Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie(Niepublliczna)

70-466 Szczecin

ul. Monte Cassino 15

tel.:

91 424 32 01

ikonka email do uczelni

cos@anstwp.pl

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Patrycja B.
  Prawo, ścieżka kształcenia ogólnego: indywidualna ścieżka kształcenia o profilu kryminalistyka i kryminologia

  Jestem studentką drugiego roku kierunku Kryminologia. Uczelnię tę wybrałam za namową moich znajomych. Oni również studiują ten kierunek. Świetna sprawa. Miałam duże obawy, lecz obecnie uważam, że to był dobry wybór. Fajne specjalizacje, pewnie zdecyduję się na Kryminologię penitencjarno-kuratorską. Już zdobyłam pewne doświadczenie w służbie więziennej. Mam nadzieję, że kończąc tę uczelnię uda mi się zaczepić w jednej z placówek prewencyjnych. Świetna kadra oraz wspaniałe osoby, z którymi studiuję. Wiele pracy, lecz zajęcia wyłącznie w weekendy, dzięki czemu można połączyć studiowanie z codzienną pracą.

  26-01-2023
 • student 2022
  Psychologia

  Bardzo polecam uczelnię i wykładowców, nie mówiąc już o paniach z dziekanatu. Wiedza, kompetencje, życzliwość, wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo dużo godzin praktycznych ale to wychodzi tylko na dobre studentom. Z tego co zauważyłem i po rozmowach na przerwach wszystkie kierunki są super prowadzone. Naprawdę warto! Ja nie żałuję!!! Pewnie, że są i wymagający wykładowcy przynajmniej człowiek się czegoś nauczy.

  23-11-2022
 • Reklama - Politechnika Morska w Szczecinie