Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych (PJATK) - Wydział Zamiejscowy w Gdańsku. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Będę pisał z perspektywy kierunku Informatyka. Biorąc pod uwagę, że była pandemia i wszyscy mieli zdalne, to moim zdaniem uczelnia dobrze sobie poradziła. Plus dla wykładowców, że nie szli na łatwiznę i przygotowywali się do wykładów i ćwiczeń - nie było tak, że tylko wysyłali slajdy i ucz się sam. Oczywiście ciężko porównać do nauki stacjonarnej ale dostawaliśmy różne zadania i mieliśmy np warsztaty na wirtualnych tablicach. Daję też plusa za organizację dodatkowych spotkań online np. z HRowcami, wykładowcami z UK (w spotkaniu z dietetyczkami niestety nie brałem udziału ale na "brzuch pandemiczny" pewnie się przydały XD). Najmilej jednak wspominam warsztaty zrobione po poluzowaniu obostrzeń (dla chętnych) z firmą od rozwiązań chmurowych - oby więcej takich :)

  Angon
  Informatyka
  14-07-2021
 • Obecnie jestem na 3 semestrze studiów dziennych. Na pytanie czy wybrałbym drugi raz tą uczelnie - odpowiem zdecydowanie tak! Dlaczego? Ponieważ nasi wykładowcy to praktycy, którzy obecnie pracują w firmach IT na terenie Trójmiasta. Mamy dużó godzin praktyki, a wykładowcy mają czas żeby wytłumaczyć nam niejasne zagadnienia. Ogólnie bardzo często się spotykamy z wiedzą, którą dostajemy od ludzi w branży, którzy wiedzą co jest potrzebne do tego, aby pracować jako programista. Z całęgo serca polecam!

  Hello World
  Informatyka
  04-02-2020
 • Studiuję grafikę na Wydziale Sztiki Nowych Mediów w PJATK w Gdańsku. Jest okej, wykładowcy mają dla nas czas, niezłe pracownie dodatkowo mamy kulturę Japoni i kaligrafię. Na studiach pracujemy w małych grupach dzięki temu jest czas na indywidualne projekty. nie ma przeładowanych zajęć i dobrze bo jest czas na artystyczne myślenie i doskonalenie tworczości oraz ewentualne dorobienie :-) Polecam

  Kitsu
  Nowe media i grafika użytkowa
  24-01-2020