Opinie o uczelniach - Kolegium Jagiellońskie Toruńska Szkoła Wyższa (TSW)

Kolegium Jagiellońskie Toruńska Szkoła Wyższa (TSW) - Opinie

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Kolegium Jagiellońskie Toruńska Szkoła Wyższa (TSW) Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • uczelnia jest całkiem ok. Dużym atutem jest to, że organizują wyjazdy do Torunia (tj zamawiają autokar więc przebiega to sprawnie). Zjazdy w Toruniu są tylko raz w semestrze więc nie jest to uciążliwe. Wykładowcy są przyjemni chociaż wiadomo, czasem trafi się ktoś mniej przyjemny. Nie ma problemu z przepisywaniem ocen jeżeli dany przedmiot pojawił się na poprzednich studiach. Jeżeli chodzi o poziom nauczania... Muszę przyznać że średni, ale to już zależy od indywidualnych upodobań i oczekiwań.Aaa bo ja ogólnie zajęcia mam w Gdyni... Kolegium ma umowę z kilkoma uczelniami więc nie trzeba koniecznie w samym Toruniu studiować. Tak jak wspomniałam tylko raz w semestrze musimy tam jechać. Także nie wszyscy wykładowcy z którymi mamy zajęcia są z kolegium.Przedmioty są z góry narzucone. Co do wykładów, to jedne są ciekawe inne mniej. To chyba zależy od indywidualnych upodobań:)

  Marlena
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
  01-02-2018
 • Ja osobiście jestem bardzo zadowolona. Wykładowcy przekazują wiedzę bardzo sprawnie i widać, że po prostu nią dysponują. Bardzo lubię Dr Suwińskiego, mężczyzna w średnim wieku z dużym poczuciem humoru, więc na zajęciach jest zabawnie, mimo, że przedmioty raczej teoretyczne. Dr Więcławska też jest świetna. Na pierwszy rzut oka nie wydaje się taka być, ale przy bliższym poznaniu baaaardzo zyskuje. Szczerze polecam tą uczelnię :)!!!

  Patrycja
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
  31-01-2018