Galeria School of Form
Galeria School of Form
Galeria School of Form
Galeria School of Form
Galeria School of Form
Galeria School of Form
Galeria School of Form
Galeria School of Form
Wyższa Szkoła Logistyki (WSL) logo
Wydziały/Kierunki I stopnia Jednolite II stopnia
licencjackie inżynierskie magisterskie magisterskie
S Online NSN S Online NSN S Online NSN S Online NSN

Wzornictwo

Zobacz więcej

Zobacz

Zobacz

         

Legenda:

S - stacjonarne (dzienne), Online - zdalne, NSN - niestacjonarne sobotnio-niedzielne , *NSC - niestacjonarne ciągłe od poniedziałku do piątku

O szkole - School of Form

School of Form w Poznaniu to propozycja kształcenia dla osób, które chcą w przyszłości realizować się w zawodzie projektanta różnego rodzaju produktów. Uczelnia kompleksowo przygotowuje absolwentów do pracy w branży kreatywnej, dostarczając wiedzy i umiejętności, które w połączeniu z wrodzonym talentem i pasją są idealnym przepisem na sukces.

School of Form – nowa siedziba, nowe możliwości

School of Form jest częścią Uniwersytetu SWPS, pierwszej polskiej uczelni niepublicznej, która cieszy się dużą popularnością wśród studentów, a także przedstawicieli biznesu. Absolwenci kierunku otrzymują tytuł licencjata oraz dyplom ukończenia Uniwersytetu SWPS.

W pierwszych latach istnienia School of Form funkcjonowała w Poznaniu, którego zabytkowa hala targowa była idealnym miejscem do kształcenia na kierunku czysto artystycznym. W ostatnim czasie nastąpiły jednak zmiany – w październiku 2020 roku School of Form przeniosła się z Poznania do Warszawy. Zamiana poznańskiej siedziby na warszawski kampus Uniwersytetu SWPS daje studentom większy dostęp do świetnie rozwiniętego zaplecza badawczego i naukowego.

Co więcej, pozwala również na większy dostęp do kluczowych partnerów biznesowych, a studentom daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o staże i praktyki w dużych, renomowanych firmach. Kształcenie w warszawskim kampusie zapewnia sprawdzone zaplecze, a jednocześnie pozwala studentom na rozwijanie swoich pasji i umiejętności w tych kierunkach i dziedzinach, w których chcą realizować się w przyszłości.

Budynek Sof Pracownia fotograficzna Fasada budynku sof pracownia sof

 

Jak uczymy

Program nauczania w School of Form jest innowacyjny, kompleksowy, a jednocześnie dający studentom duży wybór, jeśli chodzi o określone moduły kształcenia. Są to studia czysto humanistyczne, które opierają się na wiedzy o człowieku, znajomości różnych technologii, projektowaniu jako sztuce, a także jako rzemiośle, które wymaga odpowiednich umiejętności i przygotowania.

Program nauczania w School of Form został stworzony przez zespół wybitnych ekspertów z Lidewij Edelkoort, wieloletnią szefową w Design Academy Eidhoven.

O jakości nauczania i wysokim poziomie programu School of Form może świadczyć fakt, że został on dostrzeżony i nagrodzony w konkursie na najlepsze programy studiów rozstrzyganym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Nasi absolwenci

Ukończenie School of Form daje wiele możliwości zawodowych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Absolwenci studiów na kierunku wzornictwo pracują dla firm działających w różnych gałęziach przemysłu, firmach i studiach projektowych, zakładają własną działalność projektową bądź dalej kształcą się na polskich i zagranicznych uczelniach.

Projektanci, którzy wychodzą ze School of Form to utalentowani, kompetentni projektanci, którzy z pasją realizują nowe wyzwania zawodowe, są otwarci na działanie w biznesie, współpracę w grupie oraz tworzenie własnych marek.

 

Dlaczego warto studiować w School of Form w Poznaniu?

Jesteśmy częścią Uniwersytetu SWPS!

School of Form
jest częścią Uniwersytetu SWPS – pierwszego niepublicznego uniwersytetu w Polsce. To oznacza, że absolwenci SoF otrzymują tytuł licencjata i dyplom Uniwersytetu SWPS na kierunku wzornictwo.

Uczelnia znajduje się w grupie 5 proc. jednostek wyróżnionych prestiżową kategorią A+.

 

Kontakt do uczelni

60-734 Poznań

ul. Głogowska 18

tel.:

61 869 20 23