Łużycka Szkoła Wyższa (LWSH) im. Jana Benedykta Solfy w Żarach

68-200 Żary

ul. Pszenna 2b

tel.:

68 363 00 55, 697 142 287

ikonka email do uczelni

lwsh@wp.pl

Opinie o uczelni (15)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Łużycka Szkoła Wyższa (LWSH) im. Jana Benedykta Solfy w Żarach. Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • Mogę polecić propozycje kierunków podyplomowych. Tyflopedagogika ma bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam jak szukacie studiów podyplomowych dla siebie. Dobry poziom, bo mają świetnych wykładowców i za to przede wszystkim dla nich bardzo duży plus. Wydaje mi się, że jedna z lepszych propozycji jeśli chodzi o pedagogikę i kierunki podyplomowe z tym związane. Pod tym kątem uczelnia wypada super.

  Renatka
  Edukacja wczesnoszk. i wychowanie przedszk. z el. terapii pedag.
  19-10-2021
 • Świetna baza propozycji jeśli chodzi o podyplomowe studia dla pedagogów. Pod tym kątem zdecydowanie mogę ich polecić. Do tego również doskonali wykładowcy ze świetną bazą do prowadzenia zajęć. Jeśli ktoś myśli o jakichś specjalizacjach to zdecydowanie warto się na tą szkołę zdecydować. Na pewno wybrałbym tę szkołę ponownie gdybym wybierał ponownie studia podyplomowe.

  Kuba
  Podyplomowe
  28-09-2021
 • Jestem pod studiach menadżerskich i zarządzaniu u nich i zdecydowanie na plus. Jestem zadowolony z uczelni, wysoki poziomie i świetnie przygotowana kadra nauczycielska, z którą faktycznie bardzo dobrze się współpracuje pod tym kątem zdecydowanie na plus, mogę ich polecać. Sporo ciekawych propozycji jeśli chodzi o podyplomowe studia. Jak najbardziej polecam każdemu.

  Jacek
  Administracja i zarządzanie publiczne
  20-09-2021
 • Świetna uczelnia, zdecydowanie kształcenie na plus, polecam jeśli szukacie dla siebie dobrej propozycji w tym kierunku i chcecie się rozwijać. Koszty studiów nie są szczególnie wysokie, a jeśli chodzi o kierunku podyplomowe dla tych, którzy są po pedagogice to mają bardzo wiele ciekawych propozycji, na które można zwrócić uwagę. Jeśli jeszcze raz miałabym podjąć decyzję o wyborze uczelni to na pewno bym się na tę uczelnie zdecydowała.

  Beata
  Edukacja wczesnoszk. i wychowanie przedszk. z el. terapii pedag.
  10-09-2021
 • Polecam, jestem po magisterce i dwóch podyplomowych kierunkach i zdecydowanie na plus. Świetna szkoła z wysokim poziomem i doskonałym gronem jeśli chodzi o nauczycieli więc faktycznie można sporo z ich wiedzy czerpać. Zdecydowanie pod tym kątem na plus, polecam jeśli będziecie się chcieli rozwijać to warto się na tą szkołę zdecydować. Ja gdybym jeszcze raz miał podjąć decyzje o wyborze szkoły wybrałbym tą szkołę.

  Rydelek
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z rozszerzonym j. angielskim
  26-08-2021
 • Uważam, że pod kątem rozwoju zawodowego w świecie pedagogiki warto się zdecydować na tę uczelnię. Zarówno studia w zakresie pedagogiki jak i studia podyplomowe są prowadzone na wysokim poziomie i faktycznie można czerpać z doświadczenia pracujących tam wykładowców i przygotować się do życia zawodowego w świecie pedagogiki. Gdybym jeszcze raz miała podjąć decyzję o wyborze uczelni to na pewno zdecydowałabym się na właśni tę uczelnie.

  Anna
  Edukacja wczesnoszk. i wychowanie przedszk. z el. terapii pedag.
  27-07-2021
 • Super, jestem bardzo zadowolony z tej uczelni starają się faktycznie trzymać wysoki poziom . Wybór kierunków szczególnie podyplomowych bogaty. Kształcenie faktycznie na wysokim poziomie, doświadczona kadra. Jeśli chcesz się rozwijać w kierunkach pedagogicznych to uważam, że to faktycznie będzie dobry wybór i warto się będzie na ta właśnie uczelnię zdecydować.

  Michał
  Pedagogika edukacja dorosłych z doradztwem zawodowym i personalnym
  19-07-2021
 • Powiem szczerze, że poziom kształcenia mnie nieco zaskoczył i faktycznie uczelnia jest bardzo dobrze zorganizowana, ma dużo ciekawych kierunków, a jednocześnie kadrę, która faktycznie dba o to, by każdy mógł liczyć na to, że wyjdzie z uczelni z większą wiedzą i będzie w lepszej sytuacji zawodowej. Ja ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić tę uczelnię.

  Michał
  Administracja
  13-07-2021
 • Osobiście zdecydowanie polecam Łużycką Szkołę Wyższą w Żarach. Kierunek pedagogika na bardzo wysokim poziomie. Pierwszy rok studiowałam na publicznej uczelni w Zielonej Górze i uważam, że zdecydowanie poziom na ŁSW znacznie wyższym, dużo bardziej profesjonalne podejście do studentów i dbanie o to, by każdy czuł, że może się tam rozwijać. Kształcenie w małych grupach więc większa jego efektywność.

  Kinga
  Administracja
  16-06-2021
 • Osobiście jestem bardzo zadowolony z oferty ŁSW w Żarach. Kończyłem u nich logistykę inżynierską i mam wrażenie, że poziom nie odstawał od szkół publicznych a pewnie w niektórych przedmiotach był nawet wyższy więc w mojej ocenie faktycznie warto się tam wybrać na studia. Polecam z czystym sumieniem wszystkim zainteresowanym - poczytajcie też opinie od innych zadowolonych

  oshea
  Administracja
  16-06-2021
 • Łużycką Szkołę Wyższa zdecydowanie mogę polecić. Dla mnie szkoła w Żarach to przykład profesjonalnie prowadzonej uczelni. Świetna kadra niezbyt duże grupy z indywidualnym podejściem do studenta, dzięki czemu to kształcenie może być tam faktycznie efektywne. I pewnie wiele publicznych uczelni mogłoby się od nich uczyć. Podsumowując jestem bardzo zadowolona z przebiegu studiów.

  Martyna
  Pedagogika edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z oligofrenopedagogiką
  16-06-2021
 • To zależy jeśli studenta dany kierunek interesuje..praca w tym kierunku jest i nie jest trudno ja dostać lecz u nas w Polsce ciężko za nia wyżyć bo place są minimalne ..często się mówi po fachu że ta pracę można uprawiać ale hobbistycznie .. Ale jeżeli chodzi o poziom studiów, oraz opinię o Łużycką Szkołę Wyższą (LWSH) im. Jana Benedykta Solfy w Żarach to bardzo polecam

  ŁUKASZ
  Pedagogika
  12-06-2018
 • mnie się dobrze tam studiowało, wykwalifikowana kadra, płatności rozłożona na raty. A RESZTA ZALEZY OD NAS STUDENTÓW CZY CHCEMY CZEGOŚ SIĘ NAUCZYĆ CZY TYLKO ZALEŻY NAM NA PAPIERKU. JA POLECAM TĘ UCZELNIĘ. JA STUDIOWAŁAM WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE I NAUCZANIE POCZĄTKOWE I UDAŁO MI SIĘ SZYBKO ZNALEŹĆ PRACĘ.

  Pani M
  Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna oraz tearapia pedagogiczna
  22-01-2018
 • studiuję dalej na tej uczelni. Jestem na kierunku magisterkim na edukacji dla bezpieczeństwa. I to jeszcze nie koniec nauki, jeszcze ładnych kilka lat. Co do perspektyw życiowych, studia to przede wszystkim podwyższenie kwalifikacji, otworzenie się na rynek polski w ramach wybranej specjalizacji. Co do pracy po szkole, dam przykład dziewczyn po specjalizacji z wychowania przedszkolnego, znajdują pracę i rynek jest na nie otwarty. Więc szansa jest duża. Perspektywa szkoły jest nakierowana ma rozwój poprzez nowe władze w uczelni. Jestem w Senacie tej szkoły i jestem przekonany o tym że szkoła daje coraz więcej. Należy zwrócić uwagę na to, że osoby które kiedyś studiowały na poziomie licencjata zapisując się na magisterkę zauważają wykładowców którzy są szanowani i mają dorobek naukowy. Potrzeba trochę czasu by szkoła zyskała coraz więcej dzięki studentom. Osobiście bardzo polecam i zachęcam.

  magister
  Edukacja dla bezpieczeństwa
  18-01-2018
 • Ja chwalę sobie uczelnie.Od razu po licencjacie prace znalazlam a mgr to dopelnienie studiów.Duzo sie zmienilo na lepsze uwazam.Fajna uczelnia i poziom bardzo dobry.A znalezienie pracy zalezy nie tylko od dyplomu a takze od umiejetenosci i predyspozycji Ja polecam uczelnie

  Natalia
  Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i terapia pedagogiczna
  16-01-2018