Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Rozpoczęły się zapisy do drugiej edycji Akademii Biznesu UMCS

http://www.gettingsmart.com/2017/07/getting-students-ready-for-the-gig-economy/


Wszystkim, którzy rozważają założenie własnej firmy, nie wiedzą jednak, skąd wziąć na nią pomysł i jak zacząć lub potrzebują wiedzy biznesowej i umiejętności, polecamy wzięcie udziału w II edycji Akademii Biznesu UMCS. Akademia jest intensywnym programem akceleracyjnym, który ma pomóc w wykreowaniu pomysłu na biznes i skuteczną jego realizację. Rekrutacja zakończy się 11 marca 2018 r.

Akademia Biznesu jest programem, który przekazuje kompleksową wiedzę oraz kształci w uczestnikach praktyczne umiejętności. W Akademii kreowane są pomysły na biznes oraz szczegółowo planowane jest tworzenie oraz rozwój własnej firmy.

Program to cykl trzech warsztatów poświęconych tworzeniu i akceleracji pomysłów na biznes. Odbywają się w ich trakcie indywidualne konsultacje z mentorami, którzy są doświadczonymi praktykami biznesu specjalizującymi się w programach akceleracyjnych dla początkujących firm. Wspierali oni już nie raz przedsiębiorców, którzy postanowili rozpocząć swoją drogę od pomysłu do pierwszego finansowania.

Ci, którzy nie mają jeszcze własnej idei nowego biznesu, mogą skorzystać ze wsparcia ekspertów Akademii. Pomogą oni go opracować. Obecna edycja Akademii Biznesu umożliwia też pracę nad projektem z trenerami indywidualnie.

Akademia Biznesu odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia oraz 21-22 kwietnia, w godz. 9.00-17.00. Koszt uczestnictwa to: 100 zł (studenci i doktoranci UMCS) oraz 200 zł (pracownicy i absolwenci UMCS).Data publikacji: 07.03.2018