Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Informatyka na Lubelskiej Akademii WSEI – zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Informatyka na Lubelskiej Akademii WSEI – zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku informatyka w WSEI na rok 2023/2024


Lubelska Akademia WSEI dla studentów przygotowała szeroką ofertę edukacyjną, w której znajduje się również kierunek informatyka. Na stronie zasady rekrutacji WSEiI można znaleźć wiele informacji na temat naboru.

Pamiętaj, że zasady naboru są mniej lub bardziej różne na każdej uczelni! W tym celu powinieneś dokładnie zapoznać się z informacjami na stronie każdej rozważanej przez placówki. Harmonogram rekrutacji na WSEI nie jest zbyt restrykcyjny w porównaniu do innych uczelni, lecz i tak radzimy zapoznac ci się z jego trybem.

studenciWSEI
programista
 

Studia na kierunku Informatyka w Lubelskiej Akademii WSEI 

 

Forma studiów: stacjonarne i niestacjonarne

Poziom studiów: studia I-ego stopnia inżynierskie i II-ego stopnia magisterskie

Czas trwania: 3,5 roku (7 semestrów na inżynierskich) i 2 lata (4 semestry na magisterskich)

Lubelska Akademia WSEI nie wprowadza progów rekrutacyjnych. W związku z tym podstawowym warunkiem dostania się na kierunek studiów jest legitymowanie się świadectwem maturalnym.


Opinie o Lubelskiej Akademii WSEI


Najlepszym sposobem na poznanie uczelni jest sprawdzenie opinii na jej temat. Znajdziesz je między innymi na stronie Lubelska Akademia WSEI – opinie. Doświadczenia studentów i absolwentów są najlepszą wskazówką dla potencjalnego kandydata, bo odkrywają "od kuchni" atmosferę stojącą za oficjalną marką. 

Na stronie znajdziesz mnóstwo ocen, które odnoszą się również do studiów na kierunku informatyka.

wykladWSEI
wykladstudenciWSEI
 

Opis studiów na kierunku informatyka na Lubelskiej Akademii WSEI


Lubelska Akademia WSEI proponuje nowoczesny program edukacyjny, który umożliwia zdobywanie praktycznych kompetencji z różnych obszarów. Studia na kierunku informatyka obejmują różne zagadnienia, np. analiza matematyczna, systemy operacyjne, bazy danych, bezpieczeństwo i algorytmy.

Szeroki program edukacyjny sprawia, że każdy pasjonat informatyki znajdzie w nim idealną dla siebie specjalizację, która następnie ułatwi odnalezienie swojej niszy zawodowej. WSEI oferuje następujące specjalności: programowanie aplikacji, programowanie i analiza danych, sieci komputerowe oraz gry komputerowe i multimedia.

budynekWSEI
klawiaturaWSEI
 

Czego się nauczysz?


Program edukacyjny przygotowany przez uczelnię oferuje naukę zagadnień związanych z konserwacją komputerów, administracją sieciami komputerowymi, programowaniem aplikacji i wdrażaniem sieciowych systemów operacyjnych.

Jednakże to nie wszystko, co oferuje WSEI! Pełny program studiów wraz z wykazem nauczanych przedmiotów dostępny jest pod odpowiednim linkiem.

 

Zobacz też :

Informacje o kierunku Informatyka na 5 uczelniach w Lublinie

Informacje o kierunku Matematyka na 3 uczelniach w Lublinie


Data publikacji: 29.06.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Informatyka w Lublinie

Inne uczelnie z kierunkiem Informatyka w innych miastach