Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii (WSEiT), Wydział Zamiejscowy w Szczecinie

71-460 Szczecin

ul. Wawrzyniaka 8

tel.:

91 420-13-33

ikonka email do uczelni

szczecin@wseit.edu.pl

Opinie o uczelni (6)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii (WSEiT), Wydział Zamiejscowy w Szczecinie Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Zdecydowanie polecam uczelnie, każdemu kto się nad nią zastanawia. Jest bardzo fajny klimat i mamy świetny kontakt z wykładowcami. Zazwyczaj mamy sporo godzin praktycznych,a po drugim roku robimy technika masażystę. Nie zasypiam na wykładach i mało kiedy je omijam, bo są po prostu ciekawe. Więc nie ma co się zastanawiać, dodatkowo znam wiele osób co skończyło tę szkołę i pracują w zawodzie.

  Jaga
  Fizjoterapia
  13-01-2020
 • Kierunek, który wybrałam był najlepszą opcją w moim życiu. Uczę się o tym co lubię robić i sprawia mi to dużo przyjemności. Uczelnia oferuje dużo godzin praktycznych, które uczą już tego co faktycznie będziemy robić w przyszłości. Wykładowcy są bardzo fajni, wcale nie zanudzają na wykładach. Bardzo podoba mi się duża ilość godzin z wizażu i stylizacji. Chyba najbardziej to lubię.

  Gabi
  Kosmetologia
  08-01-2020
 • Bardzo fajne, że dodatkowo w ramach studiowania robi się technika. Powoli kończę studia i zaczyna mnie to smucić, bo bardzo fajnie spędziłem tutaj czas. Bardzo fajni ludzie jak i wykładowcy. Dużo godzin praktycznych i nowoczesne sale. Studia oferują też sporo kursów, dzięki którym można pogłębić swoją wiedzę. Studencie lata będę wspominać z uśmiechem na twarzy.

  Szymon
  Fizjoterapia
  03-01-2020
 • Ciesze się, że zdecydowałam się na studiowanie w tym miejscu. Wiele godzin praktyk, wiele godzin nauki, ale opłacało się skończyć uczelnie. Ciesze się, że uczelnia pomogła mi z załatwieniem praktyk, bo miałam problem aby coś znaleźć. Wykładowcy bardzo fajni, zawsze mogłam z nimi porozmawiać o czymś co mnie interesowało. Mogę polecić każdej osobie, która interesuje się tym tematem.

  Ewa
  Kosmetologia
  04-12-2019
 • Świetna uczelnia, która bardzo dobrze przygotowuje do zawodu. Wiele godzin praktyk ze świetną kadrą nauczycielską. Studiowałam fizjoterapie i są to studia jednolite magisterskie co uważam za bardzo wygodne. Jest egzamin na technika masażysty, więc zdobywa się już wykształcenie przed ukończeniem studiów. Dodatkowo szkoła oferuje wiele kursów, dzięki którym zdobywa się tej wiedzy jeszcze więcej. Bardzo polecam :)

  Marta
  Fizjoterapia
  27-11-2019
 • Bardzo fajna placówka. Widać, że wykładowcy lubią to co robią i się na tym znają. Całą teoria potem jest pokazywana w praktyce, więc naprawdę warto wybrać się na kursy i szkolenia w WSEIT. Ja osobiście brałam udział w szkoleniu z kursu masażu tkanek głębokich z panem Marcinem, ale o innych kursach też słyszałam masę dobrych rzeczy więc mogę polecić to miejsce :)

  dorka
  Fizjoterapia
  25-10-2019