Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb

Przyjmij zaproszenie Wyższej Szkoły Prawa na Absolvent Talent Days

https://www.prawowroclaw.edu.pl/karta-erasmusa-dla-wyzszej-szkoly-prawa-im-heleny-chodkowskiej/


Wszystkim, którym marzy się zmiana pracy lub idealne rozpoczęcie kariery pomóc mogą Absolvent Talent Days. Są to wielkie targi pracy, praktyk i staży, odbywające się w 8 polskich miastach. Podczas z nich spotkać się można z 90 pracodawcami przedstawiającymi 1500 ofert pracy oraz wziąć udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach.

Targi umożliwiają poznanie w nieformalnej atmosferze swoich potencjalnych pracodawców by dowiedzieć się co cenią w swojej pracy, jakie ich firma oferuje możliwości rozwoju, wyznacza zakresy obowiązków i jaka jest atmosfera w zespole. Dowiedzieć się będzie można też o dodatkowych benefitach. W czasie Absolvent Talent Days jest szansa na zaprezentowanie się pracodawcom osobiście, tak by nasza kandydatura została zapamiętana. Pozostawiać swoje CV można w wersji drukowanej lub aplikować poprzez elektroniczny system działający za pośrednictwem specjalnej opaski otrzymywanej przy wejściu na targi. Wystarczy do tego uzupełnić profil podczas rejestracji i wgrać dokumenty aplikacyjne.

Podczas targów będzie miało miejsce 100 darmowych debat, paneli dyskusyjnych, warsztatów i szkoleń, które przeprowadzą doświadczeni praktycy biznesu i rekruterzy. Pozwolą one na zdobycie praktycznej wiedzy i osobiste poznanie prelegentów. Dzięki wydarzeniu będzie można też przygotować się do rozmowy o pracę pod okiem profesjonalnych rekruterów, co pomoże wypaść dobrze podczas spotkania.

Bilet na targi jest do pobrania ze strony http://talentdays.pl. Talent Days odbędą się w 8 marca we Wrocławiu, 13 marca w Rzeszowie, 15 marca w Poznaniu, 20 marca w Krakowie, 22 marca w Katowicach, 5 kwietnia w Łodzi oraz 10 kwietnia w Gdańsku. Partnerami targów są Deloitte, Adecco, Ministerstwo Rozwoju, Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu i Wyższa Szkoła Prawa a ich organizatorem Fundacja Absolvent.

Data publikacji: 08.03.2018