Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Informatyka na ANS im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie – zasady rekrutacji na rok 2023/2024

Informatyka na ANS im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie – zasady rekrutacji na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku Informatyka na ANS w Gnieźnie na rok 2023/2024

 

Informatyka na ANS w Gnieźnie
ANS Gniezno


Osoby kandydujące na kierunek informatyka na Akademii Nauk Stosowanych im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie w celu zdobycia informacji o naborze powinny odwiedzić stronę zasady rekrutacji - ANS w Gnieźnie.

Zmiany w zasadach przyjmowania na kierunek sprawiają, że kandydaci powinni regularnie odwiedzać stronę internetową uczelni. Można w ten sposób dowiedzieć się o wszystkich terminach składania dokumentów i poznać najważniejsze założenia związane z kierunkiem.

Nabór na rok 2023/2024 prowadzony jest w oparciu o konkurs świadectw.

 

Studia I stopnia - Informatyka na ANS w Gnieźnie

 

Forma studiów: stacjonarne, niestacjonarne

Poziom studiów: inżynierskie I stopnia

Czas trwania: 3,5 roku (stacjonarne) lub 4 lata (niestacjonarne)

Akademia Nauk Stosowanych im. Hipolita Cegielskiego Uczelnia Państwowa honoruje następujące przedmioty maturalne: matematyka, informatyka, chemia, geografia, fizyka. 

 

Opinie o Akademii Nauk Stosowanych w Gnieźnie

 

Opinie o Akademii Nauk Stosowanych w Gnieźnie
ANS Studenci


Strona internetowa Akademia Nauk Stosowanych im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie – opinie daje możliwość zdobycia wielu informacji na temat samej uczelni oraz kierunku informatyka. Oceny pochodzą od osób aktualnie studiujących na uczelni oraz absolwentów i dają możliwość zdobycia dużej wiedzy na temat uczelni.

Dla kandydatów mogą być zatem prawdziwą skarbnicą wiedzy i pomóc w podjęciu decyzji o wyborze najlepszej uczelni, która będzie odpowiadała oczekiwaniom.

 

Opis studiów na kierunku Informatyka na Akademii Nauk Stosowanych im. Hipolita Cegielskiego w Gnieźnie

 

Informatyka na Akademii Nauk Stosowanych
ANS Gniezno Informatyka


Informatyka to bardzo popularny kierunek studiów, który umożliwia zdobywanie szerokiej wiedzy na temat zagadnień technicznych. Studenci w trakcie edukacji poznają nowoczesne technologie i sposoby na ich wykorzystanie.

Dzięki temu świetnie poradzą sobie z obsługą zaawansowanych urządzeń i będą w stanie odnaleźć się na rynku pracy.

Na uczelni wykładają doświadczeni specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i przekazują ją w niezwykle przystępnej formie. Młode osoby będą tym samym w stanie zdobyć szeroki zakres kompetencji i będą znakomicie przygotowani do podjęcia zatrudnienia w różnego rodzaju przedsiębiorstwach.

Zobacz więcej: Informatyka na ANS w Gnieźnie.

 

Czego się nauczysz na kierunku Informatyka na ANS w Gnieźnie?

 

W trakcie studiów za sprawą dużej liczby przedmiotów studenci mogą zdobyć szeroki zakres kompetencji. W trakcie nauki zdobędą wiedzę na temat sieci teleinformatycznych, systemów zarządzania energią, tworzenia inteligentnych budynków, programowania, sieci komórkowych, big data i wielu innych zagadnień.

Zdobyte kompetencje zdecydowanie ułatwią znalezienie zatrudnienia i pozwolą odnaleźć się na rynku pracy.

 

Zobacz również:

Informatyka na 6 uczelniach w Bydgoszczy

Grafika na 3 uczelniach w Bydgoszczy


Data publikacji: 14.06.2023
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Informatyka w Bydgoszczy

Inne uczelnie z kierunkiem Informatyka w innych miastach