Łużycka Szkoła Wyższa (LWSH) im. Jana Benedykta Solfy w Żarach

68-200 Żary

ul. Pszenna 2b

tel.:

68 363 00 55, 697 142 287

ikonka email do uczelni

lwsh@wp.pl

Opinie o uczelni (4)

Gorąco zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat uczelni Łużycka Szkoła Wyższa (LWSH) im. Jana Benedykta Solfy w Żarach Z pewnością będzie ona bardzo pomocna dla Waszych młodszych kolegów rozpoczynających studia wyższe.

 • To zależy jeśli studenta dany kierunek interesuje..praca w tym kierunku jest i nie jest trudno ja dostać lecz u nas w Polsce ciężko za nia wyżyć bo place są minimalne ..często się mówi po fachu że ta pracę można uprawiać ale hobbistycznie .. Ale jeżeli chodzi o poziom studiów, oraz opinię o Łużycką Szkołę Wyższą (LWSH) im. Jana Benedykta Solfy w Żarach to bardzo polecam

  ŁUKASZ
  Pedagogika
  12-06-2018
 • mnie się dobrze tam studiowało, wykwalifikowana kadra, płatności rozłożona na raty. A RESZTA ZALEZY OD NAS STUDENTÓW CZY CHCEMY CZEGOŚ SIĘ NAUCZYĆ CZY TYLKO ZALEŻY NAM NA PAPIERKU. JA POLECAM TĘ UCZELNIĘ. JA STUDIOWAŁAM WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE I NAUCZANIE POCZĄTKOWE I UDAŁO MI SIĘ SZYBKO ZNALEŹĆ PRACĘ.

  Pani M
  Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna oraz tearapia pedagogiczna
  22-01-2018
 • studiuję dalej na tej uczelni. Jestem na kierunku magisterkim na edukacji dla bezpieczeństwa. I to jeszcze nie koniec nauki, jeszcze ładnych kilka lat. Co do perspektyw życiowych, studia to przede wszystkim podwyższenie kwalifikacji, otworzenie się na rynek polski w ramach wybranej specjalizacji. Co do pracy po szkole, dam przykład dziewczyn po specjalizacji z wychowania przedszkolnego, znajdują pracę i rynek jest na nie otwarty. Więc szansa jest duża. Perspektywa szkoły jest nakierowana ma rozwój poprzez nowe władze w uczelni. Jestem w Senacie tej szkoły i jestem przekonany o tym że szkoła daje coraz więcej. Należy zwrócić uwagę na to, że osoby które kiedyś studiowały na poziomie licencjata zapisując się na magisterkę zauważają wykładowców którzy są szanowani i mają dorobek naukowy. Potrzeba trochę czasu by szkoła zyskała coraz więcej dzięki studentom. Osobiście bardzo polecam i zachęcam.

  magister
  Edukacja dla bezpieczeństwa
  18-01-2018
 • Ja chwalę sobie uczelnie.Od razu po licencjacie prace znalazlam a mgr to dopelnienie studiów.Duzo sie zmienilo na lepsze uwazam.Fajna uczelnia i poziom bardzo dobry.A znalezienie pracy zalezy nie tylko od dyplomu a takze od umiejetenosci i predyspozycji Ja polecam uczelnie

  Natalia
  Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i terapia pedagogiczna
  16-01-2018