Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Informatyka na Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni – rekrutacja na rok 2023/2024

Informatyka na Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni – rekrutacja na rok 2023/2024Zasady rekrutacji na studia na kierunku informatyka na AMW w Gdyni na rok 2023/2024


Spośród uczelni oferujących kierunek informatyczny, warto zwrócić uwagę na ofertę Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Informacje o naborze dostępne są na stronie zasady rekrutacji AMW.
Zmieniające się każdego roku terminy dostarczania poszczególnych dokumentów sprawiają, że kandydaci na studia powinni regularnie odwiedzać stronę uczelni, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dotyczącymi naboru.

Rekrutacja oparta jest o wyniki maturalne.

budynek AMW
AMW przed budynkiem


Studia na kierunku Informatyka na AMW w Gdyni

 

Forma studiów: stacjonarne lub niestacjonarne

Poziom studiów: studia I stopnia

Czas studiów: 3 lata

Przedmioty maturalne uwzględniane przez uczelnię w procesie rekrutacji to: informatyka, język obcy, matematyka.

inauguracjaAMW
kobietaimezczyznaAMW


Opinie o Akademii Marynarki Wojennej


Na stronie Akademia Marynarki Wojennej – opinie możesz zapoznać się z opiniami wystawionymi przez studentów oraz absolwentów na temat uczelni, w tym kierunku informatyka. Ich zdanie to prawdziwa skarbnica wiedzy i gwarancja zdobycia wielu przydatnych informacji, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Oprócz tego, możesz przeczytać też opinie dotyczące innych kierunków. Może rozważysz inny wybór ?


Opis studiów na kierunku informatyka na Akademii Marynarki Wojennej


Informatyka to bardzo popularny i przyszłościowy kierunek studiów. Stałe zapotrzebowanie na specjalistów z tego obszaru na rynku pracy sprawia, że warto zainteresować się studiowaniem tego właśnie kierunku, jeśli ma się ku niemu uzdolnienia.

 Na Akademii Marynarki Wojennej można poznać wiele interesujących zagadnień, które będą nieocenione dla przyszłego pracodawcy. Studia kompleksowo przygotowują do pracy w sektorze IT. Ponadto, wśród nauczanych zagadnień, poznasz tajniki łamania haseł, informatyki śledczej (w tym analizy śledczej urządzeń mobilnych), a sama uczelnia współpracuje z krajowymi organami procesowymi.

komputerAMW
grupaAMW


Czego się nauczysz?


Absolwenci posiadają szeroką wiedzę z obszaru programowania. Niestraszne im opracowywanie ochrony przed cyberatakami, ale też są specjalistami w bardziej prozaicznych dziedzinach, jak zarządzanie projektami, obsługa baz danych, czy budowa komputerów. Sa również dobrze zanzajomieni z architekturą wielordzeniową, ale i z wyzwaniami i szansami, jakie stoją w obliczu rozwijającej się sztucznej inteligencji.

By poznać więcej :

Program studiów na kierunku Informatyka na AMW w Gdyni

Informacje o kierunku Informatyka na 5 uczelniach w Gdańsku

Informacje o kierunku Grafika na 3 uczelniach w Gdańsku


Data publikacji: 07.04.2022
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Informatyka w Gdańsku

Inne uczelnie z kierunkiem Informatyka w innych miastach