Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Letni Dzień Otwarty na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie

Letni Dzień Otwarty na Uniwersytecie Przyrodniczym w LublinieSpotkajmy się 1 lipca 2023 r. na Letnim Dniu Otwartym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Jeśli szukasz informacji o studiach, dołącz do nas i spędźmy ten dzień razem!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z kraju oraz zza granicy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną oraz do uczestnictwa w letniej edycji Dnia Otwartego. Odbędzie się on na placu przed budynkiem Agro II przy ulicy Akademickiej 15 w Lublinie, w godzinach 10:00-14:00.

Jeśli jeszcze nie wybrałeś swojego kierunku studiów, odwiedź nas i sprawdź naszą ofertę. W programie przygotowaliśmy wiele atrakcji.

W przyjaznej, letniej atmosferze możesz usiąść na kocu i orzeźwić się lemoniadą, porozmawiać ze studentami oraz wykładowcami i wspólnie wybrać idealną dla siebie ścieżkę kariery.

W trakcie wydarzenia poznasz profesjonalnego dietetyka i dowiesz się jak przygotować zdrowy, ekologiczny posiłek. Nauczysz się też jak metodami kuchni molekularnej stworzyć odżywczy koktajl.

Dostaniesz też niecodzienną szansę obejrzenia przedmiotów codziennego użytku w soczewce mikroskopu.

Na pewno nie opuścisz nas z pustymi rękoma. Czekają na Ciebie konkursy z nagrodami, gry planszowe oraz możliwość adopcji samotnych roślin.

Odwiedź punkt naszego Biura Rekrutacji by dowiedzieć się więcej o interesujących Cię kierunkach studiów oraz poznać cały proces przyjmowania kandydatów na studia. Od sporej dawki wiedzy możesz odpocząć na warsztatach zaplatania wianków i tworzenia własnych kompozycji ziół.

Dopadł Cię głód? Ciastka, sok, a może jadalne owady? Wybór należy do Ciebie.

Zabierz koc i spędź ten dzień z nami! Wstęp wolny!

Więcej informacji: Dział Rekrutacji i Promocji, rekrutacja@up.lublin.pl, tel. 81 445 65 39


Letni Dzień Otwarty

Data publikacji: 23.06.2023
ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Lublin