Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Zarządzanie na PWSIiP w Łomży <br>zasady rekrutacji 2022/2023 rok

Zarządzanie na PWSIiP w Łomży
zasady rekrutacji 2022/2023 rokZasady rekrutacji na studia na kierunku zarządzanie na PWSIiP na rok 2022/2023

Jeżeli chcesz rozpocząć w Łomży studia na kierunku zarządzanie to powinieneś odwiedzić stronę zasady rekrutacji na kierunku zarządzanie PWSIiP.

Uczelnia regularnie zmienia pewne zasady związane z procesem rekrutacji. Najczęściej zmiany odnoszą się do terminów dostarczenia dokumentów oraz zmian w punktacji przedmiotów maturalnych w procesie rekrutacyjnym. Z tego powodu kandydaci powinni regularnie odwiedzać oficjalną stronę uczelni, aby pozostać na bieżąco.

Warunkiem przyjęcia na zarządzanie jest pozytywne przejście przez konkurs świadectw.

Studia I stopnia

Przedmioty brane pod uwagę w konkursie świadectw to: historia, geografia, język obcy, wiedza o społeczeństwie, matematyka. Zwiększenie szans na przyjęcie jest możliwe dzięki zdawaniu przedmiotów na poziomie rozszerzonym.

Opinie o PWSIiP

Strona PWSIiP – opinie to prawdziwa skarbnica wiedzy na temat uczelni oraz oferowanego przez nią kierunku zarządzanie. Serwis gromadzi opinie na temat kierunku wystawione przez aktualnych studentów oraz absolwentów, którzy ukończyli już edukację. Strona jest zatem skarbnicą wiedzy dla wszystkich kandydatów, którym zależy na wybraniu możliwie najlepszej szkoły wyższej. Jeszcze przed złożeniem wymaganych dokumentów warto zapoznać się z informacji dostępnymi na stronie.

Opis studiów na kierunku zarządzanie na PWSIiP

Studia na PWSIiP na kierunku zarządzanie mogą być świetnym sposobem na zdobycie interdyscyplinarnej wiedzy na temat kierowania przedsiębiorstwem. Studenci zdobywają szeroką wiedzę ekonomiczną oraz finansową, która jest niezwykle przydatna w biznesie. Dodatkowo poznają nowoczesne technologie wykorzystywane w biznesie i są w stanie dzięki temu znakomicie poradzić sobie na rynku pracy. Na kierunku zarządzanie możliwe jest również wybranie takich specjalizacji jak: zarządzanie logistyką, zarządzanie projektami, zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem oraz rachunkowość w zarządzaniu.

Program studiów/Czego się nauczysz?

Absolwenci studiów legitymują się następującymi kompetencjami:

  • Tworzenie strategii rozwoju przedsiębiorstw
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Umiejętność prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Zarządzanie finansami
  • Analizowanie konkurencji przedsiębiorstwa

Program studiów na kierunku zarządzanie na PWSIiP w Łomży
 

Zobacz również:
- 4 uczelnie z kierunkiem zarządzanie w Białymstoku
- 3 uczelnie z kierunkiem rachunkowość w Białymstoku
- Pozostałe kierunki na PWSIiP

 


Data publikacji: 17.03.2022
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Zarządzanie w Białymstoku

Inne uczelnie z kierunkiem Zarządzanie w innych miastach