Wyższa Szkoła Umiejętności Zawodowych (WSUZ) w Pińczowie

28-400 Pińczów

ul. 3 maja 17

tel.:

413 576 750

ikonka email do uczelni

dziekanat@wsuz.pl

Opinie o uczelni (4)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Umiejętności Zawodowych (WSUZ) w Pińczowie. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Nie mogę dobrze nie myśleć o tej uczelni. Dała mi prawdziwe wykształcenie i pracę. Jestem szczęśliwa, że jestem po wsuz! Na początku może było troszkę trudniej, ale dziś wiem, że zarówno dziekanat jak i wykładowcy chcieli dla nas dobrze. W końcu pielęgniarstwo to nie taka prosta sprawa. Cieszę się, że dziś zostałam odpowiednio przygotowana do swojej pracy. Dziękuję.

  arika
  Pielęgniarstwo
  13-06-2021
 • Studiuję pielęgniarstwo na WSUZ. Uczenia bardzo przyjazna studentowi, Zarówno wykładowcy jak i pracownicy są pomocni w każedej sprawie. Jeżeli będziesz robić swoje czyli uczyć się i oddawać rzeczy w terminie to będziesz płynąć z tematami, nawet nie obejrzysz się kiedy pyknie rok. odnośnie dziekanatu bo w necie można naleźć wiele negatywnych opinii, nie mam problemów, sprawy załatwiam na bieżąc

  DK
  Pielęgniarstwo
  12-06-2021
 • Uważam Wyższą Szkołę Umiejętności Zawodowych za najlepszą w regionie. Jestem już absolwentem i z perspektywy czasu uważam, że to był dobry wybór. Zajęcia prowadzone z pasją, wykładowcy wykazujący się cierpliwością, i traktujący studentów jak równy równego. można się dogadać w różnych tematach, w dziekanacie też poprawinie i przyjemnie załatwiałąm sprawy bez problemu, polecam

  Anna
  Pielęgniarstwo
  06-06-2021
 • Studiowałam pielęgniarstwo na WSUZ. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam studia na tej uczelni. Bardzo dużo zajęć praktycznych, miła atmosfera oraz profesjonalna kadra. Jest dużo nauki, ale po to są studia, aby się uczyć i zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. Postanowiłam podzielić się tą opinią, gdyż bardzo dobrze wspominam okres studiów. Polecam i życzę wszystkim dużo zdrowia.

  Kasia
  Pielęgniarstwo
  27-04-2021