Wyższa Szkoła Ekonomiczna (WSE) w Białymstoku

15-703 Białystok

ul. Zwycięstwa 14/3

tel.:

85 652 00 24, 85 652 09 97

ikonka email do uczelni

wse@wse.edu.pl

dziekanat@wse.edu.pl

Opinie o uczelni (2)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Wyższa Szkoła Ekonomiczna (WSE) w Białymstoku Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Jestem ogólnie zadowolony z tej Szkoły. Obecnie studiuję na drugim roku i po 3 semestrze mogę wybrać specjalizację. Mnie interesuje rachunkowość i finanse podmiotów gospodarczych. W przyszłości chciałbym załorzyć własne Biuro rachunkowe i chce zgromadzić jak najwięcej wiedzy w tym zakresie. Mój brat cioteczny tym się zajmuje i nieżle mu się powodzi. Jeśli chodzi o kadrę wykładowców to powiem tak, ludzie są bardzo rózni. Ja osobiście nie jestem fanem profesora Karola Karskiego którego sylwetkę uczelnia prezentuje na stonie głównej swojej witryny. Jest to profesor który zawodowo wykłada prawo również na Uniwersytecie Warszawskim, a w kregach studenckich znany jest ze swojej zjazdy melexami po polu golfowym na Cyprze a także z prześmiesznych spotów reklamowych. Pomijając takie studenckie ploteczki uczelnia trzyma pewiem poziom i osobiście nie jestem zawiedziony.

  Bartek
  Ekonomia
  19-02-2021
 • Wszystko byłoby spoko jakby nie czesne 510 zł miesięcznie :D uczelnia zmienia siedzibę to od nowego roku będzie zdecydowanie przyjemniej a jeśli chodzi naukę to cóż, praktycznie sam Się uczysz wszystkiego a wykładowcy są głównie od wspierania, jak wykorzystasz studia to już twoja sprawa :) bo jeśli chcesz iść tylko po papierek to szkoda pieniędzy xd lepiej zrób kursy i wyjdziesz na tym lepiej :)

  Mateusz
  Grafika
  15-11-2018