Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Logistyka na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji –  zasady rekrutacji na rok 2022/2023

Logistyka na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji – zasady rekrutacji na rok 2022/2023Zasady rekrutacji na studia na kierunku logistyka na WSEiI na rok 2022/2023


Logistyka to jeden z najczęściej wybieranych kierunków studiów. Kandydaci chcący rozpocząć edukację na tym właśnie kierunku powinni zatem zapoznać się z warunkami naboru na stronie zasady rekrutacji WSEiI.

Każda z osób aplikujących na studia powinna systematycznie odwiedzać stronę uczelni w celu zapoznania się z dokładnymi warunkami przyjęcia na kierunek. Uczelnia systematycznie publikuje najważniejsze informacje z tego obszaru.

Kandydaci chcący dostać się na studia powinni przede wszystkim legitymować się świadectwem maturalnym.


Studia I stopnia


Uczelnia nie wprowadza dla kandydatów progów rekrutacyjnych. Podstawowym warunkiem dostania się na kierunek logistyka jest legitymowanie się świadectwem maturalnym.


Opinie o Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji


Zadowolenie ze studiowania w dużym stopniu uzależnione jest od panującej na uczelni atmosfery oraz od poziomu kształcenia. Zapoznanie się z tymi aspektami możliwe jest na stronie Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji – opinie. Serwis gromadzi oceny uczelni wystawione przez jej aktualnych studentów oraz osób, które ukończyły już studia. Opinie umożliwiają dokładne poznanie uczelni i pozwalają na zdobycie dużej wiedzy na temat programu studiów. Zainteresowanie się opiniami będzie miało zatem jak najbardziej sens i pomoże w podjęciu decyzji o wyborze uczelni.


Opis studiów na kierunku logistyka na Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji


Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji prowadzi nauczanie na kierunku logistyka i skupia się na przekazywaniu szerokiej wiedzy z tego obszaru. Studenci w trakcie edukacji spotkają się z takimi przedmiotami jak: analiza matematyczne, systemy transportowe, budowa i eksploatacja pojazdów, zarządzanie kosztami, zarządzanie firmą, standardy w logistyce, logistyka zaopatrzeniowa i wiele więcej. Program studiów obejmuje przede wszystkim przekazywanie praktycznej wiedzy, która z pewnością przyda się w pracy.


Program studiów/Czego się nauczysz?


Szeroki program studiów sprawia, że absolwenci mogą pochwalić się wieloma kompetencjami. Posiadają przede wszystkim umiejętności z obszaru:

  • Matematyki oraz statystyki
  • Ekonomii
  • Infrastruktury logistycznej
  • Zarządzania logistycznego przedsiębiorstwem
  • Analizy procesów zachodzących w firmie
  • Kierowania procesami produkcyjnymi

 

Logistyka na 5 uczelniach w Lublinie

Transport na 4 uczelniach w Lublinie


Data publikacji: 10.06.2022
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Logistyka w Lublinie

Inne uczelnie z kierunkiem Logistyka w innych miastach