Wyższa Szkoła Lingwistyczna (WSL)

42-200 Częstochowa

ul. Nadrzeczna 7

tel.:

34 365 58 02, 697 880 026

ikonka email do uczelni

rekrutacja@wsl.edu.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Lingwistyczna (WSL). Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Jestem absolwenką tej Szkoły. Czas studiów wspominam znakomicie. Miałam trochę problemu z decyzją dotyczącą kierunku studiów. Pomyślałam, że dobra znajomość języka angielskiego to jakaś konkretna kompetencja. Niby tego języka uczymy się już w podstawówce, ale jakoś mało efektywnie wydaje mi się, bo wiele osób jest na poziomie mocno średnim. Aktualnie pracuje w firmie w której jednym z wymogów była dobra znajomość języka angielskiego. Czyli z perspektywy czasu wydaje się, ze moja decyzja była słuszna. Samą szkołę wspominam dość dobrze i większość wykładowców ma duże kompetencje. Było oczywiście parę osób, które się nie za bardzo nadają, ale oni byli w mniejszości. Ogólnie biorąc moje wrażenia dotyczące uczelni są pozytywne.

  Paulina
  Filologia angielska
  11-04-2021
 • Dzień dobry, odnośnie Wyższej szkoły Lingwistycznej chciałam powiedzieć, ze studiowało mi się dobrze, głównie ze względu na super grupę. Wykładowcy niektórzy profesjonalni, kompetentni inni zupełnie przypadkowi bez umiejętności metodycznych. W kwestii znalezienia pracy, ukończenie studiów nie miało żadnego wpływu. Niemniej jednak umiejętności nabyte mam okazje cały czas doskonalić i wykorzystywać w pracy zawodowej.Pozdrawiam i życzę sukcesów dydaktycznych!

  K@t@rzyna
  Filologia germańska
  04-03-2019