Akademia Handlowa Nauk Stosowanych (AHNS) w Radomiu(Niepublliczna)

palceholder

26-600 Radom

ul. Mazowieckiego 7a, ul. Traugutta 61a

tel.:

48 363 22 90

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Akademia Handlowa Nauk Stosowanych (AHNS) w Radomiu. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • daniel
  Psychologia

  Zakres materiału, który trzeba przyswoić jest większy niż w liceum, ale bardzo wielu rzeczy można dowiedzieć się bezpośrednio na zajęciach. Większość materiałów jest dodatkowo dostępna w formie PDF. Sama uczelnia oferuje również bardzo wiele dodatkowych warsztatów czy tworzy koła naukowe. Na plus także poziom wykładowców, którzy w jasny sposób przekazują wiedzę i potrafią zaciekawić prowadzonymi przedmiotami. Studenci na psychologii dodatkowo bardzo chętnie integrują się ze sobą i nawiązują relacje. Wykładowcy także są przyjaźni i dzięki temu można poczuć się na uczelni bardzo dobrze.

  16-01-2024
 • Olek
  Administracja

  Ilość godzin zajęciowych na studiach jest zbliżona do szkoły średniej, ale należy przygotować się na inne rozłożenie. Bardzo często zdarza się spędzać czas na uczelni do późnych godzin wieczornych. Sama ilość materiału do nauki najbardziej daje się we znaki w trakcie sesji. Jednak nawet osoby niezbyt przykładające się powinny poradzić sobie ze zdaniem wszystkich przedmiotów. Sami wykładowcy są pomocni i nie utrudniają zaliczenia. Najważniejsze to nie zniechęcać się nawet w przypadku nie zaliczenia przedmiotu. Bardzo często egzaminy poprawkowe wykazują się niższą trudnością.

  18-12-2023
 • Reklama - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania (WSEIZ)


 • Klara
  Pedagogika

  Nauki na kierunku jest naprawdę dużo i często trzeba samodzielnie uczyć się poszczególnych pojęć. Na minus także wykładowcy, z którymi ciężko się skontaktować, a wielu z nich zupełnie nie interesuje się sytuacją studentów. Atmosferę wśród studentów także ciężko określić całościowo. Nawet na jednym kierunku tworzą się grupki, które nie integrują się pomiędzy sobą. Nie mówię już o całym roku, gdzie osoby z różnych kierunków nie znają się. W związku z tym wszystkim mam bardzo mieszane odczucia, co do wyboru pedagogiki.

  14-11-2023
 • Robert
  Informatyka

  Studiuje informatykę. Jestem na drugim roku. Jak do tej pory to jestem zadowolony. Informatyka to bardzo obszerny materiał i życia zabraknie, aby zgłębić jej rózne tajniki. Z tego co widzę to uczelnia daje taka więdzę przekrojową abyśmy mogli zorientować w jakim kierunku rynek programów informatycznych ewoluuje. Nie ma możliwości czasowych zagłabiać się w to wszystko. Bardziej chodzi o takie poszerzenie horyzontu. Jeśli chce się być specjalista w jakiejś dziedzinie to musimy zawęzić naszą ścieżkę rozwoju i ćwiczyć coś przez dwa, trzy lata. Także specjalistą na moje oko można być dopiero po konkretnym doświadczeniu zawodowym. Mi ta uczelnia jak na razie się podoba.

  29-04-2021
 • Andrzej
  Zarządzanie

  Wybrałem na tej uczelni kierunek zarządzenie a specjalność zarządzanie relacjami z klientem. Studiuje niestacjonarnie. Jak dla mnie studia są bardzo przyjemne. Pracuje w firmie handlowej w dziale sprzedaży także świetnie się wpasowują w moją karierę zawodową. Uczymy się psychologi sprzedaży, marketingu, zarządzania zmianą, zarządzania jakością. Uczelnia poszerza mocno perspektywę spojrzenia na relacje. Temat relacji osobiście mnie bardzo interesuje i widzę, że nie jest to tylko kwestia zawodowa, ale przydaje się również w codziennym życiu. Wybrałem świetny kierunek a sama uczelnia też staje na wysokości moich oczekiwań. Warto jednak dodać, ze tematyka jest tak obszerna, że warto nastawić się również na dalszy rozwój po studiach.

  09-04-2021