Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Przyjmij zaproszenie Wyższej Szkoły Prawa na Absolvent Talent Days


Wszystkim, którym marzy się zmiana pracy lub idealne rozpoczęcie kariery pomóc mogą Absolvent Talent Days. Są to wielkie targi pracy, praktyk i staży, odbywające się w 8 polskich miastach. Podczas z nich spotkać się można z 90 pracodawcami przedstawiającymi 1500 ofert pracy oraz wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach.

Targi umożliwiają poznanie w nieformalnej atmosferze swoich potencjalnych pracodawców by dowiedzieć się co cenią w swojej pracy, jakie ich firma oferuje możliwości rozwoju, wyznacza zakresy obowiązków i jaka jest atmosfera w zespole. Dowiedzieć się będzie można też o dodatkowych benefitach. W czasie Absolvent Talent Days jest szansa na zaprezentowanie się pracodawcom osobiście, tak by nasza kandydatura została zapamiętana. Pozostawiać swoje CV można w wersji drukowanej lub aplikować poprzez elektroniczny system działający za pośrednictwem specjalnej opaski otrzymywanej przy wejściu na targi. Wystarczy do tego uzupełnić profil podczas rejestracji i wgrać dokumenty aplikacyjne.

Podczas targów będzie miało miejsce 100 darmowych debat, paneli dyskusyjnych, warsztatów i szkoleń, które przeprowadzą doświadczeni praktycy biznesu i rekruterzy. Pozwolą one na zdobycie praktycznej wiedzy i osobiste poznanie prelegentów. Dzięki wydarzeniu będzie można też przygotować się do rozmowy o pracę pod okiem profesjonalnych rekruterów, co pomoże wypaść dobrze podczas spotkania.

Bilet na targi jest do pobrania ze strony http://talentdays.pl. Talent Days odbędą się w 8 marca we Wrocławiu, 13 marca w Rzeszowie, 15 marca w Poznaniu, 20 marca w Krakowie, 22 marca w Katowicach, 5 kwietnia w Łodzi oraz 10 kwietnia w Gdańsku. Partnerami targów są Deloitte, Adecco, Ministerstwo Rozwoju, Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu i Wyższa Szkoła Prawa a ich organizatorem Fundacja Absolvent.

Data publikacji: 08.03.2018