauk Politycznych – Naukowe Koło Politologów. Koło organizuje różne spotkania co jest okazją do poznania ciekawych osób a także podyskutować z nimi o bieżących wydarzeniach. Podoba mi się również to, że gdybym miał zamiar kontynuować moja karierę naukową to mógłbym się zapisać na studia doktoranckie. Nie wiem jeszcze, czy to zrobię, ale fajnie , że uczelnia daje taką możliwość. Wcześniej mieszkałem w akademiku, który znajduje się niedaleko uczelni. Akademik jak się łatwo domyśleć to też okazja poznania nowych osób. Je jestem osobą towarzyską i otwarta na nowe znajomości. Teraz w czasie pandemii nauczenie on – line. Przyznam, że nie jestem fanem tej formy edukacji. Po pierwsze, uczelnie nie są do tego dobrze przygotowane, komunikacja z wykładowcami jest utrudniona, po drugie, muszę przyznać że nauczanie online ma bardzo dużo dodatkowych minusów. Mam nadzieje, że niedługo wrócimy do klasycznego systemu edukacji. Podsumowując nie mam porównania do innych uczelni, ale w tej w której studiuje czuje się dobrze, także mogę spokojne Wam polecić. A na chwilę obecną największy minus to nauczanie online.

  14-01-2021