Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie(Niepublliczna)

palceholder

70-466 Szczecin

ul. Monte Cassino 15

tel.:

91 424 32 01

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Nina G.
  Prawo, ścieżka kształcenia ogólnego: indywidualna ścieżka kształcenia o profilu kryminalistyka i kryminologia

  Wybrałam tę uczelnie ze względu na prowadzony na niej kierunek. Obecnie jestem studentką na II roku studiów na Kryminologii. Jestem zadowolona z mojej decyzji, która dotyczy wyboru uczelni. Atmosfera dobra, prowadzący angażują się w swoje zajęcia. Prowadzonych jest dużo zajęć praktycznych. Jedyny główny minus to zapchany samochodami pracowników parking, z tyłu za uczelnią. Nie ma nawet miejsca, by swobodnie pomiędzy nimi przejść. Polecam to miejsce, jeśli miałabym kolejny raz wybierać to znów był rozpoczęła studia na tej uczelni.

  20-04-2023
 • Bartek
  Psychologia

  Nie dostałem się na psychologię dzienną, więc, zdecydowałem się na studia zaoczne. Obecnie jestem na III roku kierunku Psychologia. Zajęcia odbywają się w weekendy, często też kilka przedmiotów jest w piątki popołudniu. Atmosfera bardzo fajna, dużo nauki. Studenci mogą uczestniczyć w bardzo ciekawych zajęciach. Psychopatologia i Psychologia międzykulturowa to ciekawe przedmioty, które rozbudziły moją chęć współpracy z ludźmi z problemami. Jeśli miałbym wybierać, znów wybrałbym Psychologię na tej uczelni. Świetni wykładowcy, inni studenci przyjaźnie nastawieni. O zmianach w planie zajęć studenci informowani są z kilkudniowym wyprzedzeniem.

  07-03-2023
 • Reklama - Pomorski Uniwersytet Medyczny (PUM)


 • Patrycja B.
  Prawo, ścieżka kształcenia ogólnego: indywidualna ścieżka kształcenia o profilu kryminalistyka i kryminologia

  Jestem studentką drugiego roku kierunku Kryminologia. Uczelnię tę wybrałam za namową moich znajomych. Oni również studiują ten kierunek. Świetna sprawa. Miałam duże obawy, lecz obecnie uważam, że to był dobry wybór. Fajne specjalizacje, pewnie zdecyduję się na Kryminologię penitencjarno-kuratorską. Już zdobyłam pewne doświadczenie w służbie więziennej. Mam nadzieję, że kończąc tę uczelnię uda mi się zaczepić w jednej z placówek prewencyjnych. Świetna kadra oraz wspaniałe osoby, z którymi studiuję. Wiele pracy, lecz zajęcia wyłącznie w weekendy, dzięki czemu można połączyć studiowanie z codzienną pracą.

  26-01-2023
 • student 2022
  Psychologia

  Bardzo polecam uczelnię i wykładowców, nie mówiąc już o paniach z dziekanatu. Wiedza, kompetencje, życzliwość, wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo dużo godzin praktycznych ale to wychodzi tylko na dobre studentom. Z tego co zauważyłem i po rozmowach na przerwach wszystkie kierunki są super prowadzone. Naprawdę warto! Ja nie żałuję!!! Pewnie, że są i wymagający wykładowcy przynajmniej człowiek się czegoś nauczy.

  23-11-2022