Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Informatyka na Polsko-Japońskiej Szkole Technik Komputerowych w Gdańsku – rekrutacja na rok 2023/2024

Informatyka na Polsko-Japońskiej Szkole Technik Komputerowych w Gdańsku – rekrutacja na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku informatyka na PJA na rok 2023/2024


Kandydaci na kierunek informatyka na Polsko-Japońskiej Szkole Technik Komputerowych wiele informacji na temat naboru znajdą pod adresem zasady rekrutacji PJA.
Uczelnia o wszelkich zmianach w systemie rekrutacji informuje na swojej oficjalnej stronie internetowej. Zapewnia to zdobycie najbardziej aktualnych informacji, by w odpowiednich terminach dostarczyć niezbędne dokumenty.

Uczelnia dla kandydatów nie wprowadza progów rekrutacyjnych.

BudynekPJATK
Wykład PJATK


Studia na kierunku Informatyka w Polsko-Japońskiej Szkole Technik Komputerowych

 

Forma studiów: stacjonarne lub niestacjonarne

Poziom studiów: studia I stopnia

Czas studiów: 3,5 roku studia I stopnia stacjonarne i 4 lata studia I stopnia niestacjonarne

Młode osoby aplikujące na studia I stopnia na kierunku informatyka muszą legitymować się zdanym egzaminem maturalnym oraz dopełnienić wszelkie formalności związane ze studiowaniem.

dniotwarte
ikonki


Opinie o Polsko-Japońskiej Szkole Technik Komputerowych


Pod linkiem Polsko-Japońska Szkoła Technik Komputerowych – opinie masz szansę zapoznać się z opiniami byłych studentów odnoszącymi się bezpośrednio do uczelni. Absolwenci na stronie opisują swoje doświadczenia ze studiowaniem i doradzają w kwestii wyboru odpowiedniej szkoły wyższej. Oceny bardzo często odnoszą się bezpośrednio do kierunku informatyka, warto jest się więc zainteresować informacjami na niej zawartymi.


Opis studiów na kierunku informatyka na Polsko-Japońskiej Szkole Technik Komputerowych


Polsko-Japońska Szkoła Technik Komputerowych to prywatna uczelnia, która umożliwia zdobycie wielu kompetencji z obszaru IT. Uczelnia daje możliwość zgłębiania wiedzy z obszaru inżynierii gier komputerowych, aplikacji internetowych, sieci komputerowych, grafiki czy baz danych. Studenci sami mogą wybrać interesującą ich specjalizację i pod okiem ekspertów doskonalić swoje kompetencje.

Nacisk na praktyczne umiejętności sprawia, że absolwenci są znakomicie przygotowani do podjęcia pracy w sektorze szeroko rozumianego IT.

serwerownia
spotkaniePJATK


Czego się nauczysz ?

Absolwent informatyki na PJA może pochwalić się kompetencjami projektowania sieci i systemów komputerowych. Potrafi również zarządzać bazami danych, ale i obsługiwać bardziej skomplikowane programy graficzne. Jego umiejętności w zakresie programowania obejmują między innymi implementację systemów informatycznych.

To może cię zainteresować:

Program studiów na kierunku Informatyka na PJA w Gdańsku

Informacje o kierunku Informatyka na 5 uczelniach w Gdańsku

Informacje o kierunku Grafika na 3 uczelniach w Gdańsku


Data publikacji: 23.06.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Informatyka w Gdańsku

Inne uczelnie z kierunkiem Informatyka w innych miastach