Akademia Handlowa Nauk Stosowanych (AHNS) w Radomiu(Niepublliczna)

palceholder

26-600 Radom

ul. Mazowieckiego 7a, ul. Traugutta 61a

tel.:

48 363 22 90

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Handlowa Nauk Stosowanych (AHNS) w Radomiu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Robert
  Informatyka

  Studiuje informatykę. Jestem na drugim roku. Jak do tej pory to jestem zadowolony. Informatyka to bardzo obszerny materiał i życia zabraknie, aby zgłębić jej rózne tajniki. Z tego co widzę to uczelnia daje taka więdzę przekrojową abyśmy mogli zorientować w jakim kierunku rynek programów informatycznych ewoluuje. Nie ma możliwości czasowych zagłabiać się w to wszystko. Bardziej chodzi o takie poszerzenie horyzontu. Jeśli chce się być specjalista w jakiejś dziedzinie to musimy zawęzić naszą ścieżkę rozwoju i ćwiczyć coś przez dwa, trzy lata. Także specjalistą na moje oko można być dopiero po konkretnym doświadczeniu zawodowym. Mi ta uczelnia jak na razie się podoba.

  29-04-2021
 • Andrzej
  Zarządzanie

  Wybrałem na tej uczelni kierunek zarządzenie a specjalność zarządzanie relacjami z klientem. Studiuje niestacjonarnie. Jak dla mnie studia są bardzo przyjemne. Pracuje w firmie handlowej w dziale sprzedaży także świetnie się wpasowują w moją karierę zawodową. Uczymy się psychologi sprzedaży, marketingu, zarządzania zmianą, zarządzania jakością. Uczelnia poszerza mocno perspektywę spojrzenia na relacje. Temat relacji osobiście mnie bardzo interesuje i widzę, że nie jest to tylko kwestia zawodowa, ale przydaje się również w codziennym życiu. Wybrałem świetny kierunek a sama uczelnia też staje na wysokości moich oczekiwań. Warto jednak dodać, ze tematyka jest tak obszerna, że warto nastawić się również na dalszy rozwój po studiach.

  09-04-2021
 • Reklama - Uczelnia Techniczno-Handlowa (UTH) im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie