Znajdź uczelnię dostosowaną do twoich potrzeb


Przyjdź i wybierz studia - Targi PE 2016


15 marca w Auli UMK na maturzystów z całego regionu czekać będą przedstawiciele Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz kilkunastu innych publicznych szkół wyższych z całej Polski, którzy zaprezentują ofertę dydaktyczną swoich uczelni.

Po raz pierwszy w naszych Targach wezmą udział przedstawiciele Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu z Gdańska, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych z Gdańska, Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych z Dęblina oraz HZ University of applied Sciences z Holandii.

Wszystkie stoiska czynne będą w godzinach 8:30 –14:00.

Będzie także możliwość rozmowy z doradcami zawodowymi z Biura Karier UMK, którzy osobom niezdecydowanym pomogą określić predyspozycje zawodowe i wybrać odpowiedni dla nich kierunek studiów (sprawę ułatwi wypełnienie testu dostępnego na stronie internetowej Targów i przyniesienie go ze sobą do Auli UMK). Planowane są również warsztaty z komunikacji.

Biuro Karier przygotowało też specjalne warsztaty z komunikacji "Odkryj swój styl komunikacji by efektywnie kontaktować się z ludźmi”

Godziny: 9:30 – 11:30 oraz 11:30 – 13:30

Uwaga: na warsztaty obowiązują zapisy:
e-mail: promocja@umk.pl
tel. (56) 611-46-57

Maksymalna liczba uczestników - 14 osób w jednej grupie.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikowania się z otoczeniem poprzez umiejętne przekazywanie swoich myśli, a także poprzez słuchanie innych ze zrozumieniem.

Szczegółowy program Targów, lista wystawców i dodatkowe informacje dostępne są na stronie portal.umk.pl/web/kandydaci/promocja/targi-2016

Informacje: Centrum Promocji i Informacji UMK, tel. (56) 611-46-57
e-mail: promocja@umk.pl

Data publikacji: 03.03.2016