Politechnika Lubelska (PL)

20-950 Lublin

ul. Nadbystrzycka 38d

tel.:

81 536 66 32, 81 538-11-32

ikonka email do uczelni

www.pol.lublin.pl

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Politechnika Lubelska (PL) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • hmm zastanawiam sie jakie informacje konkretnie mogą interesować kandydatów :D jesli chodzi o sama uczelnie to jest raczej przychylna studentom i nie robi problemow zazwyczaj, ale wiadomo różnie bywa... jak wszędzie mi sie studiuje w bardzo dobrze, ale jakimis glebszymi pobudkami sie nie kierowalem wybierajac ta uczelnie jedynie bliskosc miejsca zamieszkania :D uczelnia jest jak najbardziej spoko:D

  Olek
  Mechanika i budowa maszyn
  25-02-2019
 • Powiem tak, jeżeli chcesz się dużo uczyc i czegoś dię nauczyc to polecam. Część wykładowców to żart, ale to chyba wszędzie jest tak :D organizacyjnie to też zwykle żart, tylko pani w dziekanacie to do rany przyłóż kobieta. Gdybym miała wybierać studia drugi raz to raczej nie zmieniłabym wyboru, wybrałabym Politechnikę Lubelską. znaczy to jest tylko z punktu widzenia wydziału mechanicznego, może na innych wydziałach jest ciut inaczej, ciut lepiej

  Kasia
  Mechanika i budowa maszyn
  22-02-2019
 • Cześć :D Moim zdaniem Politechnika Lubelska to dobra uczelnia, zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób, z prowadzącymi łatwo się dogadać i wszystko według mnie prosperuje tam dobrze :) ja jestem na pierwszym roku wiec zbyt dużo nie jestem w stanie powiedzieć, ale po pierwszym semestrze jestem bardzo zadowolona i nie widzę żadnych wad tej uczelni ;) polecam serdecznie :)

  Żaneta
  Elektronika
  20-02-2019
 • Moja historia może wiele osób zaskoczyć, bo przed podjęciem studiów mieszkałem w Warszawie, więc pojawia się oczywiste pytanie "dlaczego nie PW?". Otóż wyjaśniam, gdy przygotowywałem się do matury mój znajomy był na drugim roku na PL i ciągle słyszałem "przeprowadź się do lublina" "są świetni wykładowcy" "nigdzie nie zdobędziesz takiej wiedzy jak u nas" i tak mi to wbijał do głowy, że ostatecznie zrezygnowałem z wielkiej kariery na PW i wybrałem lublin. Rodzina prawie zawału dostała, znajomi patrzyli jak na dzikusa, bo spokojnie mógłbym się dostać na każdą warszawską uczelnię. Czy żałuję? NIE! spędziłem tu na razie 1,5 roku, ale to był krok milowy w porównaniu z moją dotychczasową wiedzą, na początku miałem ochotę płakać i krzyczeć, matematyka którą miałem w liceum teraz wydawała mi się poziomem dla dzieci, ale zacisnąłem pasa i wziąłem się do nauki, siedziałem godzinami, dniami, tygodniami i wałkowałem po 10 razy ten sam materiał, opłaciło się.. na 1 roku załapałem się na stypendium. Materiału cały czas jest dużo, ale im dłużej tu jestem tym lepiej radzę sobie z nauką i nauczyłem się słuchać i przyswajać wiedzę efektywnie. Pomogli wykładowcy i znajomi z uczelni, którym jestem dozgonnie wdzięczny.

  Michał
  Informatyka
  14-02-2019
 • Cześć! Ogólnie to nie narzekam na politechnike Lubelską, no ale to wszystko zależy na jaki wydział chcesz iść. Ja jestem na wydziale podstaw techniki na matmie i jest super, wykładowców to my mamy naprawdę super! Mają fajne podejście do studentów, dobrze tłumaczą, a że nasz rok nie jest zbyt liczny to doskonale nas znają :) Uczelnie jak najbardziej polecam!!!!

  Anetka
  Matematyka i ekonomia
  03-07-2018
 • Dobrze mi się studiowało, przede wszystkim nauczyłem się uczyć i rozwijać, prace zacząłem 3 dni przed obroną. Skorzystałem z ogłoszenia na portalu biura karier studenckich. Nie doświadczyłem problemu znalezienia pracy.

  Romek
  Elektrotechnika
  15-01-2018