Reklama - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna (AHE) w ŁodziUczelnia ASBiRO(Niepublliczna)

palceholder

90-508 Łódź

ul. Gdańska 112

tel.:

518303618

Studia dyplomowe - kierunki
Biznes i Przedsiębiorczość (II stopnia - w trakcie przygotowania)
Sprzedaż i marketing (licencjackie)
Zarządzanie (licencjackie)

O Uczelni ASBIRO

UCZELNIA ASBIRO


ASBiRO jest nietypową Uczelnią ponieważ stworzona została przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców.

Uczelnia nie skupia się wyłącznie na zbędnej teorii z książek. Są elastyczni i dostosowują się do swoich Studentów i Kursantów, a nie odwrotnie!

Do ich szeregów dołączają głównie osoby prowadzące własne firmy. Jednak miejsce i wsparcie znajdą również Ci, którzy dopiero planują założenie własnej działalności. Wykładowcy to wyłącznie przedsiębiorcy i doświadczeni praktycy biznesu, dzielący się swoimi doświadczeniami i wiedzą nie tylko podczas zajęć, ale również podczas Integracji.

Bez względu na poziom zaawansowania, znajdziesz tam wiedzę i miejsce dla siebie. Przez prawie 20 lat Uczelnie pracuje nad rozwijaniem przedsiębiorczości w Polsce, nie tylko poprzez Kursy i Studia, ale również poprzez konferencje, wyjazdy biznesowe, konkursy na biznes plan, zajęcia dla przedsiębiorczej młodzieży i wiele innych projektów. 

ASBiRO dzieli się również bezpłatną wiedzą na platformach takich jak Facebook, Youtube, Spotify, TikTok i LinkedIn.

 

Misja Uczelni

Uczelnia ASBiRO w Łodzi, stanowiąca cześć akademickiej sieci ASBiRO, to biznesowa szkoła wyższa o wyjątkowym charakterze. Jej misją jest inspirowanie do zakładania i prowadzenia własnych firm, poprzez dostarczanie praktycznej wiedzy biznesowej oraz umiejętności niezbędnych do skutecznego prowadzenia działalności gospodarczej.

ASBiRO różni się od tradycyjnych uczelni biznesowych. Przywiązuje szczególną wagę do rozwoju przedsiębiorczości, rozbudzania umiejętności interpersonalnych i kształtowania postaw proaktywnych. Programy studiów skonstruowane są w taki sposób, aby rozwijać u studentów umiejętność myślenia biznesowego, kształtować postawy lidera oraz umożliwiać zdobywanie unikalnej, praktycznej wiedzy, niezbędnej na rynku pracy.

Uczelnia ASBiRO to miejsce, w którym studenci zdobywają nie tylko dyplom, ale też doświadczenie i umiejętności, które pozwolą im z sukcesem prowadzić działalność gospodarczą. Ta specyficzna misja i podejście do edukacji sprawiają, że Uczelnia ASBiRO wyróżnia się na tle innych szkół biznesowych, stanowiąc atrakcyjną propozycję dla przyszłych liderów biznesu.

 

Studia podyplomowe na ASBiRO

ASBiRO to uczelnia biznesu oferująca niezapomniane i przełomowe doświadczenia w nauce. Uczelnia jest zlokalizowana w sercu żywego i pulsującego miastem - Łodzi. ASBiRO z pewnością jest miejscem, które będzie sprzyjało Twojemu osobistemu i zawodowemu rozwojowi.

Jednym z wyróżniających się programów są studia podyplomowe, które ASBiRO oferuje w szereg kierunków. Te programy pozwalają profesjonalistom na poszerzenie swojej wiedzy i zrozumienie najnowszych trendów biznesowych.

Na przykład, program Studiów Podyplomowych z Zarządzania Projektami przygotowuje menedżerów do skutecznego planowania, realizowania i nadzorowania skomplikowanych projektów. Omawia wszystkie kluczowe aspekty zarządzania projektami, włączając w to zarządzanie ryzykiem, planowanie i kontrolę jakości.

Innym popularnym kierunkiem jest Studia Podyplomowe z Biznesu eCommerce. Program ten oferuje unikalne spojrzenie na cyfrowe trendy i strategie, które prowadzą do sukcesu eCommerce. Pokrywa wszystkie aspekty biznesu online, od digital marketingu, przez zarządzanie danymi, aż po UX.

ASBiRO jest miejscem, gdzie możesz zdobyć nowe kompetencje i umiejętności, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu.

 

Uczelnie z podobnymi kierunkami w okolicy

ASBiRO to dynamicznie rozwijająca się uczelnia zlokalizowana w sercu Łodzi. Z myślą o studentach oferuje innowacyjne programy nauczania, które skupiają się na kontekście biznesowym. Niezależnie od wybranego kierunku, studenci ASBiRO mogą liczyć na praktyczne umiejętności i aktualną wiedzę, niezbędne na współczesnym rynku pracy.

W najbliższej okolicy ASBiRO znajdują inne renomowane uczelnie. Uniwersytet Łódzki – jedna z największych polskich uczelni, posiada w swoim portfolio programy z zakresu ekonomii, zarządzania i praw. Uniwersytet oferuje również różnorodne specjalizacje, które stanowią wartościowe uzupełnienie dla programów oferowanych przez ASBiRO.

Politechnika Łódzka to miejsce dla tych, którzy chcą połączyć biznes z naukami technicznymi. Ta wieloletnia uczelnia oferuje szeroką gamę programów studiów, które mogą być doskonałym uzupełnieniem studiów w ASBiRO, szczególnie dla tych, którzy interesują się przedsiębiorczością w obszarze technologii.

 

Biznes i Przedsiębiorczość

Uczelnia ASBiRO z siedzibą w Łodzi jest jedną z wiodących instytucji w kraju specjalizujących się w edukacji biznesowej i przedsiębiorczej. Dzięki innowacyjnemu podejściu do nauczania i ścisłemu powiązaniu z praktyką biznesu, uczelnia oferuje profesjonalne i wszechstronne przygotowanie do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Na Uczelni ASBiRO, Biznes i Przedsiębiorczość jest nie tylko kierunkiem studiów, ale stylem życia. Program nauczania jest skoncentrowany na praktycznych aspektach prowadzenia firmy, zapewniając studentom solidne podstawy teoretyczne i umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu w świecie biznesu.

Uczelnia nieustannie inwestuje w rozwój kadry naukowej i technologiczną infrastrukturę, a jej programy studiów są regularnie aktualizowane, by odpowiadać na dynamicznie zmieniające się wymagania rynku. Na ASBiRO studenci mają możliwość uczestniczyć w realnych projektach biznesowych, co gwarantuje im praktyczne doświadczenie i doskonałe perspektywy rozwoju kariery.

Wybierając ASBiRO, wybierasz inwestycję w własną przyszłość. Dołącz do grona przyszłych liderów i innowatorów w świecie biznesu!

Więcej szczegółów: Studia biznesowe w Łodzi - 9 uczelni

 

Sprzedaż i marketing

Uczelnia ASBiRO w Łodzi to renomowane miejsce dla tych, którzy chcą zdobyć cenne umiejętności i dogłębną wiedzę w dziedzinie sprzedaży i marketingu. To uczelnia biznesu, która stawia na praktyczną wiedzę, kształtując przyszłych liderów rynku.

ASBiRO oferuje unikalny program kierunku Sprzedaż i Marketing, który łączy teorię z praktyką. Studenci mają szansę nauczyć się efektywnych strategii sprzedażowych oraz zdobyć gruntowną wiedzę z zakresu marketingu dzięki unikalnemu podejściu uczelni do edukacji.

To miejsce z wysoko wykwalifikowaną kadrą - nauczycieli stanowią doświadczeni praktycy biznesu. Uczestnicy mają też szansę na rozwijanie umiejętności miękkich, tak istotnych w dzisiejszym biznesie, poprzez interaktywne warsztaty.

ASBiRO jest gwarancją najwyższej jakości edukacji, co potwierdzają liczne certyfikaty i wyróżnienia. Ta uczelnia to nie tylko wiedza, ale także miejsce, gdzie studenci mogą nawiązać cenne kontakty biznesowe i rozwijać swoją sieć profesjonalistów.

Wybierając Uczelnię ASBiRO na kierunek Sprzedaż i Marketing, decydujesz się na ścieżkę kariery pełną sukcesów i satysfakcji zawodowej.

Zobacz więcej: Marketing w Łodzi - 8 uczelni

 

Zarządzanie

ASBiRO University to jedna z czołowych polskich uczelni prywatnych, zlokalizowana w sercu Łodzi. Zarządzanie to jeden z najpopularniejszych kierunków studiów na tej instytucji, łączących tradycyjne podejście do nauki z nowoczesnymi technikami nauczania.

Inspirujący program studiów obejmuje szeroką gamę tematów - od podstaw zarządzania, przez zarządzanie strategiczne, aż do zarządzania zasobami ludzkimi. Program jest stale aktualizowany, aby uwzględnić najnowsze trendy i rozwój na rynku pracy.

Głównym celem tych studiów jest przygotowanie praktycznie zorientowanych specjalistów, którzy mogą skutecznie stawić czoła wyzwaniom biznesowym. Studentów zainteresowanych własną działalnością gospodarczą wspiera się ofertą studiów podyplomowych skierowanych na rozwój umiejętności przedsiębiorców.

Dla ASBiRO jakość kształcenia jest najwyższym priorytetem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów, uczelnia oferuje wielojęzyczne materiały dydaktyczne, bogatą ofertę studiów podyplomowych oraz doskonałe warunki nauki.

Więcej informacji: Zarządzanie w Łodzi - 13 uczelni

 

Ceny za studia

Kierunek Stacjonarne Niestacjonarne
Zarządzanie (licencjackie)3850 zł/semestr3850 zł/semestr
Sprzedaż i marketing (licencjackie)3850 zł/semestr3850 zł/semestr