Uniwersytet WSB Merito w Bydgoszczy(Niepublliczna)

palceholder

85-719 Bydgoszcz

ul. Fordońska 74

tel.:

+48 539 149 839,
+48 539 149 819,
+48 734 474 981,
52 58 29
100/101

Opinie o uczelni (7)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Uniwersytet WSB Merito w Bydgoszczy. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Paulina
  Zarządzanie

  ogólnie jako uczelnia wsb bardzo w porządku :) ja studiuje zarządzanie i moi wykładowcy mili wykłady też są prowadzone w sposób że nie da się nudzić.najleszpe wykłady są z marktetingu bo jest bardzo spoko wykładowca a z ćwiczeń to wszyscy są w porządku;) Polecam WSB w Bydgoszczy. Ogólnie jeśli chcesz tu studiować to gorąco polecam, mi studiuje się super, wykładowcy jeśli jest taka potrzeba dostosowują się do studentów, idą im na rękę np. wyznaczają terminy egzaminów które pasują każdemu. Także polecam :)

  15-11-2018
 • PAULInka
  Marketing

  Polecam WSB w Bydgoszczy, wykładowcy mili... wykłady też są prowadzone w sposób że nie da się nudzić, co jest naorawwdę rzadkością ;) Ogólnie jeśli chcesz tu studiować to gorąco polecam, mi studiuje się super, wykładowcy jeśli jest taka potrzeba dostosowują się do studentów... idą im na rękę np. wyznaczają terminy egzaminów które pasują każdemu. Także jak najbardziej polecam :D

  14-03-2018
 • Sylwia
  Zarządzanie marketingiem i sprzedażą

  Więc jeśli chodzi o wsb w Bydgoszczy... Ogólnie licencjat zrobiłam też na wsb z tym że w Poznaniu więc mam porównanie i ogólnie niebo A ziemia :D Jeśli chodzi o wykładowców... nie mam nic do nich. Ale wg mnie (nie chodzi tu o mnie ) tylko ogólnie wydaje mi się że NIEKTORZY nie sprawdzają konkretnie egzaminów.. ja osobiście nie miałam takich sytuacji, ale niektórzy mówią że pracy są oceniane nie obiektywnie.. ale wiadomo, zależy kto jak się nauczył Podobają mi się projekty... Ja ogólnie lubię je robić także nie mam z tym problemu. Bynajmniej wykładowcy raczej nie robią problemów z zaliczeniem także o to nie musisz się martwić ;) Jednak ja wychodzę z założenia skoro płacę to chce chociaż organizacji dobrej ze strony uczelni ... ale to też myślę że nie tylko u nas tak jest.... Ogólnie nie jest źle :)

  12-03-2018
 • arTur
  Zarządzanie zasobami ludzkimi

  Ja studiuje zaocznie... studia fajne... wykladowcy sie zmienianaja czesto ze wzgledu na ilosc godzin... ciezko okreslic czy mozna sie przyzwyczajic do wykladowcy ... Ja studiuje zarzadzanie zasobi ludzkimi to pod HR firmowe przydatne w zyciu a studia na bank pogodzisz z praca na luzie...Bardziej teoria niz praktyka na zaocznych nieraz zajecia masz od 8 do 19 dlatego ze sobota niedziela

  12-03-2018
 • ArKAdIUSZ
  Finanse i rachunkowość

  Cześć wszystkim!! Ogólnie poziom nauczania jest dobry, jak to na każdej uczelni są dobrzy i źli wykładowcy ale więcej jest raczej tych dobrych, niektóre przedmioty naprawdę kiepsko wyglądały na pierwszy rzut oka, ale po ogarnieciu czym jest dany przedmiot, nie było tak źle. Minusami wsb jest jednak organizacja planu przez tych ludzi wyżej. Idąc zaocznie pojawiają się przedmioty na elearningu. Nie jest z nimi źle ale mogłoby być lepiej. Muszę jednak powiedzieć że chodząc zaocznie uczelnia zapchana studentami, i do tego odradzam szukać miejsca parkingowego przy samej uczelni (jeśli zaocznie) bo miejsca nie znajdziesz. A nauczyciele ogólnie omawiają tematy często ciekawie np. Ubezpieczenia czy też Finanse Niewiele jest takich nauczycieli co chce się unikać, ale jestem tylko po jednym semestrze więc tak naprawdę nie znam za wielu wykładowców. Często widywalem sytuacje gdzie wykladowcy ze studentami byli normalnie na "Ty" i się zwyczajnie kolegowali. Polecam uczelnie jak najbardziej!!

  09-03-2018
 • Artur
  Logistyka

  Wyższa szkoła bankowa bardzo fajna, znajomi mi polecili i cieszę się że sam ją wybrałem ;) co roku przedmioty będą inne, więc nie mi to oceniać ;D zależy jeszcze w jakim kierunku uderzasz - bo niektóre przedmioty są ogólne, a niektóre się różnią w zależności kierunku studiów. Ja osobiście polecam logistykę, bardzo fajnie się zaczyna a to dopiero pierwszy semestr

  29-01-2018
 • Weronika
  Prawo w finansach i bankowości

  Ja studiuje w trybie zaocznym finanse prawne. Co prawda dopiero pierwszy semestr za mną ale jesli chve sie czegos nauczyć, to tam nauczą. Trzeba jednak pamiętać ze studiujac trzeba samemu od siebie też wiele wymagac i poszerzać wiedze nie tylko o to, co jdst na przedmiotach. Jedyny minus to wielkosc sal. Sa ogromne i mozna zwariowac nie widząc co jest na tablicy 15 metrow dalej.

  29-01-2018