Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa (KPSW) w Bydgoszczy

85-023 Bydgoszcz

Toruńska 55-57

tel.:

52 322-03-22, 500 149 149

ikonka email do uczelni

rekrutacja@kpsw.edu.pl

Opinie o uczelni (3)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa (KPSW) w Bydgoszczy. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Jestem na pierwszym roku pedagogiki. Studiuję niestacjonarnie. Trudno jest się dodzwonić do dziekanatu. Pani w dziekanacie jak już się dodzwonisz starają się być miłe, ale z tym róznie bywa. Na pewno jest to jedna z większych Uczelni w naszym regionie i poziom wykładowców jest w miarę okej. Jeśli chodzi o samą atmosferę uczelni to trudno mi jest to ocenić, bo miałam pecha i trafiłam na pandemię. Studiowanie zdalne może ma swoje plusy, ale jak dla mnie to ma dużo więcej minus. Jedną z zalet szkoły jest może fakt, że czesne nie jest jakieś wyśrubowanie wysokie. Ogólnie rzecz biorąc jak na razie tragedii nie ma.

  Monika
  Pedagogika
  25-05-2021
 • Jestem na 3 roku KPSW w Bydgoszczy. Studiuję informatykę i jestem zadowolony. Szkoła ma nowoczesny budynek, przyzwoitą bazę sprzętu rotery, switche,. Poziom nauczycieli jest niezły, nie mogę narzekać. Informatyk to zawód którego musisz się nauczyć w praktycę i najlepiej i najskuteczniej nauczysz się go w miejscu pracy. Uczelnia daję Ci jednak jakieś podstawy, daje Ci wiedzę przekrojową. Mam kontakt z informatykami samołukami, którzy nie studiowali i powiem Wam, że to jednak coć innego. To ile wyniesiesz z zajęć to też będzie zależało od Ciebie. Czy chcesz się prześlizgnąć i dostać papierek czy zależy Ci na wiedzy. Wykładowcy są spoko i nie trafiłem na takich którym zależało żeby kogoś szczególnie gnębić. Podsumowując uczelnie oceniam 4 na 5. Nawet zajęcia zdalne są całkiem spoko. A jeśli chodzi o więdzę to mam świadomość tego, że ludzie którzy otrzymają dyplom będą jednak mieli różna wiedzę. To zależy od tego na ile się przykładali.

  Marcin
  Informatyka
  04-02-2021
 • Kierunek Informatyka- polecam, normalne podejście wykładowców do studentów. Możliwość zaliczenia Akademii Cisco z programowania, sieci komp., bezpieczeństwa - zdobycie Certyfikatów Cisco. Jak ktoś chce się uczyć- to się przyłoży do nauki i to zaprocentuje w przyszłości. Dobra szkoła dla tych po Technikum jak i dla "starszych" czyli pracujących parę lat i chcących zdobyć tytuł inżyniera. No i nie okłamujmy się- korzystne czesne w porównaniu do innych.

  Student
  Informatyka
  12-07-2018