Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii (WSEiT), Wydział Zamiejscowy w Szczecinie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Michał
  Fizjoterapia

  Warto znaleźć kogoś z wyższego roku, który podzieli się notatkami i radami dotyczącymi wykładowców. Nauka jest intensywna, szczególnie przy anatomicznych kolokwiach, ale kolejne semestry są lżejsze. Atmosfera jest luźna, a przedmioty swobodnego wyboru pozwalają na lepsze poznanie się między grupami. Jestem zadowolony z kierunku fizjoterapii i wyboru uczelni.

  15-02-2024
 • Irka
  Kosmetologia

  Zajęcia są prowadzone na dobrym poziomie, a przedmioty humanistyczne są raczej formalnością. Studenci powinni jednak pamiętać o konieczności korzystania z dodatkowych kursów. Atmosfera jest dobra, mimo że niektórzy studenci tworzą zamknięte grupy. Wykładowcy są wymagający, ale można się z nimi dogadać. Czuć pewną rywalizację między studentami. Ogólnie raczej wybrałabym jeszcze raz tę uczelnię

  25-01-2024
 • Reklama - Collegium Balticum Akademia Nauk Stosowanych w Szczecinie


 • Aśka P.
  Fizjoterapia

  Nie dostałam się na studia na AWF. Wybrałam Wyższą Szkołę Edukacji i Terapii w Szczecinie gdyż bardzo chcę zostać fizjoterapeutką. Obecnie studiuję na III roku, studia są jednolite magisterskie. Po II roku otrzymałam po zdanym egzaminie tytuł technika masażysty. Fajna sprawa, szczególnie gdy ktoś chce zacząć pracować w zawodzie. Przede mną Praktyka z fizjoterapii klinicznej, fizykoterapii i masażu. Zajęcia prowadzone są w świetny sposób. Wiele ćwiczeń i mnóstwo godzin praktyki w wyposażonych w nowoczesny sprzęt pracowniach. Uczelnia prywatna, lecz uczyć trzeba się jak na państwowej. Płacę 450 zł miesięcznie. Polecam

  05-01-2023
 • Jaga
  Fizjoterapia

  Zdecydowanie polecam uczelnie, każdemu kto się nad nią zastanawia. Jest bardzo fajny klimat i mamy świetny kontakt z wykładowcami. Zazwyczaj mamy sporo godzin praktycznych,a po drugim roku robimy technika masażystę. Nie zasypiam na wykładach i mało kiedy je omijam, bo są po prostu ciekawe. Więc nie ma co się zastanawiać, dodatkowo znam wiele osób co skończyło tę szkołę i pracują w zawodzie.

  13-01-2020
 • Gabi
  Kosmetologia

  Kierunek, który wybrałam był najlepszą opcją w moim życiu. Uczę się o tym co lubię robić i sprawia mi to dużo przyjemności. Uczelnia oferuje dużo godzin praktycznych, które uczą już tego co faktycznie będziemy robić w przyszłości. Wykładowcy są bardzo fajni, wcale nie zanudzają na wykładach. Bardzo podoba mi się duża ilość godzin z wizażu i stylizacji. Chyba najbardziej to lubię.

  08-01-2020
 • Szymon
  Fizjoterapia

  Bardzo fajne, że dodatkowo w ramach studiowania robi się technika. Powoli kończę studia i zaczyna mnie to smucić, bo bardzo fajnie spędziłem tutaj czas. Bardzo fajni ludzie jak i wykładowcy. Dużo godzin praktycznych i nowoczesne sale. Studia oferują też sporo kursów, dzięki którym można pogłębić swoją wiedzę. Studencie lata będę wspominać z uśmiechem na twarzy.

  03-01-2020
 • Ewa
  Kosmetologia

  Ciesze się, że zdecydowałam się na studiowanie w tym miejscu. Wiele godzin praktyk, wiele godzin nauki, ale opłacało się skończyć uczelnie. Ciesze się, że uczelnia pomogła mi z załatwieniem praktyk, bo miałam problem aby coś znaleźć. Wykładowcy bardzo fajni, zawsze mogłam z nimi porozmawiać o czymś co mnie interesowało. Mogę polecić każdej osobie, która interesuje się tym tematem.

  04-12-2019
 • Marta
  Fizjoterapia

  Świetna uczelnia, która bardzo dobrze przygotowuje do zawodu. Wiele godzin praktyk ze świetną kadrą nauczycielską. Studiowałam fizjoterapie i są to studia jednolite magisterskie co uważam za bardzo wygodne. Jest egzamin na technika masażysty, więc zdobywa się już wykształcenie przed ukończeniem studiów. Dodatkowo szkoła oferuje wiele kursów, dzięki którym zdobywa się tej wiedzy jeszcze więcej. Bardzo polecam :)

  27-11-2019
 • dorka
  Fizjoterapia

  Bardzo fajna placówka. Widać, że wykładowcy lubią to co robią i się na tym znają. Całą teoria potem jest pokazywana w praktyce, więc naprawdę warto wybrać się na kursy i szkolenia w WSEIT. Ja osobiście brałam udział w szkoleniu z kursu masażu tkanek głębokich z panem Marcinem, ale o innych kursach też słyszałam masę dobrych rzeczy więc mogę polecić to miejsce :)

  25-10-2019