Uniwersytet WSB Merito w Toruniu(Niepublliczna)

palceholder

87-100 Toruń

ul. Młodzieżowa 31a

tel.:

+48 539 520 789,
+48 538 688 806,
+48 539 521 622,
+48 664 426 909

Studia dyplomowe - kierunki
Administracja i bezpieczeństwo wewnętrzne
Bezpieczeństwo wewnętrzne
Design w biznesie
Finanse i rachunkowość
Informatyka w biznesie
Informatyka w biznesie (IT in Business)
Informatyka w biznesie - studia inżynierskie
Inżynieria zarządzania
IT in Business - studia anglojęzyczne
Logistics - studia anglojęzyczne
Logistyka
Logistyka (studia inżynierskie)
Logistyka (studia inżynierskie, studia on-line)
Logistyka (studia licencjackie, studia on-line)
Management - studia anglojęzyczne
Marketing i sprzedaż
Menedżersko - prawny
Menedżersko Prawny (Management and Law) studia anglojęzyczne
Pedagogika
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
Prawo w biznesie
Psychologia - jednolite studia magisterskie
Psychologia w biznesie
Turystyka i rekreacja
Zarządzanie
Zarządzanie (studia on-line)

Opis Uczelni

Uniwersytet WSB Merito

WSB Merito w Toruniu

Toruńska uczelnia została założona 27-VIII-1998r., jako niepubliczna zawodowa szkoła wyższa. Uczelnia powstałą z inicjatywy Towarzystwa Edukacji Bankowej – jednej z największych w Polsce spółek edukacyjnych. Wraz z innymi szkołami bankowymi, toruńska placówka, wchodzi w skład największej krajowej grupy prywatnych wyższych uczelni.

Absolwenci Wyższych Szkół Bankowych zasilają kierownicze stanowiska, odnajdując się w dziedzinach finansowych, gospodarczo-ekonomicznych. Toruńska uczelnia była pierwszą szkołą biznesową w regionie kujawsko-pomorskim, a w ciągu ponad 20-letniej działalności zdobyła wysoką pozycję nie tylko w regionie. Od 2007r. działa również zamiejscowa filia uczelni w Bydgoszczy.

Uczelnia posiada nowoczesną bazę dydaktyczno-naukową oraz uznane w regionie grono wykładowców akademickich, oferując studia licencjackie i inżynierskie I-ego stopnia, uzupełniające studia magisterskie oraz 5-letnie jednolite studia magisterskie. Bardzo popularne są również podnoszące kwalifikacje kursy i szkolenia, bogata oferta studiów podyplomowych oraz menadżerskie studia MBA, studenci Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu mogą również odbyć kurs przygotowawczy i egzamin uprawniający do zdobycia prestiżowego certyfikatu Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Biznesowych EBC*L – szczególnie poszukiwanego na rynku pracy również w Unii Europejskiej.


 

Misja Uczelni

Uniwersytet WSB Merito w Toruniu to jedna z wiodących uczelni prywatnych w Polsce. Usytuowana w sercu historycznego Torunia, tę instytucję kształcenia wyższego charakteryzuje połączenie tradycji z nowoczesnością.

Misja uczelni podejmuje wyzwanie inspirowania i kształtowania przyszłych liderów i profesjonalistów poprzez dostarczanie doskonałych możliwości kształcenia. WSB Merito w Toruniu skupia się na rozwijaniu umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w dynamicznie zmieniającym się świecie.

To miejsce, gdzie studenci są na pierwszym miejscu. Uniwersytet zapewnia innowacyjne programy studiów, które odpowiadają na rosnące zapotrzebowanie rynku pracy. Pracownicy dydaktyczni to doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin, którzy kładą nacisk na praktyczne aspekty nauczania.

Uniwersytet WSB Merito w Toruniu nie jest tylko miejscem zdobywania wiedzy, to także społeczność, w której studenci i wykładowcy współdziałają, aby promować otwartość, współpracę i szacunek. Tym samym, uczelnia angażuje się w lokalną społeczność, co przekłada się na budowanie silnych więzi i sieci kontaktów.

 

Studia podyplomowe

Uniwersytet WSB Merito w Toruniu to nowoczesna uczelnia o wiodącej pozycji w regionie, specjalizująca się w edukacji podyplomowej. Znajduje się w pięknym, historycznym mieście - Toruniu.

Oferuje szerokie spektrum studiów podyplomowych, dostosowanych do potrzeb rynku pracy. Wśród nich wyróżniają się programy: zarządzanie, finanse, informatyka, psychologia i wiele innych. Innowacyjne podejście uniwersytetu do nauczania poprzez promowanie praktycznych umiejętności studentów, czyni go doskonałym miejscem do dalszego kształcenia i specjalizacji.

Studia podyplomowe są prowadzone przez doświadczoną kadrę akademicką, a wielu wykładowców to praktycy z branży, dający studentom dodatkową perspektywę na naukę. Umożliwia to studentom skupienie się na konkretnych problemach branżowych i ich rozwiązaniu, co jest bezcenne na rynku pracy.

Niewątpliwym atutem uczelni jest jej nowoczesna infrastruktura, obejmująca laboratoria, biblioteki i przestrzenie do samodzielnej nauki, które sprzyjają efektywnej nauce. Uniwersytet WSB Merito w Toruniu, to doskonały wybór dla tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i przyspieszyć swoją karierę.

 

Uczelnie z podobnymi kierunkami w okolicy

Uniwersytet WSB Merito w Toruniu to prężna instytucja edukacyjna, kasująca dumnie w sercu historycznego miasta. Tuż obok zabytkowego Starego Miasta, uczelnia oferuje swoim studentom niepowtarzalne połączenie akademickiego srodowiska z gościnnym duchem starówki.

Dwie inne uczelnie, oferujące podobne kierunki studiów, to: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Uniwersytet Mikołaja Kopernika to najstarsza i najbardziej uznana instytucja akademicka w mieście, której szeroka oferta edukacyjna przyciąga międzynarodową społeczność naukową. Z kolei Uniwersytet Kazimierza Wielkiego chlubi się nowoczesnym kampusem i zróżnicowanymi programami studiów. Uniwersytet Gdański, umocowany na wybrzeżu Bałtyku, oferuje unikalne możliwości badawcze i kierunki, takie jak m.in. oceonologia czy biotechnologia.

To wszystko dzięki temu, że Uniwersytet WSB Merito w Toruniu koncentruje się na tworzeniu możliwości dla studentów do rozbudowywania swojego potencjału zarówno w kontekście akademickim, jak i osobistym. Niezależnie od tego, czy chodzi o studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie czy podyplomowe, studenci mają do dyspozycji szeroki wybór kierunków studiów, pasujących do ich indywidualnych zainteresowań i celów zawodowych.

 

video_libraryFilmy o uczelniach prowadzących podobne kierunki

Zaproszenie na studia - rekrutacja 2024/2025 - UKW
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu - promo / WSZiB w Poznaniu
Wirtualny spacer kampusem UEK