Wydziały/Kierunki I stopnia Jednolite II stopnia
licencjackie inżynierskie magisterskie magisterskie
S NP NSN S NP NSN S NP NSN S NP NSN

Dietetyka Zobacz wiecej

Cena za semestr od 3000zł od od od 3000zł

Kosmetologia Zobacz wiecej

Cena za semestr od 4680zł od od od 4680zł

Legenda:

S - stacjonarne (dzienne), NP - niestacjonarne popołudniowe, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne

Opis Uczelni – Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu


Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji – wówczas jeszcze jako Wyższa Szkoła Zawodowa Pielęgnacji Zdrowia i Urody, którą to nazwę zachowywała przez dziewięć lat – dołączyła do grona uczelni w Poznaniu w dniu 3 kwietnia 2000 roku. Powołana została na podstawie zezwolenia Ministra Edukacji Narodowej (DNS-1-0145-194/EKO/000) i wpisana do Rejestru Szkół Wyższych pod nr 38. Założyła ją obecna Kanclerz, Anielała Goc. Obecnym Rektorem uczelni jest prof. dr hab. n. med. Barbara Raszeja-Kotelba

Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji oferuje studia na dwóch kierunkach. Należą do nich kosmetologia oraz dietetyka.

 

Dlaczego my?


Studia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji to zarówno dokonały wstęp do dalszego kierunkowego kształcenia wyższego, jak i dobry sposób na szybkie wejście na rynek pracy. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnemu programowi studiów, wyróżniającemu się na tle programów innych uczelni w Poznaniu, oferujemy uczącym się na naszej uczelni studentom kompleksowe wsparcie w zdobywaniu przez nich nowych kompetencji oraz doświadczenia, które pomoże im znaleźć wymarzone zatrudnienie w przyszłości.

Oprócz standardowego programu studiów, oferujemy również atrakcyjne praktyki oraz kursy i szkolenia organizowane przez renomowane firmy kosmetyczne, sesje i seminaria naukowe, pokazy, a a także Mistrzostwa w Makijażu Artystycznym i Nail-Art.

Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji może się również poszczycić bogatym systemem stypendialnym, nowoczesną bazą dydaktyczno-szkoleniową oraz biblioteką. Nasi studenci rozwijają również swoje zainteresowania poprzez aktywność w różnych kołach: artystycznych, sportowych, wokalnych i literackich etc. Każdy, kto rozważa kontynuowanie kształcenia na uczelni w Poznaniu, powinien więc dokładnie rozważyć rekrutację na studia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji.

 

Kontakt

60-133 Poznań

ul. Brzeźnicka 3

tel.:

61 655-85-85, 61 655-85-71