Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Logistyka (spec. na wydz. transportu) na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji – zasady rekrutacji na rok 2022/2023

Logistyka (spec. na wydz. transportu) na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji – zasady rekrutacji na rok 2022/2023Zasady rekrutacji na studia na kierunku logistyka na WSPiA na rok 2022/2023


Na stronie zasady rekrutacji – WSPiA można zdobyć kompleksowe informacje na temat samego procesu naboru na studia i warunków, które należy spełnić.

Stale zmieniające się zasady związane z przyjmowaniem na studia sprawiają, że warto regularnie odwiedzać stronę internetową uczelni w celu zdobycia aktualnych informacji. Regularne sprawdzanie strony zagwarantuje, że żadne terminy nie umkną.

Podstawowym warunkiem przyjęcia na studia jest legitymowanie się świadectwem maturalnym.


Studia I stopnia


Wyższa  Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji prowadzi nauczanie na kierunku logistyka i wprowadza bardzo proste zasady rekrutacji. Podstawowym warunkiem dostania się na ten kierunek studiów jest legitymowanie się świadectwem maturalnym. Uczelnia nie wprowadza progów rekrutacyjnych dla kandydatów.


Opinie o Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji


Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji – opinie to serwis umożliwiający zapoznanie się z rzetelnymi ocenami samej uczelni i jej programu edukacyjnego. Strona pozwala na zdobycie kompleksowych informacji na temat szkoły wyższej i zapoznanie się z prowadzonymi zajęciami. Opinie w większości wystawiane są przez absolwentów oraz aktualnych studentów i wiele z nich dotyczy kierunku logistyka. Dzięki temu serwis stanowi prawdziwą skarbnicę wiedzy na temat uczelni.


Opis studiów na kierunku logistyka na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji


Studia nastawione są w głównej mierze na praktyczne nauczanie i pozwalają na zdobycie wielu przydatnych na rynku pracy kompetencji. Studenci zdobywają wiedzę z obszaru zarządzania nowoczesnym transportem, inżynierii ruchu, tworzenia systemów logistycznych i wielu innych zagadnień. Czekają na nich również przedmioty związane z analizą matematyczną. Dodatkowo uczelnia przygotowuje do egzaminu ULC, który pozwala na komercyjne wykorzystanie dronów. Szeroki program nauczania sprawia, że jak najbardziej warto zainteresować się uczelnią.


Program studiów/Czego się nauczysz?

Absolwenci legitymują się następującymi kompetencjami:

  • Rozwiązywania problemów technicznych w przedsiębiorstwach
  • Projektowanie nowoczesnych i efektywnych systemów logistycznych
  • Zarządzanie procesami transportowymi w firmach
  • Zarządzanie przedsiębiorstwami z branży transportowej
  • Planowanie systemów sterowania i kierowania ruchem

 

Logistyka na 5 uczelniach w Lublinie

Transport na 4 uczelniach w Lublinie


Data publikacji: 10.06.2022
ikonka kierunki studiów

Inne uczelnie z kierunkiem Logistyka w Lublinie

Inne uczelnie z kierunkiem Logistyka w innych miastach