Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Ruszają zapisy na studia podyplomowe z prawa umów w obrocie konsumenckim i profesjonalnym

Ruszają zapisy na studia podyplomowe z prawa umów w obrocie konsumenckim i profesjonalnym4 stycznia 2023 r. zostaną otwarte zapisy na kolejną edycję studiów podyplomowych „Prawo umów w obrocie konsumenckim i profesjonalnym” prowadzonych w Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Celem studiów jest umożliwienie słuchaczom nabycia wiedzy i umiejętności dotyczących sporządzania umów, ich interpretacji oraz oceny zawartych w nich postanowień. W trakcie studiów zostanie przekazana wiedza i umiejętności potrzebne do zrozumienia złożonych zagadnień prawa umów. 

Zajęcia poprowadzą uznani teoretycy i praktycy m.in. z Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

W ramach prowadzonego studiów uruchomione zostają dwa kursy: jeden dla prawników, drugi dla osób z wykształceniem innym niż prawnicze. 
Zajęcia odbywać się będą podczas dwunastu sobotnich zjazdów zakończonych egzaminem dyplomowym. Łączny czas trwania zajęć wyniesie 120 godzin. Każdy zjazd podzielony będzie na pięć jednostek dydaktycznych, spośród których każda będzie trwać 90 minut.

Wszystkie informacje na temat studiów zamieściliśmy dla wygody zainteresowanych na stronie internetowej: www.prawoumow.wpia.uj.edu.pl.
 


Data publikacji: 19.12.2022
ikonka kierunki studiów

Dodatkowe informacje o studiach - Kraków