Wyższa Szkoła Handlowa (WSH) w Radomiu

26-600 Radom

ul. Domagalskiego 7a, ul. Traugutta 61 a

tel.:

48 363 22 90, 48 363 15 10

ikonka email do uczelni

wsh@wsh.pl

rekrutacja@wsh.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Handlowa (WSH) w Radomiu Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Studiuje informatykę. Jestem na drugim roku. Jak do tej pory to jestem zadowolony. Informatyka to bardzo obszerny materiał i życia zabraknie, aby zgłębić jej rózne tajniki. Z tego co widzę to uczelnia daje taka więdzę przekrojową abyśmy mogli zorientować w jakim kierunku rynek programów informatycznych ewoluuje. Nie ma możliwości czasowych zagłabiać się w to wszystko. Bardziej chodzi o takie poszerzenie horyzontu. Jeśli chce się być specjalista w jakiejś dziedzinie to musimy zawęzić naszą ścieżkę rozwoju i ćwiczyć coś przez dwa, trzy lata. Także specjalistą na moje oko można być dopiero po konkretnym doświadczeniu zawodowym. Mi ta uczelnia jak na razie się podoba.

  Robert
  Informatyka
  29-04-2021
 • Wybrałem na tej uczelni kierunek zarządzenie a specjalność zarządzanie relacjami z klientem. Studiuje niestacjonarnie. Jak dla mnie studia są bardzo przyjemne. Pracuje w firmie handlowej w dziale sprzedaży także świetnie się wpasowują w moją karierę zawodową. Uczymy się psychologi sprzedaży, marketingu, zarządzania zmianą, zarządzania jakością. Uczelnia poszerza mocno perspektywę spojrzenia na relacje. Temat relacji osobiście mnie bardzo interesuje i widzę, że nie jest to tylko kwestia zawodowa, ale przydaje się również w codziennym życiu. Wybrałem świetny kierunek a sama uczelnia też staje na wysokości moich oczekiwań. Warto jednak dodać, ze tematyka jest tak obszerna, że warto nastawić się również na dalszy rozwój po studiach.

  Andrzej
  Zarządzanie
  09-04-2021