Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Wymiaru Sprawiedliwości. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Amelia
  Prawo

  Uczelnia daje możliwość uczestnictwa w wielu zajęciach praktycznych, dzięki czemu można zobaczyć jak tak naprawdę wygląda zawód prawnika i zdobyć potrzebne doświadczenie. Panuje przyjemna atmosfera oraz dobry kontakt z kadrą wykładowców. Uczelnię zdecydowanie wyróżnia indywidualne podejście do studenta co znacznie rozwija jego możliwości. Poza tym do dyspozycji jest wygodny akademik z świetnymi warunkami. Gorąco polecam :)

  04-07-2023
 • Paweł Brzozowski
  Prawo

  Uczelnia praktyczna, dość kameralna i w świetnej lokalizacji. Co ciekawe oferuje mentora, który może okazać się bardzo przydatny na dalszej ścieżce zawodowej. Przynajmniej na prawie. W ogóle kadra jest kompetentna a atmosfera przyjazna. Kilka kroków od siedziby w Warszawie jest Park Ujazdowski. Także bardzo ciekawa opcja. Zdecydowanie mogę polecić. Powodzenia wszystkim maturzystom!

  04-07-2023
 • Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)


 • Sławek
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Bardzo ciekawa uczelnia, możliwość rozwoju naukowego oraz nabycia praktycznego doświadczenia. Mili prowadzący z indywidualnym podejście do studenta. Akademik w warunkach hotelu - dla wszystkich studentów chętnych na to - nie tak jak na Uniwersytecie Warszawskim. SWWS to szkoła dobra dla osób otwartych na praktykę, ale także na rozwój naukowy. Młodość uczelni nie przeszkadza jej trzymać wysokiego poziomu.

  29-06-2022
 • Xusu
  Bezpieczeństwo wewnętrzne

  Bardzo dobra uczelnia. Wysoki komfort akademików. Miła, otwarta na studenta i nastawiona na indywidualne do niego podejście kadra dydaktyczna. Ciekawe zajęcia. Możliwość praktyk i pracy w instytucjach publicznych. Gorąco polecam. Mimo tego, że jest nowa, ma wysoki poziom. Posiada kilka budynków w Warszawie. Koledzy są fajni i dobrze się z nimi spędza czas. Mówiąc krótko: bdb.

  29-06-2022
 • Rafał
  Prawo

  Planuję iść na kierunek prawo w Szkole Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie. Zastanawia mnie jednak poziom tej uczelni. Czytam dużo komentarzy w Internecie i większość mówi o tym, że nie należy się obawiać. Poziom jest wysoki, a w dodatku wykładowcy nie zostawiają studentów samych sobie. Pomimo samych pozytywnych odczuć, wybór studiów nie jest łatwy. Mam nadzieję, że nie będę żałować mojego wyboru. Mój wybór SWWS :)

  12-06-2022
 • Bartosz
  Prawo

  Jeżeli planujecie swoją przyszłość na stanowisku prawnika lub pracownika administracji publicznej, to te studia są stworzone dla was. Dobra organizacja oraz wykwalifikowana kadra wykładowców, zapewni wszystkie wasze potrzeby. Miejsce położenia uczelni pozwala na atrakcyjne spędzenia czasu oraz na poznanie przeszłych zabytków takiego miasta, jak Warszawa. Także nie bójcie się oszczędzać i skorzystajcie z okazji

  10-06-2022
 • Izabela
  Prawo

  SWWS wybrałam za namową znajomych, ale okazał się świetnym wyborem z którego jestem bardzo zadowolona. Ciekawy program studiów, wspaniała atmosfera i przyjaźni wykładowcy sprawiają że studia są bardzo przyjemne i interesujące. Rozpoczęcie studiów na SWWS będzie jedną z najlepszych decyzji w twoim życiu i zapewni ci bogatą oraz ekscytującą przyszłość. Serdecznie polecam

  10-06-2022
 • Przemek
  Prawo

  SWWS- dobry wybór, świetny akademik w samym centrum Warszawy. Byłem w szoku kiedy okazało się, że wykładowcy są otwarci na rozmowę ze studentami. Zajęcia teoretyczne połączone z praktyczną edukacją prawną. Idąc na tę uczelnię miałem pewne obawy. Okazało się, że są bezpodstawne. Poziom nauczania na wysokim poziomie. Od pierwszego roku nastawienie uczelni na przygotowanie studentów do zdania aplikacji. Szczerze polecam

  10-06-2022